Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Avery

Strony: [1]
1
Przywitaj się / Avery 2.0
« dnia: 23 Listopad 2013, 16:51:46 »
Więc witajcie ponownie! Postanowiłam poniekąd wrócić na strony to pomyślałam, może przypomnę się na forum. Stwierdziłam, że bez sensu będzie odkopywanie swojego tematu sprzed 2 lat, więc założyłam nowy. Zresztą wydaje mi się, że trochę też się zmieniłam i jestem zupełnie inną osobą niż te 2 lata temu byłam. Nie mam pojęcia czy ktoś jeszcze tutaj o mnie pamięta, ponieważ widzę że jest masa całkiem nowych i nieznanych mi osób! To chyba tyle z mojej strony, chętnie odpowiem na jakieś pytania albo cokolwiek innego!:)

2
Promocja strony / Lea-Michele.pl
« dnia: 25 Sierpień 2012, 22:33:22 »
Lea-Michele.pl
Już niedługo otwarcie polskiej strony poświęconej cudownej Lei Michele (Sarfati). Będzie ona prowadzona przez Cheriley oraz mnie. Strona poniekąd będzie powrotem mojej starej, ale również zupełnie czymś nowym. Na razie zapraszamy was do naszej galerii zdjęć oraz na naszego twittera. Chętnię wymienimy się elitą oraz top :)

3
Pomoc / Problem z galerią Coppermine
« dnia: 04 Listopad 2011, 21:21:51 »
Otóż, próbowałam się z tym uporać sama ale nie dałam rady. Już nawet wgrywałam po raz drugi te same pliki na serwer ale pod inną nazwą. Ale do rzeczy. Przy dodawaniu wsadowo wyświetla mi się coś takiego : http://picju.com/images/jkco42.png żeby nie było próbowałam też dodać ręcznie również pojawia się komunikat, że jest problem z biblioteką GD : http://picju.com/images/zwerpw.png ale osobiście nie mam pojęcia jak to naprawić. Więc pomyślałam, że może ktoś z was wie jak rozwiązać mój problem :)

4
Kosz / Paul-Wesley.pl
« dnia: 29 Październik 2011, 18:05:11 »
Chciałam wszystkich zaprosić na moją oraz Effy stronę, która jest poświęcona aktorowi Paulowi Wesleyowi głownie wam znanemu z serialu Pamiętniki Wampirów. Chętnie wymienimy się top oraz elitą :)

5
Kosz / Tom-Felton.pl
« dnia: 24 Sierpień 2011, 22:47:48 »
Tak więc chciałam was zaprosić na jutrzejsze otwarcie pierwszej polskiej strony poświęconej w całości Tomowi Feltonowi. Stronę będę prowadziła ja razem z Bee i Summer. Otwarcie będzie gdzieś koło godziny 12. Chętnie wymienimy się elitą oraz top :)

6
Kosz / DarrenCriss.pl
« dnia: 29 Lipiec 2011, 15:55:53 »
Jeszcze w sierpniu powinniśmy otworzyć pierwszą polską stronę o Darrenie Crissie znanemu głownie dzięki roli w Glee.W skład załogi wchodzę, Ja, Katie, Summer, Invisible, i od niedawna również Bartel. Tak więc możecie się zgłaszać do top lub elity :)

7
Kosz / Lea-Michele.fan-strefa.pl
« dnia: 06 Maj 2011, 22:46:30 »

Zapraszam was na nowo otwartą stronę, o aktorce którą zapewne znacie z roli Rachel Berry z serialu Glee !
Chętnie wymieniam się, więc jak coś to pisać :)
*Wiem, nie ogarnęłam jeszcze ostatnio dodanych zdjęć.
lea-michele.f-s.pl

8
Grafika / Avery
« dnia: 16 Kwiecień 2011, 12:01:10 »
W sumie jakiegoś talentu graficznego nie mam, jak co nie którzy z was. Ale również postanowiłam pochwalić się swoimi pracami :)
http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2011/103/b/c/ashley_greene_by_imfearless-d3dxa7m.png
To jedna z ostatnich. Podpisany jakby szedł na stronę, ale nigdy się tam nie znajdzie. I nie był przeznaczony do tego. Więc czekam na opinie :d
*boisię*

9
Przywitaj się / Avery
« dnia: 16 Kwiecień 2011, 00:06:32 »
Witam wszystkich! Nazywam się Martyna, ale w internecie używam nazwy Avery :)
myślę, że nie za bardzo ktoś z was mnie kojarzy.
Więc tak interesuje się grafiką, fotografią i tańcem. Hmm.Lubię Paramore, Taylor Swift, GossipGirl, TVD, 90210, Hellcats, PLL. I nie wiem co by tu jeszcze napisać. I jestem w trakcie zakładania strony (czyt. czekam na akceptację) Nie umiem się zbytnio przedstawiać więc, jeśli chcecie coś wiedzieć pytajcie :)

Strony: [1]