Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Shaverce  (Przeczytany 765 razy)

Shaverce

  • Gość
Shaverce
« dnia: 10 Wrzesień 2011, 15:41:00 »
Hej! Nie wiem po co, ale skasowałam konto na forum i teraz muszę jeszcze raz zakładać.

Jestem Weronika,  mam 16 lat i mieszkam w województwie śląskim (zdanie standardowe  przy każdym powitaniu). Aktualnie uczęszczam do liceum ogólnokształcącego o profilu frankofońsko – lingwistycznym.  Moim hobby jest  słuchanie muzyki (Christina Aguilera, Adele, Madonna, Miley Cyrus, Florence&The Machine, Demi Lovato, Joan Jett, Eminem, The Pretty Reckless, Britney Spears, a szczególnie ścieżki dźwiękowe typu Czarny Łabędź, Piraci z Karaibów, Harry Potter, czyli sama melodia…), czytanie książek (Igrzyska Śmierci, Harry Potter, Upadli, Anioły i Demony, Dom Nocy, Nieśmiertelni, Władca Pierścieni, biografie, historie opisane na faktach), chodzenie do kina/na zakupy oraz jedzenie chrupek na mleko bez mleka.  Gwiazdy kina? Emily Browning, Helena Bonham - Carter, Emma Watson, Nina Dobrev, Phoebe Tonkin, Johnny Depp (uwielbiam filmy Helena&Johnny&Tim) i Nicolas Cage. Seriale to tradycyjnie historyczne: Dynastia Tudorów, Rodzina Borgiów oraz coś odmiennego, czyli kreskówki z Disney Channel (Fineasz i Freb <3) i Pamiętniki Wampirów. Filmy? Sucker Punch, Seria Niefortunnych Zdarzeń, The Runaways, Labirynt Fauna, Piraci z Karaibów, Burleska, Ostatnia Piosenka oraz cała seria o Harry’m Potterze (na tym punkcie mam obsesję więc…). Jak widać – u mnie pierwsze miejsce zajmuje science – fiction. O!  Moim ulubionym miejsce na ziemi jest empik. Mogę tam spędzać godziny, a zwierzęta? Kotki! Bez nich świat nie byłby taki kolorowy <3 Osobą jestem odważną (mogę śmiało tak powiedzieć). Nie zdziwię się też jak kiedyś zgubi mnie mój język. Najpierw mówię, a potem myślę… Potrafi być to naprawdę uciążliwe.

Raczej powiedziałam o sobie dużo, a raczej ZA dużo, ale jak ktoś ma pytania to pytać może…

Charlotte

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Demi Lovato Polska
Odp: Shaverce
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2011, 15:57:54 »
Aww, moja imienniczka! I lubimy prawie to samo :D Ja również lubię Demi, Harry'ego Pottera (książki, filmy, ścieżki dźwiękowe etc. obsesja normalnie), Miley, Adele, Emmę, Britney, Fineasza i Ferba, Empiki (mama mnie wygania ze sklepu, bo za długo tam siedzę xD) oraz "chodzenie do kina/na zakupy oraz jedzenie chrupek na mleko bez mleka" ;D No i mam dwie kotki <33

Witamy na forum!

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Shaverce
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień 2011, 15:59:10 »
Witaj na forum :D

July

  • Gość
Odp: Shaverce
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2011, 16:03:20 »
haha, empik to mój drugi dom ;)
no więc witaj na forum

Asleep

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Jonas Brothers Poland
Odp: Shaverce
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień 2011, 17:47:31 »
Witamy !
Jonas-Brothers.com.pl // Zanessa.fan-strefa.pl // EmilyBrowning.fan-strefa.pl

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Shaverce
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Wrzesień 2011, 18:15:34 »
Empik rządzi <3 Witaj ;D


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Shaverce
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Wrzesień 2011, 18:15:34 »