Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Dext

Strony: [1]
1
Promocja strony / PixShare.pl
« dnia: 02 Luty 2016, 15:39:54 »
Ogromna prośba. Pisałem już o tym co prawda w temacie o uploadzie fan-strefy, jednak postanowiłem napisać tutaj nowy wątek. Ostatnio ruszyłem z własnym serwisem do hostowania / udostępniania zdjęć – pixshare.pl – jest on dużo nowocześniejszy niż ten obecnie na fan-strefa.pl Istnieje możliwość zakładania kont, bardzo chciałbym nawiązać współpracę z fan-strefa.pl jako udostępnienie do użytku w zastępstwie dotychczasowego uploadu fan-strefy bez żadnych opłat czy innych podobnych rzeczy. Nie ukrywam że po prostu zależy mi na promocji serwisu a to by mi w tym pomogło. Z własnej strony mogę zagwarantować że nie będzie on kasowany więc plików nikt nie straci, jest ona na tyle dopracowana że nie powinno być żadnych problemów, nazwy plików są losowe – niepowtarzające się, dzięki czemu nic nie będzie się nadpisywało a z panelu można zarządzać swoimi zdjęciami (po rejestracji). Bardzo będę wdzięczny za współpracę – pomoc i mam nadzieję że dojdzie do skutku.

2
Informacje / NOWA WERSJA: upload.fan-strefa.pl !!!
« dnia: 05 Listopad 2013, 18:30:29 »
W końcu po długim czasie czas mienić przestarzały już skrypt uploadu dla zdjęc, dlatego też mam już nowy i napisałem do admina o zmiane. Poniżej link, testujcie i piszcie czy większości z was odpowiada.

Dotychczasowe pliki po przyszłej, ewentualnej zmianie zostaną na serwerze! /Przepraszam za link /

http://britneys.pl/ups/

3
Promocja strony / BritneyS.fan-strefa.pl
« dnia: 05 Marzec 2013, 20:56:29 »
Nowy projekt: BRITNEYS.FAN-STREFA.PL

Szablon jest maksimum minimalistyczny, ale czytelny i obsługiwany przez telefony. :)

BRITNEYS.FAN-STREFA.PL

4
Kosz / www.Upload.Fan-Strefa.pl
« dnia: 26 Styczeń 2011, 00:04:09 »
Jakiś czas temu pisałem na forum o stronie uploadu dla serwisów. Administrator hostingu zgodził się na próbę otworzyć taką.
5
Propozycje / Upload zdjęć
« dnia: 14 Styczeń 2011, 01:57:16 »
Nie wiedziałem gdzie to wcisnąć więc... wcisnąłem tu xD

Mam prosty, i fajny kod PHP na własną stronę uploadu zdjęć. Niektórzy mają forum i użytkownicy wrzucają podpisy/obrazki na Imageshack i Tinypic a wiadomo jak one działają przez co wolno się wszystko wczytuje. Dlatego pokazuje prezentacje tego skryptu który można założyć na swojej stronie w subdomenie aby tam wrzucano podpisy/pliki.

Demo możecie obejrzeć na mojej stronie www.ubritney.pl - wkrótce demo przeniosę też na subdomene ale obecnie przebudowuję stronę z tego też względu jest na głównej! Nowy link wtedy wkleję tutaj.

Co ciekawe w skrypcie (w demo ustawione) - pliki sa zmieniane na jpg co powoduje żę po wgraniu animacji gif... animacja nadal działa ale ma rozszerzenie .jpg.

W sprawie kodu pisać na PM.

6
Skrypty / Pluginy CPG
« dnia: 03 Styczeń 2011, 23:06:25 »
Zamieszczamy tutaj ciekawe, i przydatne pluginy do Coppermine.
Jako pierwszy ja daję Big Pop Ups, dzięki któremu zdjęcia w full rozmiarze nie będą zmniejszane.

Przetestować możecie w mojej galerii http://www.gallery.ubritney.pl

POBIERZ PLUGIN wrzuciłem na mój serwer ;)

7
Rozwiązane problemy / Problem z Galerią!
« dnia: 03 Styczeń 2011, 00:24:20 »
Zainstalowałem nową galerię 1.5.10. Niedawno wgrałem Big Pop Ups (big_pop_up): v1.0 i wszystko było ok, ale teraz gdy wrzucam nowe tworzy bardzo duże pośrednie zdjęcia:

http://www.gallery.ubritney.pl/displayimage.php?album=2&pid=487#top_display_media

co to może być? nie mam pojęcia jak to naprawić. I musze napisać że tworzy zdjęcia pośrednie, tylko że właśnie takie duże...

EDYCJA

Sorry, meczyłem się z tym z 4 dni i okazało się że winne było... tłumaczenie galerii. W opcji: Max stosunek szerokości do wysokości * było 0 i nie wiedziałem że dotyczy się to zdjęć pośrednich. Dopiero po przełączeniu na angielski się wyjaśniło. Sorry :D hehe

8
Propozycje / Akcja Stop Selekcji!
« dnia: 28 Grudzień 2010, 00:43:57 »
Nazwa akcji dość dziwna, ale w tym nie mam wielkiej twórczości :D. Akcja dotyczy dokładnie selekcji stron na Elite, Top itd. Bardzo mnie to drażni, ponieważ dla mnie jest to wytykanie stron lepszych i gorszych, a w TOP czasami są strony warte więcej uwagi niż te z Elite. A wejścia nie mają nic do tego, ponieważ wymienić się linkami można z każdym. Dlatego też ja na swojej stronie UBRITNEY.PL mam po prostu linki, podzielone jedynie na te z stron o Britney i pozostałe. Zachęcam innych na zmianę. :P

9
Propozycje / Ciekawe pluginy
« dnia: 27 Grudzień 2010, 22:21:02 »
Może by gdzieś dodać temat pluginy do wordpressa? Żeby ktoś zamieszczał linki do przydatnych pluginów dla wp

10
Kosz / UBritney.pl
« dnia: 11 Listopad 2010, 20:09:04 »
UBRITNEY POLSKA | www.ubritney.pl - Strona poświęcona Britney Spears. Masa zdjeć HQ w galerii, oraz codziennie świeże newsy. ;)

Strony: [1]