Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: CSI: Kryminalne zagadki  (Przeczytany 913 razy)

Marleejova

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Miley Ray Cyrus
CSI: Kryminalne zagadki
« dnia: 07 Czerwiec 2012, 20:24:05 »
Szukałam, szukałam, szukałam i nie mogłam znaleźć wątku CSI. : o oglądacie, lubicie? : D którą cześć najbardziej? ja osobiście najbardziej lubię Miami..
MileyRayCyrus.pl

claire

  • Gość
Odp: CSI: Kryminalne zagadki
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2012, 20:50:30 »
kocham ten serial! A szczególnie Miami. Byłam w szoku jak zastrzelili tego blondyna (nie pamiętam jak mu było) na lotnisku ale chyba przeżył : D
P.S. Ten odcinek był baaaardzo dawno temu ; )

Kalleye

  • Gość
Odp: CSI: Kryminalne zagadki
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwiec 2012, 16:27:24 »
Oglądam, który się odcinek napatoczy na Universal, 13th Street czy AXN, czyli bardzo nie po kolei, co nie zmienia faktu, że jakoś idzie się połapać xD

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: CSI: Kryminalne zagadki
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwiec 2012, 17:24:07 »
Jak to zobaczyłam, od razu pomyślałam o moim niedawnym "uzależnieniu", bo jakiś czas temu wprost nałogowo oglądałam CSI:NY :D Teraz plany krzyżuje mi albo brak czasu, albo inne zajęcia. Chociaż niedawno natknęłam się (bodajże na Polsacie) na jeden z odcinków 7-mej serii i znów się wciągnęłam, nie pasuje mi jednak postać grana przez Selę Ward. Zdecydowanie wolałam Melinę Kanakaredes i jej odejście było też  jednym z powodów zmniejszenia mojego zainteresowania serialem.

CSI: Miami i CSI: Las Vegas nie są dla mnie tak wciągające (kiedyś w niedziele zwykłam oglądać te pierwsze, kiedy emitowali je na Polsacie) jak CSI:NY, dlatego też nie oglądam ;)

Poza tym, CSI:Miami nie będzie miało 11-tego sezonu i zakończy się na 10-tym.

Marleejova

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Miley Ray Cyrus
Odp: CSI: Kryminalne zagadki
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwiec 2012, 20:49:29 »
Oglądam, który się odcinek napatoczy na Universal, 13th Street czy AXN, czyli bardzo nie po kolei, co nie zmienia faktu, że jakoś idzie się połapać xD

hahaha. mam dokładnie to samo. :D

Poza tym, CSI:Miami nie będzie miało 11-tego sezonu i zakończy się na 10-tym.

a to szkoda, bo Miami najbardziej lubię i będzie mi brakowało. będę musiała się pocieszyć NY. :x
MileyRayCyrus.pl

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: CSI: Kryminalne zagadki
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwiec 2012, 20:49:29 »