Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Wolverine

Strony: [1]
1
Grafika / Przykładowy psd
« dnia: 02 Maj 2013, 12:43:23 »
Ostatnio wiele osób wrzuca swoje prace , i niektóre nie spełniają odpowiednich wymogów. Dlatego wrzucam psd przykładowej pracy , i myślę , że trochę pomoże.
Proszę o nie ocenianie szablonu , gdyż jest to przypadkowa praca

2
Muzyka / BΔSTILLE - Pompeii
« dnia: 30 Kwiecień 2013, 09:23:47 »
Bastille to Brytyjska grupa muzyczna składająca się z Dana Smitha , Chrisa 'Woody' Wood , Kyle'a Simmons i Willa Farquarson. Zespół powstał w 2010 roku i jest pod kierownictwem wytwórni Virgin Records. Piosenka Pompeii została wydana w styczniu tego roku i już odnosi sukcesy.   
http://www.youtube.com/watch?v=F90Cw4l-8NY , link do oryginalnej wersji piosenki

3
Przywitaj się / Wolverine
« dnia: 28 Kwiecień 2013, 16:45:57 »
Hej , cześć itd. ;D Nazywam się Damian a mniej oficjalnie Wolverine. Nie jestem początkującym artystą grafiki komputerowej , choć moją przygodę z nią zakończyłem dosyć niechlubnie. Wielu rzeczy już nie pamiętam oraz pousuwałem z mojego komputera ( żałuje tego teraz :D ) . A wracając , moją przygodę z bawieniem się photoshopem rozpocząłem w 2010 roku prowadząc swojego pierwszego bloga ( naprawdę tandetnego ) . O ile się nie mylę miałem i chyba właściwie mam tu konto .. moja skleroza mnie wiecznie zaskakuje. Co do mnie to moim nieodzownym marzeniem było wkońcu naczenie się htmlu ( to dziwne ) .. Uwielbiam indie rock i muzykę alternatywną , czuję jakiś szacunek do tych twórców , nie mam też jakiś szczególnie ulubionych bo jest ich od groma .

Strony: [1]