Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Camille

Strony: [1] 2
1
Grafika / Kamil - SHADOWSHOW DESIGNS
« dnia: 22 Luty 2016, 16:09:27 »
Witam ponownie! Chciał bym się pochwalić nowym projektem z Eweliną Lisowską.

Zapraszam do przeglądania

http://ewelina-lisowska.com/

2
Skrypty / Poszukuje Skryptu
« dnia: 25 Czerwiec 2015, 16:17:42 »
Odrazu podkresle ze przepraszam za brak znakow Polskich. Poszukuje skryptu ktory byl uzyty na tej stronie http://trey-songz.org/ oraz http://selenamgomez.bz/

Jak sie kliknie enter to ladnie strona sama przechodzi do innego poziomu. Jak ktos mogl by mi pomoc takie cos znalesc byl bym bardzo wdzieczny!

3
Zamówienia / ShadowShow Designs - Kamil
« dnia: 14 Styczeń 2015, 11:53:43 »
Witam ponownie z nowym projektem graficznym ShadowShow Designs. Chciałbym przedstawić moją ofertę graficzną na strony fansite.

Strona Wordpress: 60zł
Galeria Coppermine: 50zł
Dodatkowe działy (Fanlisting, Icon-Center, itp.): 40zł

Paczki startowe:
Starter pack (Strona Wordpress, Coppermine + Instalacje): 100zł
Pemium pack (Strona Wordpress, Coppermine, 2 inne działy + Instalacje): 140zł

Zapraszam także do odwiedzenia strony Facebook (ShadowShow Designs link: https://www.facebook.com/shadowshowdesigns)
Przykłady prac:  http://camilledezign.deviantart.com/ - http://ewelina-lisowska.com/


4
Zamówienia / CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« dnia: 14 Marzec 2013, 21:08:02 »
CreativeDezign.pl -własnie wkroczyło w nową erę portali co oznacza że jako pierwsza osoba w Polskim Fan Site będę projektował portale.

Co to portal? - Portal to połączenie 2 skryptów które efektownie działają ze sobą tworząc łatwy dostęp do forum. Portal to połączenie strony oraz skryptu PHPBB3 który jest skryptem odpowiedzialnym za forum.

Czemu portal a nie Wordpress? - Otóż Wordpress jest bardzo stabilnym silnikiem lecz nie pozwala innym łatwego dostępu do forum które jest ważne dla stron o większej popularności.

Ile szablonów potrzebuje portal? - Portal potrzebuje jednego szablonu pod PHPBB3. Szablon będzie identyczny na stronie tak jak i na forum co pozwoli na szybki powrót na stronę główną oraz forum.

Co jeszcze proponuje portal? - Panel użytkownika na stronie głównej który pozwala szybki podgląd wiadomości ze strony z forum. Specjalna nawigacja która pozwoli użytkownikowi przeszukać całą stronę oraz forum. Oraz więcej pożytecznych opcji.

Jaka cena? - Portal jest bardziej zaawansowanym w kodowaniu skryptem. Zajmuje wiele czasu zakodować łatwy szablon. Cena jest 60zł za szablon zakodowany specjalnie pod portal. Niestety to nie jedyny koszt sama instalacja moda kosztuje 15zł. Instalacja modułu to około 30-40 min trzeba edytować wiele plików forum co zajmuje trochę czasu.

Cena jest dość wielka lecz na prawdę bardzo uzasadniona. Skrypt bardzo profesjonalnie wygląda i jest bardzo stabilny. Połowa stron oficjalnych wygląda własnie w ten sposób. Więc czemu nie wdrążyć tego w własną stronę i zaprezentować ją z najlepszej strony? Dziękuje i zapraszam do zamawiania lub zadawania pytań.

5
Tutoriale / Twitter Feeds na stronie (Nowy sposób)
« dnia: 20 Luty 2013, 11:46:40 »
Witajcie więc udostępnię wam dzisiaj nowy tutorial. On działa tylko i wyłącznie z Wordpress ale posiada wiele nowych funkcji tak jak awatary przyciski: favourite, share i fallow. Ten tutorial posiada 3 części. I zajmuje mniej niż 5 minut przykład twittera znajdziecie w http://creativedezign.pl/ Więc zaczynamy pierwszym krokiem jest dodanie plugina w opcjach Wordpress więc idziemy do Plugins (Wtyczki) - Add new (Dodaj Nową) i w wyszukiwarce wpisujemy nazwę : Twitter Feed for WordPress.

Po instalacji wklejamy poniższy kod do miejsca w którym chcemy go znaleźć może to być w headerze, sidebarze footerze gdzie tylko chcecie.

Cytuj
<ul id="twitter_update_list" class="divid" align="left">
<?php echo do_shortcode('[twitter-feed]'); ?></ul>

*Nie usuwajcie nic z tego kodu iż nie gwarantuje by działał po usunięciu jego części.

Potem już ostatnia część dodanie kodu stylującego do style.css.
Cytuj
/* Twitter */

.divid {
    margin: 3px;
    padding: 3px;
    margin-bottom: 1px;
    font-family: arial;
    font-size: 11px;
    color: #8ae8ff;
    width: 300px;
    display: block;}


.divid ul {
    margin: 3px;
    padding: 3px;
    margin-bottom: 1px;
    font-family: arial;
    font-size: 11px;
    color: #aaa7c3;
    width: 300px;
    display: block;}

.divid li {
    margin: 3px;
    padding: 3px;
    margin-bottom: 1px;
    font-family: arial;
    font-size: 11px;
    color: #67d0e6;
    display: block;
    text-shadow: 1px 1px 0px #2b94ae;
    background: #2f9db7;
    border: 2px solid #2b94ae;}

.divid li:hover {
    margin: 3px;
    margin-bottom: 1px;
    padding: 3px;
    font-family: arial;
    font-size: 11px;
    color: #67d0e6;
    display: block;
    text-shadow: 1px 1px 0px #2f9db7;
    background: #2b94ae;
    border: 2px solid #2f9db7;}

.divid A:link {
    color: #acedfb;
    text-decoration: none;
    font-family:'arial';}

.divid A:visited {
    color: #acedfb; 
    text-decoration: none;
    font-family:'arial';}

.divid A:hover {
    color: #acedfb;
    text-decoration: underline;
    font-family:'arial';}

/* Koniec Twittera */

Oczywiście wasz twitter będzie już działał ale macie do wykorzystania też opcje które w nim się znajdują jak awatary, przyciski, różnorodne feedy i inne. Więc wszystkie opcje przetłumaczyłem ze strony producenta. Ustawiamy te opcje wchodząc do Wtyczki - Twitter Feed for WordPress - Edytuj Pokaże się okno do edytowania kodu jak zjedziecie niżej zobaczycie ustawienia w których wpiszecie wedle uznania to co wam pasuje. Tutaj są opcje:

Cytuj
Username (Wasz twitterowy nick) - Wpisujecie zamiast : alexmoss. Bez małpy.
Mode (Tryb) - Wpisujecie feed czyli ostanie wasze wpisy. Są opcje też tak jak Mentions (Napisane do ciebie) lub Retweets (Podzielone się przez ciebie inne wpisy)
Num - Numer wpisów które maja się wyświetlić na stronie.
Img - Awatary więc wpisujemy yes/no.
Fallowlink, Fallowbutton - Przyciski do śledzenia yes/no.
Lan - Język jak tweety są po polsku z polskimi znakami wpisujemy "PL" jak po angielsku to "EN"

To są najważniejsze opcje jest ich o wiele więcej lecz naprawdę zajęło by mi to bardzo długi czas by przetłumaczyć. Jeśli ktoś jest ciekawy innych opcji to tutaj podaje stronę gdzie one się znajdują. http://3doordigital.com/wordpress/plugins/wp-twitter-feed/

Mam nadzieje że tutorial się przyda i że każdy zrozumie i bez problemu wykorzysta go w swoich pracach. Proszę tylko o nie rozprzestrzenianie mojego kodu css. który napisałem na potrzeby http://creativedezign.pl/ i użytkowników tego forum.

Udostępniłem ten tutorial tylko dlatego iż wiem że stary kod już nie działa na większości stron. A to jest jego alternatywa.

6
Grafika / Kamil czyli - ShadowShow.f-s.pl
« dnia: 16 Luty 2013, 19:44:44 »
Więc powracam z nowymi pracami. Mam nadzieje że szczerze wyrazicie swoje opinie na temat moich prac. Nie byłem na forum przez dłuższy czas chodzę do nowej szkoły i przykładałem się do nauki. Koduje moje prace już w HTML 5. Każda moja praca jest inna i szczerze mogę powiedzieć że nie mam swojego stylu.

http://shakira.org.pl/ - Grafika
http://ewelina-lisowska.com/ - Grafika oraz Kodowanie
http://porcelainblack.pl/  - Grafika oraz Kodowanie
http://emmastone.pl/ - Grafika oraz Kodowanie
http://gagaface.pl/ - Grafika oraz Kodowanie
http://alexandraonline.pl/galeria/ - Grafika oraz Kodowanie

Dzięki i czekam na opinie.  PS.  Założyłem nowy temat bo tamten był nie aktualizowany od dawna.

7
Zamówienia / CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« dnia: 28 Maj 2012, 23:58:07 »
Okej witam ponownie! Było dużo pracy ze szkołą i testami "Uffff..." co za ulga że już koniec więc postanowiłem rozpocząć nowy rozdział w którym się zdyscyplinuje i będę robił prace od razu by nie odwlekać jak to robiłem przedtem w tej chwili otworzyłem CreativeDezign.pl nowy projekt graficzny pod lepszą nazwą oraz grafiką. Zrobiłem parę zamówień już w tej chwili do galerii LmfaoFans.net/galeria oraz AdeleFan.fan-strefa.pl z których klienci byli bardzo zadowoleni. Niestety na AdeleFan nie ma ostatnich zdjęć iż był problem z fetchem który mam zamiar rozwiązać jutro. Grafikę robię od razu chyba galeria LmfaoFans zajęło około półtorej godziny. Więc zapraszam do zamawiania oraz oglądania działów które przygotowałem na creativedezign.pl.

CreativeDezign.pl/portfolio   <----Moje portfolio z ostatnimi oraz starszymi pracami.
CreativeDezign.pl/iconcenter   <----Icon Center który niestety w tej chwili nie posiada wielu ikonek.

Oraz dział Multimedia który znajduje się na stronie głównej dziękuje! Jakieś pytania proszę napisać do mnie na maila admin@creativedezign.pl oraz tutaj na PW. Cennik znajdziecie na stronie głównej.

Chciał bym także dodać że zawiodłem wiele osób tutaj i za wszelkie nieporozumienia przepraszam nawet. Sebixes nie złość się już nie chciałem zrobić problemu oraz mam nadzieje że Godney ci się podoba. Dziękuje!

8
Kosz / PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« dnia: 11 Grudzień 2011, 21:26:48 »


POBIERZ KLIKAJĄC NA OBRAZEK

Ostatnio miałem w planach dodać dla was w całości zakodowany szablon po myślach że każdy będzie przywłaszczał sobie mój kod i że tagi nie zostaną w ramce pomyślałem. Ok! więc jak nie chce dać kodu dodam jakieś PSD. PSD które wam udostępniam daje tu tylko dla osób które nie umieją dobrze używać efektów i mają z tym trudności. Na pewno nie chciał bym widzieć mojego nagłówka na innej stronie z innym zdjęciem i podpisane pod kogoś innego. Więc proszę tak nie robić jeśli zobaczę kogoś robiącego tak będzie miał poważne konsekwencje swojego czynu. Dziękuje! I mam nadzieje że się wam on przyda!

9
Grafika / Wasze Textury (zrobione przez was)
« dnia: 02 Grudzień 2011, 18:32:53 »
Ok nie wiedziałem jak to zrobić ale ok. Zrobiłem texturki ręcznie z moim charakterem pisma ( wiem, wiem mam babskie charakter pisania. ) zrobiłem je na próbę by nie zaśmiecać forum zrobiłem temat gdzie ludzie którzy umieją takie rzeczy mogą dzielić się nimi tutaj. Dziękuje i mam nadzieje że się spodobają


KLIKNIJ W OBRAZEK BY POBRAĆ TEXTURY

10
Pomoc / Problem z Kategoriami Obrazkowymi
« dnia: 30 Październik 2011, 12:33:34 »
Wchodze w ustawienia wtyczki potem chce załączyć ikone klikam 10 min sie wczytuje a na koniec jest error by lepiej mnie zrozumieć zamieszczam screana.

http://img442.imageshack.us/img442/9404/screane.png

11
Kosz / Footer.php Problem
« dnia: 07 Październik 2011, 22:27:47 »
Ja i drew próbowaliśmy dzisiaj stworzyć footer takie jakie robi skye lub evan i nie pojawia się w ogóle. Proszę napisał by ktoś jak się robi podobny footer jaki jest na dodanews.com ??

12
Kosz / Wymiana grafiki oraz kodów
« dnia: 10 Lipiec 2011, 20:45:21 »
Więc chciał bym założyć temat gdzie ludzie tutaj na forum będą mogli wymieniać się kodami oraz grafiką. Czasami naprawdę nie mamy co wymyślić na naszą stronę i mamy z tym problem. Każdy kto chciał by się wymienić czymkolwiek powinien napisać co ma do zaoferowania ja zacznę.
 
------> Kodowanie pod wordpress
------> Kodowanie pod coppermine
------> Kodowanie pod bellabuffs
------> Mini grafiki typu podpisy, ikonki, blędy

Ktokolwiek chce się wymienić pisze nick osoby najpierw a potem na co by chciał się wymienić możemy mieszać na przykład jedna osoba chce kodowanie a druga header.
Każda wymiana powinna być zaakceptowana przez drugą osobę.

Przykład wiadomości do propozycji:

Cytuj
Nick osoby naprzykład Kamilg124
Wybieramy co chcemy i czekamy na odpowiedz

Przykład wiadomości do zaakceptowania:

Cytuj
Nick wysyłającego piszemy Akceptuje
i wymiana na ...

To samo do odmowy.
Dziękuje mam nadzieje że pomysł wam przypadnie do gustu!

13
Kodowanie / Jak pociąć nagłówek! Tutorial by kamilg124
« dnia: 10 Lipiec 2011, 14:50:19 »
Ok zrobiłem tutka jak pociąć nagłówek mam nadzieje że zasłużyłem na plusika !
Mam nadzieje że się przyda.

14
Tutoriale / Jak zrobić fanlisting? Kod Kamilag124
« dnia: 10 Lipiec 2011, 13:11:40 »
Więc udostępnię mój kod tutaj ale pamiętajcie o tagu w stopce
Kod do użytku tylko dla ludzi z fan-strefy nikt inny.
Zasługuje na plusika ? - Żałosne!! Jak mogłem się kiedyś tak prosić o te plisiki!

Cytuj
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN"
"http://www.w3c.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html xmlns="http://www.w3c.org/1999/xhtml" xml:lang="pl" lang="pl">

<head>

<title>Tytuł strony</title>
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0" />
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document" />
  <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250" />
</head>
<body bottommargin="0" leftmargin="0" rightmargin="0" topmargin="0" marginwidth="0" marginheight="0">
<meta name="keywords" content="Keywordy" />
<meta name="description" content="Opis fanlistingu" />
<div style="text-align:left; width:1263px;">
<img id="Nazwa obrazka" src="link do obrazka" />
<-----------Mapa----------->
</div>

<div style="position: absolute; width: px; height:  px; left:  px; top:  px;">
Tutaj dodajesz silniczek bellabuffs.
</div>

<-----------Reklama of Fan-strefa.pl----------->

<-----------Style----------->
Edytuj style przed wstawianiem silniczków Bellabuffs.

<style>

body {
  background-color: #fad7ca;
  font-family:'Arial';
  font-size: 12px;
  line-height: 13px;
  color: #dabfb2;
  text-shadow: #ecd9d0 1px 1px 0px;}

table{
  font-family:'Arial';
  font-size: 12px;
  line-height: 13px;
  color: #dabfb2;
  text-shadow: #ecd9d0 1px 1px 0px;}

i {
  font-family:'Arial';
  font-size: 10px;
  line-height: 12px;
  color: #dabfb2;
  text-shadow: #ecd9d0 1px 1px 0px;}

p {
  font-family:'MS Shell Dlg 2';
  font-size: 12px;
  line-height: 13px;
  color: #dabfb2;
  text-shadow: #ecd9d0 1px 1px 0px;
margin-top: 0;
padding-top: 1px;
}

h1 {
   font-weight: normal;
   font-size:13px;
   color: #dabfb2;
   font-family:'Arial';
   text-decoration: none;
   LETTER-SPACING: 0px;
   line-height: 14px;
  text-shadow: #ecd9d0 1px 1px 0px;
}

h4 {
   font-weight: normal;
   font-size:13px;
   color: #dabfb2;
   font-family:'Arial';
   text-decoration: none;
   LETTER-SPACING: 0px;
   line-height: 13px;
  text-shadow: #ecd9d0 1px 1px 0px;
}


table {
border: none;
}

a {
color: #d09eaf;
text-decoration: none;
font-weight:normal;
  text-shadow: #ecd9d0 1px 1px 0px;
}
a:hover {
color: #dabfb2;
text-decoration: none;
  text-shadow: #ecd9d0 1px 1px 0px;
}
.smaller {
font-size: 90%;
}
.message {
text-align: center;
font-weight: bold;
}
.noborder {
border: none;
}
.powered {
text-align: right;
}
ul {
margin-top: 0;
padding-top: 0;
       font-family:'Arial';
       font-size: 12px;
       line-height: 13px;
color: #c3adcc;
}


</style></body>
</html>

15
Tutoriale / Jak zrobić łatwy wygląd pod wordpress!
« dnia: 10 Lipiec 2011, 12:26:42 »
Więc znalazłem ten tutek na stronie "www.siteground.com" więc postanowiłem przetłumaczyć go co zajęło mi długi czas więc mam nadzieje że dostane plusika.

    *  header.php - Tutaj powinien znajdować się kod do headera strony;
    * index.php - Plik główny do całego thema. Będzie zawierał kod na notki;
    * sidebar.php - Tutaj znajdą się całe panele poboczne;
    * footer.php - Ten plik będzie zawierał stopkę;
    * style.css - Tutaj będziecie mogli zmieniać kolory całej strony;

header.php plik

W ten plik wklejcie ten kod:

Cytuj
<html>
<head>
<title>Tutorial theme</title>
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>">
</head>
<body>
  <div id="wrapper">
    <div id="header">
      <h1>HEADER</h1>
    </div>

Po tytule dodajmy linijkę "<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>">" Mówi to wordpressowi by załadować styl z stylesheet.css. To wystylizuje waszą stronę . Ta część <?php bloginfo('stylesheet_url'); ?> która ładuje cały plik css i stylizuję stronę.

Następnie dodaliśmy znak "div" z kasą wrapper który jest głównym kontenerem całej strony. Daliśmy tą klasę w ten sposób dzięki czemu możemy umieszczać rzeczy poprzez style.css plik.

index.php plik

Cytuj
<?php get_header(); ?>
   
<div id="main">
  <div id="content">
    <h1>Main Area</h1>
    <?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
    <h1><?php the_title(); ?></h1>
    <h4>Posted on <?php the_time('F jS, Y') ?></h4>
    <p><?php the_content(__('(more...)')); ?></p>
    <hr>
    <?php endwhile; else: ?>
    <p><?php _e('Sorry, no posts matched your criteria.'); ?></p>
    <?php endif; ?>
  </div>

  <?php get_sidebar(); ?>

  </div>

<div id="delimiter"></div>

<?php get_footer(); ?>

Kod zaczyna się od <?php get_header(); ?> Który pokaże cały kod w pliku header.php w index. Używa to funkcję już wbudowaną w wordpress. Opowiemy o tym później w tym tutorialu. Potem dodaliśmy miejsce na Główny tekst to by pokazać które miejsce waszego themea jest pokazane w tym miejscu.
Następne linie pokazują PHP kod oraz wordpressowe funkcję.Ten kod pozwala nam na pokazywanie newsów które napisaliście w danym miejscu.

Potem dodajemy sidebar.php plik w tą linie - <?php get_sidebar(); ?>. W tym pliku możecie pokazać wasz side bar.

Po tym miejscu daliśmy pusty "div" To odzieli sidebar, główny text i stopkę od siebie.

Wkoncu dodajemy ostatnią linie - <?php get_footer(); ?> który wyświetli wam stopkę.

sidebar.php plik

Dodajcie ten kod do sidebar.php :

Cytuj
<div id="sidebar">
  <h2 class="sidebartitle"><?php _e('Categories'); ?></h2>
  <ul class="list-cat">
    <?php wp_list_cats('sort_column=name&optioncount=1&hierarchical=0'); ?>
  </ul>
 
  <h2 class="sidebartitle"><?php _e('Archives'); ?></h2>
    <ul class="list-archives">
      <?php wp_get_archives('type=monthly'); ?>
    </ul>
</div>

The footer.php file

Dodajcie ten kod do pliku footer.php:

Cytuj
<div id="footer">
  <h1>FOOTER</h1>
</div>

</div>

</body>
</html>

Ten kod pokaże text jaki chcecie na samym dole strony. Możecie dodać tam linki, zdjęcia oraz informacje o Copyright.

style.css plik

Dodaj te linijki do pliku style.css:

Cytuj
body {
    text-align: center;
}

#wrapper {
    display: block;
    border: 1px #a2a2a2 solid;
    width:90%;
    margin:0px auto;
}

#header {
    border: 2px #a2a2a2 solid;
}

#content {
    width: 75%;
    border: 2px #a2a2a2 solid;
    float: left;
}

#sidebar {
    width: 23%;
    border: 2px #a2a2a2 solid;
    float: right;
}

#delimiter {
    clear: both;
}

#footer {
    border: 2px #a2a2a2 solid;
}

.title {
    font-size: 11pt;
    font-family: verdana;
    font-weight: bold;
}


W tym kodzie powinniście edytować wszystkie kolory strony i miejsca podane znacznikami "div" ten tutorial pokazał wam jak stworzyć stronę która wygląda tak:

Strony: [1] 2