Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Witajcie!... Znowu...  (Przeczytany 5551 razy)

Warrior

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Witajcie!... Znowu...
« dnia: 22 Październik 2013, 20:29:18 »
Hey! Może mnie jeszcze pamiętacie? No cóż, zaraz się przekonamy.

Z tej strony nikt inny jak 14-letnia (oh) Weronika, często kryjąca się w świecie fan-strefy pod nickiem Charlotte/CharlottePL. Jestem Lovatic od 2008. Moja pierwsza styczność z Demi miała miejsce, gdy zobaczyłam jej zdjęcie na jakimś blogspocie i pomyślałam- "Pff jakaś kolejna żałosna gwiazdka, Demi Srovato, pokręci się w serialu i zniknie, żal.pl" (tak, tak, miałam wtedy 9 lat, nie bijcie, chociaż to samo pomyślałam po zobaczeniu pierwszej fotki Ariany Grande, "kolejna pusta lala typu Pia Mia" czy Lany Del Rey, "gwiazdka jednego hitu o jakichś grach wideo"). Niedługo po premierze Camp Rock i dość częstym emitowaniu As The Bell Rings na Disney Channel moje zdanie na temat Panny Lovato uległo zmianie o 360 stopni, no ale czego by tu wymagać od 9-latki kochającej Hannah Montana? Nie za dużo, lecz z dnia na dzień moje uwielbienie do Demi rosło i została ze mną aż po dzisiejszy dzień.

Wątpie abyście to wiedzieli, ale mając 11 lat byłam jedną ze współwłaścicielek strony Demi-Lovato.pl (teraz po fuzji dwóch stron, po prostu obecna Demiweb.pl) i administratorem forum należącego to tamtej witryny (tam miałam nick RockGod, na forum fan-strefy Charlotte). A CO, POCHWALĘ SIĘ! xD
Z tego co pamiętam relacje między nami/autorkami stopniowo stawały się coraz gorsze. Całą tą moją Internetową działalność prowadziłam również w "tajemnicy" przed moimi rodzicami (teraz pewnie myślicie- WTF). Zajmowanie się D-L.pl wymagało sporo czasu, razem także bardzo często kontaktowałyśmy się przez GG. W końcu moja mama zaczęła mnie wypytywać z kim tyle pisze, zobaczyła jak kilka razy grzebałam w WordPressie i Photoshopie itp. W sumie co byście powiedzieli na to, że Wasza 11-letnia córka siedzi cały Boży dzień przed komputerem i prowadzi jakąś stronę z domeną ".pl"? Pewnego dnia miałam dość (CIĘŻKIE ŻYCIE DZIECKA!) i wylogowałam się ze wszystkich stron (Wordpress, Twitter, Forum, GG). Skontaktowałam się z załogą dopiero pół roku później za pośrednictwem Twittera. Miałam z tego powodu niezłe wyrzuty sumienia (przez to zostawiłam również Naughty ze stroną Ariana-Grande.fan-strefa,pl lecz utrzymuję z nią kontakt do dziś nawet przez Facebooka), no ale powtórzę to po raz setny- czego by tu wymagać od 11-latki?

Mieszkam w województwie dolnośląskim, kocham Demi Lovato, Selenę Gomez, Lanę Del Rey i Arianę Grande, od czasu do czasu słucham również Paramore, Rihanny, Justina Biebera i innych różnych wykonawców. Ubóstwiam serie Harry Potter i Igrzyska Śmierci, czytam Piękne Istoty, serię Kod Da Vinci, a jakieś trzy dni temu skończyłam trylogię 50 Twarzy Greya. Jestem uzależniona od fotagrafii i Instagramu, muzyki i telefonu. To chyba tyle na temat mojej super-skromnej osoby, PODZIW JEŚLI TO PRZECZYTALIŚCIE, mam nadzieję, że dowiecie się o mnie więcej.

xx Stay Strong

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2013, 21:50:02 »
Znać nie znam - sam na forum niecały chyba rok xD Ale moja fascynacja też zaczęła się od młoodych lat :D

Czym się interesujesz?
Próbujesz sił w grafice?

 :)

Obyś teraz nikogo nie zostawiła ;p
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik 2013, 22:11:57 »
ja Cię kojarzę, miło Cię znowu tutaj widzieć ;)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Warrior

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Październik 2013, 16:26:16 »
Matthew moja fascynacja zaczęła się w wieku 8 lat blogiem o H2O hahaha xD Poświęciłam wtedy 2 lata blogom z ery onetu, rok na blogspocie i coś ok. 1,5 na fan-strefie :D
Interesuję się wszystkim po trochu, ale ogólnie robię robić zdjęcia, rysować, śpiewać (zaczęłam chodzic na zajęcia ale coś mi nie wyszło xD), ale największa pasja TO PO PROSTU WYGŁUPIANIE SIĘ i z chęcią zostałabym aktorką bądź coś w tym stylu ;D
Grafiki takiej jako tako na strony nie robiłam już bardzo dawno, ale jakieś nędze resztki są w tym temacie http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,813.0.html ;)
Channah pamiętam Cię! <3

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopad 2013, 19:27:03 »
O jeny, ja Cię pamiętam!!! Ja założyłam wtedy DDLovato.pl i pomagałam jakiś czas na Demi-Lovato.pl ;-) Z tej strony Bee, nie wiem czy mnie pamiętasz ;-P
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopad 2013, 21:40:10 »
Ja też Cię pamiętam. Nawet kiedyś chyba coś tam mi pomagałaś z grafiką :-) Miło, że wróciłaś

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Listopad 2013, 21:53:59 »
Jakoś Cię nie pamiętam :(   ale moje "zycie" z Demi zaczęło się od Camp Rock'a i trwa do dziś. Jestem wielką fanką,zakochałam się w niej xD Demi miała grzywke ja tez miałam grzyke, Demi farbnęła pasemka - ja tez je mialam, ciemne wlosy - ja tez, ubierałam się tak jak ona, w sklepach wypatrywalam podobnych rzeczy np. gdy dotwałam tę tunikę [http://3.bp.blogspot.com/-lOYHfgrFi1A/UGlQlmv22jI/AAAAAAAAASs/nGcHGWHnllI/s1600/demi-lovato-william-beckett.jpg] byłam najszczęsliwsza osobą na świecie,a poszukiwałam ją dosyć długo. To już była psychoza,probowalam myśleć pod kątem Demi. Jest to 2 taka osoba w życiu, z która przeżyłam tyle lat i wiążą się bardzo dobre wspomnienia.  Ciesze się,że wrociłaś :) zazdroszczę Ci wieku ! Życzę powodzenia i wytrwałości.
Being part of something special makes you special

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Listopad 2013, 11:01:15 »
Ja kojarzę login :) Witaj ponownie xD
Do you want more?


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Styczeń 2014, 20:09:50 »
Nick kojarzę;)

Oskono

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2014, 11:10:17 »
Witam :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Witajcie!... Znowu...
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2014, 11:10:17 »