Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: blogostrony.  (Przeczytany 5737 razy)

Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
blogostrony.
« dnia: 29 Listopad 2011, 13:54:36 »
Czy Was też to wkurza? mnie osobiście odrzuca widok bloga, który chce się upodobnić do stron.
Robią jakieś wymyślne grafiki i uważają się za bóg wie kogo. nawet "nasz" sidebar.php u nich jest w wersji obrazkowej. pomińmy to, że projekty czy statystyki mogą dać ale jak robią elitę to później się domyślaj o co i o kogo chodzi.
wspomnę też o CUDOWNYM administratorze blog.onet, który obiecuje a nie robi. Kiedyś obiecali mi, że zwolnią adres, o którym każdy mógłby pomarzyć ale na obietnicy się skończyło.
po trzecie xero=zero (jak piszą inni) kopiują na potęgę. Ostatnio widziałam reklamę bodajże na ashley-tisdale.pl pewnego bloga, który miał identyczny wygląd jak ashtisdale.pl . Oczywiście spamy się kasuje ale parę osób mogło wejść  na ich wspaniałego bloga.

Chciałabym (o ile admin, skye i inni się zgodzą) założyć wątek, w którym będziemy postować blogi czy też strony, które zasługują na czarną listę. Według mnie czymś takim odstraszymy kopiarowe bloggerki i może pomyślą o oryginalności (o ile dadzą - zrozumieją przesłanie)

Zgadzacie się ze mną?

Kalleye

  • Gość
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopad 2011, 19:07:57 »
Nie sadzę by to coś pomogło...

Oczywiście zgadzam się, że blog.onet to wylęgarnia kopiarzy, ale boje toczy się z nimi nie od dzisiaj i raczej nic to nie da.

Carrie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopad 2011, 11:41:53 »
Nie sadzę by to coś pomogło...

Oczywiście zgadzam się, że blog.onet to wylęgarnia kopiarzy, ale boje toczy się z nimi nie od dzisiaj i raczej nic to nie da.

zgadam się w 1000%

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudzień 2011, 18:33:00 »
hahaha, mnie to bawi gdy widzę u nich na nagłówkach nawigację, której nie można nawet kliknąć ;) a o panelu bocznym już nie wspomnę ... wstawiają tam zlepione obrazki na których jest np. button bloga z prośbą o wstawienie ... helloł ja nie wiedziałbym czy mam ten button wycinać czy tez wstawić cały obrazek xD
Do you want more?


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Grudzień 2011, 18:35:35 »
No niestaty... i najgorsze jest to, że nawet na blogowym nagłówku dużo osob daje nawigacje ktora do nieczego nie jest potrzebna poniaz nie mozna jej zakodowac ;/ heh
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Grudzień 2011, 18:36:51 »
niektórzy wwalają te pocięte szablony w notkę, udając html ;D

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Grudzień 2011, 18:42:28 »
niektórzy wwalają te pocięte szablony w notkę, udając html ;D
o tak, to tez jest zabawne, a później blog jest nieczynny prze jakiś miesiąc przy zmianie szablonu bo przecież trzeba edytować wszystkie notki :)
Do you want more?


Abbey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Grudzień 2011, 18:50:12 »
hahaha, pamiętam jak ja coś takiego robiłam O.o o masakra wtedy była xDD

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Grudzień 2011, 18:56:26 »
Jak ja prowadziłem kiedyś bloga to nie popadałem w takie skrajności, aby na silę robić z niego stronę.
Do you want more?


Abbey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Grudzień 2011, 18:59:25 »
No cóż wtedy miałam taki dziecinny móżdżek, można powiedzieć, że w tej chwili wydoroślałam więc samo mówi za siebie. Ogólnie to wstyd mi za to co kiedyś robiłam, brak słów :D

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Grudzień 2011, 19:05:15 »
Jakoś w te wakacje powstała taka moda na fansitowe designy na blogach :P

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Grudzień 2011, 19:14:33 »
Jakoś w te wakacje powstała taka moda na fansitowe designy na blogach :P
Na których nic nie działa i ustawianie tego trwa wieki :P Czy ludzie myślą, że przykładowo taki blog.onet.pl to hosting ?! To zwykły serwis blogowy, nie mający nic wspólnego z html'em...

Kalleye

  • Gość
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Grudzień 2011, 20:29:48 »
Wiecie, jeszcze te całe udawanie strony na blog.onecie by mnie mniej śmieszyło gdyby właśnie można było robić własne szablony, mam na myśli edycję HTML/CSS i tak dalej.

Jakoś w te wakacje powstała taka moda na fansitowe designy na blogach :P

E tam, jak ja 'urzędowałam' kilka lat wstecz na blogach to też wtedy były.

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Grudzień 2011, 20:36:25 »
Wiecie, jeszcze te całe udawanie strony na blog.onecie by mnie mniej śmieszyło gdyby właśnie można było robić własne szablony, mam na myśli edycję HTML/CSS i tak dalej.

Jakoś w te wakacje powstała taka moda na fansitowe designy na blogach :P

E tam, jak ja 'urzędowałam' kilka lat wstecz na blogach to też wtedy były.
Ja na onecie byłam jakiś rok, no i dopiero w te wakacje pojawiła się taka moda na fansitowe nagłówki. Ja byłam na blogach z popularnymi bazami na konta fikcyjne na naszą klasę i wtedy, kiedy "wychodziłam" z onetu zaczęły pojawiać się na blogach "niby" fansitowe nagłówki. To był koniec maja, początek czerwca. Być może i wcześniej były takie nagłówki, nie wiem bo dwa czy trzy lata temu, ba nawet cztery nie miała bloga na onecie i nie odwiedzałam żadnego, więc nie wiem. Ale jeżeli tak to omg! :O Nie podobają mi się strasznie blogi, na którym są takie nagłówki. Blog się rozłazi i wygląda tak jakoś.. Dziwnie  :o

Kalleye

  • Gość
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Grudzień 2011, 20:42:28 »
Wiesz ja kiedyś widziałam nawet taki, że notka była zrobiona w photoshopie albo innym programie. Rozumiesz, calusieńki szkielet postu, wygląd, obrazek i tekst był zrobiony, zapisany w png czy innym jotpegu i wstawiony jako 'wpis' to już dopiero był szczyt żenady.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Grudzień 2011, 20:42:28 »