Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Wolverine

Strony: [1] 2
1
Grafika / Odp: Przykładowy psd
« dnia: 02 Maj 2013, 17:50:17 »
że proszę?
Troszkę nie na miejscu skoro oceniasz innych pod kryterium tego, że ich prace nie spełniają wymogów a sam dajesz coś co jest kompletnie niewykończone i ciężko to nawet nazwać przykładowym PSD. Każdy robi prace jak potrafi, a to że ostatnio na forum pojawiło się kilku użytkowników którzy dopiero rozpoczynają zabawę z webdesignem nie oznacza, że od razu narzucamy jakieś wymogi albo się do nich dostosować albo nie. Zamiast ich ograniczać i narzucać jakiś szablon to lepiej im pomóc w postaci podpowiedzi jak uzyskać fajne efekty aby oni sami mogli je wykorzystać w swój własny sposób. Nie chcę abyś odebrał to jako atak na Twoją osobę, ale ten Twój temat jest troszkę nie na miejscu.
Nic się nie stało , rozumiem twoją krytykę jednak jest to podstawowy psd , nie jest to jakiś majstersztyk jak np.twój , wrzucam to aby pokazać podstawowe rzeczy a nie zaawansowane prace.

2
Grafika / Przykładowy psd
« dnia: 02 Maj 2013, 12:43:23 »
Ostatnio wiele osób wrzuca swoje prace , i niektóre nie spełniają odpowiednich wymogów. Dlatego wrzucam psd przykładowej pracy , i myślę , że trochę pomoże.
Proszę o nie ocenianie szablonu , gdyż jest to przypadkowa praca

3
Grafika / Odp: greenka23
« dnia: 01 Maj 2013, 15:10:41 »
pusto i pusto i płasko , płasko. Baw się opcjami mieszania. Pomyśl nad układem nagłówka, który spowoduje,że nie będzie tak pusto. : )

4
Muzyka / Odp: will.i.am - #thatPOWER ft. Justin Bieber
« dnia: 01 Maj 2013, 00:52:52 »
Ostatnio coś za dużo tego will.i.am a mediach. Piosenka "#thahtPOWER" jest denna, nudna i dziwię się, że Justin zgodził się nagrać z nim ten duet. Chyba will.i.am długo go błagał o to. Utwór to nic innego jak łupanka, która sprawdzi się na imprezie w remizie niż na większych eventach clubowych. Teledysk jest tandetny. Nie mam pojęcia o co w nim chodzi, bo te wstawki ze spowolnionym krokiem są wręcz komiczne. Justin jako hologram? Pffff ... też mi pomysł. Po pierwsze skoro zdecydował się on na wypuszczenie tej piosenki jako singla to słysząc tempo tego utworu, które jest praktycznie ujemne - mógł zainwestować i zrobić porządny remix i podkręcić klip. No ale widać, że will.i.am planuje budować swoje "łupane" imperium tylko korzystając z popularności jaką dała mu przygoda z zespołem The Black Eyed Peas. U mnie ten Pan nie ma czego szukać.

5
Muzyka / Odp: Ewelina Lisowska - Jutra Nie Będzie
« dnia: 01 Maj 2013, 00:51:34 »
Dotychczasowe piosenki i klipy Eweliny bardzo mi się podobały. Jednak gdy zobaczyłem klip do singla "Jutra Nie Będzie" to złapałem się za głowę. Co ona tam wyprawia. Dziewczyna poszła w kierunku mega komercji i zaczyna świecić tyłkiem. Nie wiem czy to jej pomysł był z tym outfit'em czy też jej stylisty - ale mi to się nie podoba. Zdecydowanie powinna konsekwentnie iść bardziej rockowym kierunkiem. Jedne co mi się w samej piosence nie podoba, że często śpiewa niewyraźnie i zamiast słyszeć "jutra nie będzie" słyszę "jutra nie bede" z mega zmiękczonym akcentem na *bede. Ale mam nadzieję, że to ostatni tak kiepski klip Eweliny.
W jakiś sposób chce pokazać , że jest zadziorna. Kiedyś sama się przyznała , że nie chce produkować piosenek typu "nieodporny rozum " bo to nie jej klimaty. Co do jej wyglądu to spowodował u mnie wielki wytrzeszcz oczu , zawsze tak grzecznie a teraz świeci ciałem , ale to okey , mi się podoba i jest fajne. Wygląda seksownie a co do tego zniekształcenia to dopiero za 3 razem to usłyszałem :o 

6
Przywitaj się / Odp: Wolverine
« dnia: 01 Maj 2013, 00:45:09 »
witam :) prowadzisz jakąś stronkę ?
Nie prowadzę , jednak przymierzam się do pewnego projektu ale to tajemnica .. aktualnie prowadze osobistego tumblra

7
Grafika / Odp: Vegas wkracza w świat grafiki :D
« dnia: 01 Maj 2013, 00:36:52 »
podoba mi się  ;)

8
Muzyka / Odp: BΔSTILLE - Pompeii
« dnia: 01 Maj 2013, 00:08:32 »
Pierwszy raz słyszę o takiej grupie oO
Ale piosenka dobra :-D
Heheh , to prawda. Też ją bardzo lubię  ;)

9
Muzyka / BΔSTILLE - Pompeii
« dnia: 30 Kwiecień 2013, 09:23:47 »
Bastille to Brytyjska grupa muzyczna składająca się z Dana Smitha , Chrisa 'Woody' Wood , Kyle'a Simmons i Willa Farquarson. Zespół powstał w 2010 roku i jest pod kierownictwem wytwórni Virgin Records. Piosenka Pompeii została wydana w styczniu tego roku i już odnosi sukcesy.   
http://www.youtube.com/watch?v=F90Cw4l-8NY , link do oryginalnej wersji piosenki

10
Grafika / Odp: Rami Design
« dnia: 29 Kwiecień 2013, 14:45:37 »
Amazing , nic dodać , nic ująć  :)

11
Przywitaj się / Odp: Kondrzej
« dnia: 29 Kwiecień 2013, 13:50:46 »
Witam :)

12
Dyskusja ogólna / Odp: Polska a Ameryka czy Kanada
« dnia: 29 Kwiecień 2013, 13:48:15 »
Ogólnie uwielbiam kulturę zachodu , najbardziej brytyjską i irlandzką. W jakiś sposób mnie inspiruje , może ze względu , że jest taka inna. Jest tam większa tolerancja niż np. u nas. Jest tam większa tolerancja , mają za przeproszeniem w dupie orientację seksualną , wygląd , religi itd. U nas to jest świeże jeszcze , wielu ludzi nie może tego zaakceptować , że ktoś jest żydem czy homoseksualistą. Nie mam pojęcia czemu niektórzy po prostu nie mogą tego zaakceptować , to takie nieogranięte. Albo np. klasyczna nasza wiocha czyli skarpety i sandały , w takich przypadkach po prostu Polacy robią wstyd narodowi , jesteśmy w Europie i przez to jesteśmy uważani za takich wsiunów. Myślę , że polacy powinni zmienić trochę swoje poglądy , bo one są niepodstawne. 

13
Grafika / Odp: Ntalia works
« dnia: 29 Kwiecień 2013, 13:38:16 »
My god :o świetne  :) jeśli możesz to wrzuć jakąś jakiś szablon fansite , jestem ciekaw

14
Zamówienia / Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« dnia: 29 Kwiecień 2013, 13:19:33 »
pomysł mi się podoba , czekam na przykład

15
Przywitaj się / Odp: Hej :)
« dnia: 29 Kwiecień 2013, 13:17:29 »
Witam :)

Strony: [1] 2