Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - ZazuuKing

Strony: [1]
1
Przywitaj się / Dobry dobry :)
« dnia: 04 Luty 2015, 15:10:34 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jestem Zazuu i w końcu postanowiłem się tutaj zarejestrować. Dlaczego "w końcu" ? Śledzę to forum od paru lat i śledziłem was na bieżąco  ;D
W tym roku kończę 18 lat (tak wiem stara dupa ze mnie się robi :o ) i się edukuję. Chodzę do technikum poligraficznego gdzie uczą mnie pracy w AdobePhotoshop aczkolwiek bardzo opornie mi to idzie. Moją pasją jest muzyka i aktorstwo. Od zawsze grałem w różnych przedstawieniach szkolnych i skromnie powiedziawszy łączę z tym moją przyszłość. Muzyką głównie śpiewem interesowałem się od małego ale od tamtego roku zacząłem działać w tym kierunku. Nauka śpiewu i skromne występy. Moimi idolkami są głównie Doda i Katy Perry. Bardzo lubię Nicki Minaj, Ashley Tisdale czy zespół Lordi . Nie ograniczam się do danego gusty muzycznego i nie szufladkuję ludzi. Nie mam czegoś takiego jak : A słuchasz "xxx" to na wstępie już cię nie lubię.
Jestem redaktorem na stronie ashleytisdale.pl.
No, no to chyba na tyle :)
Pozdrawiam i mam nadzieję, że zostanę miło przyjęty :)

Strony: [1]