Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - GlamKlaudis

Strony: [1]
1
Muzyka / Zdjęcia: Beyonce chwali się ciążowym brzuchem!
« dnia: 08 Wrzesień 2011, 20:52:53 »
"Spodziewam się dziecka!" - ogłosiła na gali MTV VMA Beyonce. Teksty o tym, że piosenkarka chciałaby poświęcić się rodzinie pojawiały się już od dawna. Nic dziwnego, że artyska z taką radością informowała o ciąży, a teraz z dumą prezentuje ciążowy brzuch :) Zobacz zdjęcie!


"Spodziewam się dziecka!" - ogłosiła na gali MTV VMA Beyonce. Teksty o tym, że piosenkarka chciałaby poświęcić się rodzinie pojawiały się już od dawna. Nic dziwnego, że artyska z taką radością informowała o ciąży, a teraz z dumą prezentuje ciążowy brzuch :) Zobacz zdjęcie!

Beyonce, która niedawno ogłosiła, że spodziwa się dziecka, wybrała się razem z mężem na wakacje. Traf padł na Chorwację. Małżonkowie zostali wytropieni przez paparazzich, dzięki czemu możemy podziwiać słodko zaokrąglony ciążowy brzuch Beyonce ;) Zdjęcia w naszej gallery ;)


looknijcie se na :

http://www.eska.pl/hotplota/news/zdjecia_beyonce_chwali_sie_ciazowym_brzuchem_beyonce/56595?zdjecie=2#galeria

2
Muzyka / Jennifer Lopez: "Nie kupuję drogich kosmetyków"
« dnia: 08 Wrzesień 2011, 20:49:28 »
Jurorka American Idol twierdzi, że swoją piękna cerę zawdzięcza wyłacznie... piciu wody mineralnej!

Chcecie poznać sekret urody Jennifer Lopez? Piosenkarka, którazarabia gigantyczne pieniądze i spokojnie mogłaby kupić sobie całą drogerię, wyznała, że żadne, nawet najdroższe kosmetyki nie działają na jej skórę tak dobrze jak woda mineralna. Jurorka programu American Idol pije jej bardzo duże ilości, dzięki czemu - jak twierdzi - oszczędza na specyfikach poprawiających wygląd cery. Ponadto J.Lo unika słońca, nie pije alkoholu i nie pali papierosów.

Prawda, jakie to proste? Dużo wody, alkohol - nie, papierosy - nie, słońce - nie... Zapisane!

3
Muzyka / Adam Lambert - American Idol
« dnia: 04 Wrzesień 2011, 16:57:59 »
Warto powspominać :P
więc...
"Na przesłuchanie do ósmej edycji American Idol wybrał się do San Francisco. Podczas przesłuchania zaśpiewał dwie piosenki: Rock with You Michaela Jackosna i Bohemian Rhapsody zespołu Queen. W półfinałach zakwalifikował się do TOP 13 i dołączył do drugiej grupy, w której byli Allison Iraheta i Kris Allen. Lambert i Allen stali się współlokatorami w rezydencji Idola.

Podczas tygodnia Michaela Jacksona zaśpiewał Black or White wywołując aplauz od wszystkich czterech jurorów. Paula Abdul przewidziała wtedy, że dostanie się do finału. W następnym tygodniu wykonał piosenkę Ring of Fire. Podczas gdy Randy Jackson, Kara DioGuardi i Paula Abdul zachwycali się jego repertuarem, Simon Cowell nazwał to „pobłażliwymi śmieciami”. W czasie nocy z Motown, Lambert zaśpiewał akustyczną wersję The Tracks of My Tears grupy The Miracles. Wszystkim sędziom występ się bardzo podobał, a Smokey Robinson złożył wykonawcy owację na stojąco. Gdy znalazł się w TOP 8 wykonał utwór Gary Julesa Mad World. Tym razem Simon Cowell wstał i pogratulował Lambertowi wykonania. Podczas kolejnych występów sędziowie uzgodnili, że owacja na stojąco jest najlepszym wyrazem wystąpień Adama. W TOP 7 zaśpiewał If I Can’t Have You. Kara DioGuardi powiedziała, że jest to „najbardziej pamiętne przedstawienie”, podczas gdy Simon Cowell opisał jego wokal jako „nieskazitelny”. Paula Abdul nie mogła powstrzymać łez. W TOP 4 zaśpiewał jako pierwszy – wykonał utwór Whole Lotta Love Led Zeppelin. Simon Cowell skomentował: „To było jedno z moich ulubionych przedstawień… Nikt teraz tego nie pokona”.

Zdjęcia Lamberta całującego mężczyznę ukazały się w czasie jego zmagań w programie. Początkowo sądzono, że obrazy nie wywrą żadnego wpływu na przebieg konkursu. Lambert potwierdził, że jest na tych zdjęciach, oświadczając, że nie ma nic do ukrycia i jest zawsze szczery odnośnie swojego życia. Media spekulowały o jego orientacji seksualnej, sądząc, że byłby to pierwszy gej w American Idol. W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone spytany o to, czy spekulacje dotyczące jego orientacji wpłynęły na końcowe głosowanie, Lambert zaczął się śmiać i powiedział „prawdopodobnie”. Na łamach tego samego magazynu potwierdził, iż jest gejem, a później został nazwanym „zdobywcą drugiego miejsca American Idol” (ang. The American Idol runner-up).

20 maja 2009 roku ogłosił, iż zdobył drugie miejsce ósmej edycji programu. W ostatnim odcinku wykonał składankę Beth, Detroit Rock City oraz Rock and Roll All Nite z rockowym zespołem KISS. Przed ogłoszeniem wyników, razem z Krisem Allenem dołączyli do członków zespołu Queen – gitarzysty Briana May i perkusisty Rogera Taylora – i wykonali hymn We Are the Champions.

Po wygranej Kris Allen powiedział, że „zasłużył na nią Adam”. Wyjaśniając tę uwagę, Allen powiedział: „Uważam, że Adam zasługuje na zwycięstwo. Jest jednym z najbardziej utalentowanych wykonawców, jakich kiedykolwiek spotkałem”. ";D

Strony: [1]