Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Zuzolinda

Strony: [1] 2
1
Promocja strony / Taylor-Swift.pl
« dnia: 03 Luty 2014, 15:45:00 »
Szukałam i nie znalazłam wątku wcześniejszego (może zwyczajnie jestem ślepa, ale wyszukiwarka mówi, że nie było go), dlatego otwieram ten.

Po wielu bojach, długich przerwach, niezliczonej ilości snutych planów, Taylor-Swift.pl od początku tego roku zaczęła funkcjonować normalnie, połączona domenami z TaySwift.pl. Liczba zdjęć w galerii niebawem przekroczy 60tys., aktywnie działamy też na Twitterze i Facebooku :)


Chętnych zapraszamy do odwiedzania, śledzenia na portalach społecznościowych, pytania o współpracę i wszelaką aktywność, nawet jeśli nie jesteście zagorzałymi fanami Taylor! xx

2
Kodowanie / Funkcja 'transition' - ???
« dnia: 28 Styczeń 2013, 18:01:25 »
Jestem właśnie w trakcie kodowania T-S.pl i chciałam zrobić w sidebarze projekty na zasadzie obrazków, na których, po najechaniu kursorem, znalazłby się opis. Wyczytałam, że jest za to odpowiedzialna funkcja "transition" w css'ie i spróbowałam. Niestety najwyraźniej robię to źle, bo tekst pojawia się poniżej obrazka... Czy byłby ktoś w stanie krótko mi to objaśnić? Byłabym bardzo wdzięczna! :)


3
Kodowanie / Sidebar zmieniający położenie od góry
« dnia: 21 Wrzesień 2012, 17:25:35 »
Hej :) Mam do Was pytanie odnośnie kodowania. Mianowicie, zaczęłam kodować strony tak, żeby zawsze były na środku ekranu (niezależnie od jego rozdzielczości) i przez pewien czas od zakodowania wszystko funkcjonowało w jak najlepszym porządku, jednak po jakimś czasie sidebar zaczął zmieniać swoją pozycję w pionie (na jednej ze stron jest zbyt wysoko, na drugiej za nisko) - czasem kilkukrotnie w ciągu dnia. Dodam tylko, że w międzyczasie nie wprowadzałam żadnych zmian w kodzie.

Nr 1 wygląda tak: http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=RUJ2
Nr 2 wygląda tak: http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=EUQT

Mając całość spiętą divem "wrapper" ustawiłam takie parametry dla poszczególnych paneli:
 
Nr 1:
width: 317px;
top: 616px;
float: right;
position: relative;

Nr 2:
width: 401px;
top: 325px;
left: -27px;
position: relative;
float: right;
visibility: visible;

Będę wdzięczna za pomoc, bo ja nie wiem, co mam z tym zrobić :/

4
Kodowanie / Alternatywa dla <marquee> - pytanie
« dnia: 10 Lipiec 2012, 16:00:00 »
Jestem w trakcie kodowania strony, gdzie muszę użyć przesuwającego się tekstu. Do głowy od razu przyszło mi użycie <marquee>, jednak przeczytałam sobie kilka stron i przejrzałam parę źródeł, w których kilkukrotnie pojawiła się informacja, że to polecenie może nie zostać obsłużone przez przeglądarkę, gdyż nie zostało uwzględnione w standardach HTML 4.0 (a jak wiadomo, teraz stosuje się już HTML 5.0) i, mimo iż widziałam tę animację działającą już parę razy, chciałabym użyć czegoś w zamian. Natknęłam się na wzmiankę, iż da się to rozwiązać przy pomocy JavaScript, jednak w tym temacie jestem kompletnie "zielona".

Macie może jakieś pomysły, sugestie? A może znacie możliwość zastosowania JavyScriptu? Z góry dziękuję! :)

5
Kosz / EdSheeran.pl
« dnia: 05 Czerwiec 2012, 11:52:33 »
Wraz z Elodie Otwieram niebawem pierwszą polską stronę poświęconą brytyjskiemu muzykowi Edowi Sheeranowi. Chętnie wymienię się elitą& top :D

RODZINNE:
- Chloe-Moretz.pl
- TheWanted.pl
- Inna.fan-strefa.pl
- Pixie-Lott.pl

ELITA:
- Zac-Efron.pl
- Milla-Jovovich.pl
- Rachel-Bilson.pl
- Cheryl-Cole.pl
- EvaJLongoria.com
- MilaKunis.fan-strefa.pl
- JenLopez.pl
- LucyHale.pl
- JessAlba.pl
- Got-Secret.pl

TOP:
- MandyMoore.f-s.pl
- Bieber.com.pl
- Claire-Holt.f-s.pl

6
Pomoc / Dziwne wiadomości na czacie
« dnia: 26 Kwiecień 2012, 20:39:12 »
Nie wiedziałam, gdzie wstawić ten wątek, więc ląduje tutaj. Jeśli uważacie, że jest jakieś lepsze miejsce, proszę któregoś z moderatorów o przeniesienie :)

Zatem, do rzeczy. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad niektórymi wiadomościami, które pojawiają się na czacie strony Gotye.fan-strefa.pl. Ich autorzy są "zalinkowani", ale te linki to linki skrócone (np. http://bit.ly/blabla) i nigdy jeszcze ich nie kliknęłam, bo nie wiem, co się pod nimi kryje. Wiadomości są w języku angielskim i najczęściej mają treść w stylu "Hej, świetna strona, odwiedź moją, jeśli możesz".

Nie mam pojęcia, o co chodzi. To zwykły SPAM ? Wie może ktoś ? Nie odważyłam się nigdy kliknąć linku autora, bo nie chcę, żeby mój komputer został "zawirusowany" lub tym podobne. W każdym razie otrzymałam już chyba z 20 takich wiadomości i zastanawiam się, co z nimi począć.
 
Wam też się takie zdarzały ? Wiecie, czym one są ?

7
Rozwiązane problemy / Problem z publikacją komentarzy
« dnia: 17 Kwiecień 2012, 15:52:15 »
Na Gotye.f-s.pl mam problem z publikacją komentarzy. Mianowicie, po kliknięciu wyślij (i uprzednim wypełnieniu wszystkich pól) wyświetla się biała strona (ścieżka do pliku wp-comments-post.php). Dalej nic się nie dzieje i komentarz nie zostaje opublikowany. Macie może pomysł, czym to jest spowodowane ? Dodam, iż całkiem niedawno wszystko było ok. Będę bardzo wdzięczna za szybką pomoc ;)

8
Tutoriale / Instalacja WP to Twitter
« dnia: 10 Marzec 2012, 15:18:21 »
Jako, iż spotkałam się już z kilkoma pytaniami dotyczącymi instalacji wtyczki WP to Twitter, poniżej umieszczam tutorial "krok po kroku". W nawiasach kwadratowych funkcje w wersji angielskiej.

1. Aby zainstalować WP to Twitter wchodzimy w zakładkę 'Wtyczki [Plugins]' w naszym Wordpressie; klikamy opcję 'Dodaj nową [Add new]'. Wyszukujemy po nazwie; w wynikach wyszukiwania pod nazwą (WP to Twitter) klikamy opcję 'Zainstaluj [Install Now]'.
2. Teraz opuszczamy na chwilę Wordpressa i przechodzimy na stronę http://dev.twitter.com.
3. W prawym górnym rogu klikamy 'Sign in' i logujemy się używając nazwy użytkownika i hasła (tych samych, które mamy do Twittera strony).
4. Na stronie głównej, która nam się wyświetla, klikamy opcję 'Create an App'.
5. Wypełniamy pola obowiązkowe (najlepiej użyć tej samej nazwy, jaką ma nasz Twitter; w polu 'Website' podać adres strony, z której posty mają się wyświetlać na TT); pod umową klikamy 'Yes, I agree' oraz wypełniamy CAPTCHA. Klikamy 'Create your Twitter Application'.
6. Ze strony, która nam się wyświetli przechodzimy do zakładki 'Settings' i zmieniamy Application Type z "Read Only" na "Read, Write and Access direct messages"; potwierdzamy 'Update this Twitter application's settings'.
7. Wracamy do zakładki 'Details'.
8. Klikamy opcję "Create my access token" u dołu.
9. Wracamy do naszego Wordpressa i wchodzimy w 'Ustawienia > WP to Twitter [Settings > WP to Twitter]'; wyszukujemy formularza, gdzie uzupełnimy m.in. Consumer Key.
10. Wracamy do strony z aplikacją Twittera.
11. Kopiujemy i wklejamy w pola w formularzu Wordpressa po kolei: Consumer Key, Consumer Secret, Access Token oraz Access Token Secret.
12. Klikamy 'Połącz Wordpress i Twitter [Connect Your Wordpress and Twitter Account]'.

GOTOWE ;) Mam nadzieję, że rozjaśniłam trochę ten proces ;)
9
Kosz / GOTYE.fan-strefa.pl
« dnia: 20 Luty 2012, 20:40:43 »
GOTYE.fan-strefa.pl
Już wkrótce otwarcie pierwszego fansitu poświęconego Gotye - multiinstrumentaliście i wokaliście. Jak na razie zbieram elitę i top :) Jacyś chętni ?

RODZINNE:
- Beyonce-Knowles.f-s.pl
- DebbyRyan.pl
- ChrisColfer.pl
- Logan-Lerman.pl

ELITA:
- AvrilFan.pl
- ShakiraFan.pl
- Amanda-Seyfried.pl
- AshleyandLucy.com.pl
- MilCyrus.pl
- FlorenceWelch.pl
- Gossip-Girl.com.pl
-Troian-Bellisario.pl

TOP:
- Godney.f-s.pl

10
Ogłoszenia / Aktualizacja WordPressa (do wersji 3.3)
« dnia: 13 Grudzień 2011, 13:06:22 »
Tych, którzy jeszcze tego nie zauważyli - informuję, że pojawiła się najnowsza wersja WordPressa (3.3).

My już zaktualizowałyśmy na beyonce-knowles.f-s.pl i trochę się pozmieniał układ menu/opcji :) Nie zmienia to faktu, że WP nadal jest bardzo intuicyjny oraz prosty w obsłudze. A jak Wy ?

11
Multimedia / Taylor Swift - "Ours" Music Video
« dnia: 03 Grudzień 2011, 08:15:18 »


Najnowszy teledysk Taylor Swift i nowa fryzura. Za reżyserię odpowiedzialny był Declan Whitebloom (współpracował z artystką także przy "Mean"). W klipie pojawiła się także kotka Tay - Meredith :) I jak wrażenia ?

12
Multimedia / Taylor Swift "Speak Now World Tour Live"
« dnia: 27 Listopad 2011, 13:51:22 »

21 listopada (na świecie) i 25 listopada (w Polsce) premierę miało CD+DVD/DVD/Blu-Ray koncertowe wokalistki Taylor Swift o tytule "Speak Now World Tour Live". Na płycie znajdują się filmiki z koncertów odbytych podczas trasy oraz wiele innych. W polskich empikach dostępne są tylko wersje podstawowe (wymienione powyżej), ale w innych krajach można dostać wersję DELUXE, której okładkę mozecie oglądać powyżej.

Ja już nie mogę doczekać się obejrzenia koncertu! Potrwa to dłużej, bo poluję na wersję DELUXE :)

13
Film / Listy do M.
« dnia: 13 Listopad 2011, 19:05:20 »
Polska komedia romantyczna, która swoją premierę miała 11 listopada 2011. Przez recenzentów chwalona, mimo przedpremierowych opinii o skopiowaniu "To właśnie miłość". Wreszcie możemy powiedzieć, że w Polsce powstał świetny film tego typu! W rolach głównych - Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska - Żurawska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Tomasz Karolak, Katarzyna Zielińska, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant i Paweł Małaszyński.

Ja obejrzałam "Listy do M." w piątek i do dzisiaj jestem zauroczona. Cover piosenki "What The World Needs Now is Love, Sweet Love" w wykonaniu Anny Karwan to kolejny atut :) Nic, tylko wędrować do kin. Mam jeszcze cichą nadzieję, że produkcja zostanie wydana na DVD - nie mogę doczekać się kolejnego obejrzenia !

A Wy co sądzicie ? Byliście już, wybieracie się ?

14
Rozwiązane problemy / Icon Sort - błąd w icons.php
« dnia: 12 Październik 2011, 19:22:42 »
Hej ! Mamy mały problem z Icon Sortem. Kiedy się go otwiera wyświetla się grafika, ale zamiast zawartości komunikat:
"Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in /public_html/iconsort/icons.php on line 114".

Wiem, że jest to brak lub nadmiar jakiegoś znaku, ale od godziny nie mogę nic znaleźć. Może Wy pomożecie ? Poniżej zamieszczam linijki od 109 - 114 (tej nieszczęsnej...)

<?php
echo &
#39;<ul id="iconmenu">&#39;;
foreach ($cats as $value) {
$catname str_replace(&#39;_&#39;, &#39; &#39;, $value);
      
echo &#39;<li><area shape="rect" coords="547,270,764,317" href="Public"  alt="" title="">
. &#39;?cat&#39; . $value . &#39;">&#39; . $ . &#39;</a>&#39;;
   

15
Kosz / Dr. House
« dnia: 07 Październik 2011, 21:35:32 »
Zdziwiłam się, gdy zobaczyłam, że nie ma takiego wątku. Ja oglądam i jest to jeden z niewielu seriali, który nie nudzi mi się po kilku odcinkach. Szkoda tylko, że w 8 sezonie nie będzie Cuddy :/

Strony: [1] 2