Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Karen pracuje  (Przeczytany 5780 razy)

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Kwiecień 2012, 16:02:35 »
- jakoś tak pusto miejscami
- znowu kolory (wszystko jest w sumie w tym samym kolorze i dlatego się lekko wszystko zlewa)
- czcionki też jakoś średnio


Ale trzeba jak najwięcej ćwiczyć ! Pamiętam że ja też robiłem podobne grafiki ;) XD

Dodałbym jeszcze że popracuj nad dobraniem zdjęć, układem, no i popracuj nad wtapianiem zdjęć w tło... Po za tym: układ, układ i jeszcze raz układ... chyba sama widzisz że jakoś rozwalone jest to wszystko... Pracuj ciężko a zobaczysz że będzie warto... zobacz moje prace z początków tego forum, a nie były to moje pierwsze... Pamiętam że przy pierwszej stronie tworzyłem w Paintcie, więc można sobie tylko wyobrazić jak to wyglądało wszystko... Życzę weny i Powodzenia!

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Maj 2012, 11:01:04 »
Dawno nic nie dodawałam, musiałam trochę odpocząć od photoshopa, aby wrócić z pełną energią. Zrobiłam nagłówek z Seleną Gomez, nie wiem oceńcie, widzicie jakieś zmiany na lepsze?

http://s6.ifotos.pl/img/iuyiuyipn_respsrp.png
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Maj 2012, 11:09:15 »
Dawno nic nie dodawałam, musiałam trochę odpocząć od photoshopa, aby wrócić z pełną energią. Zrobiłam nagłówek z Seleną Gomez, nie wiem oceńcie, widzicie jakieś zmiany na lepsze?

http://s6.ifotos.pl/img/iuyiuyipn_respsrp.png

Moim zdaniem jak chcesz tworzyć prace graficzne na dobrym poziomie to nie powinnaś sobie już teraz pozwalać na odpoczynek od Photoshopa. Musisz ćwiczyć ile się da, rób nawet po 50 prac dziennie, aż do znudzenia ale staraj się je robić coraz dokładniej, bo to że zostawiacie tak surowe prace to widać że jest efekt lenistwa... Pracę nie powinnaś robić w ileś tam minut, ale godzin. Zapomnij o tych 50 pracach, zrób jedną, nad którą będziesz siedziała nawet kilka dni po kilka godzin/minut, ale dopracuj każdy szczegół. Do każdej warstwy podejdź indywidualnie, baw się wzorkami, kształtami, cieniami, blaskami, filtrami, wszystkim, aż dojdziesz do wniosku iż ta praca jest świetna. Wiem po sobie iż własne prace się rzadko podobają, ale myślę że to pomaga przy tworzeniu, bo jak ktoś uważa że wszystko co zrobi jest piękne to tylko mu się tak wydaje. Pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj... Chyba że nie chcesz wyrobić sobie stylu graficznego to radzę ci rzuć to w diabły... Nie wiem czemu tyle osób chce robić grafikę, a nie daje nic z siebie (to nie aluzja do ciebie)... Życzę weny ;)

No i widzisz, zapomniałem pracy ocenić XD Układ mi się nie podoba i kolorystyka, może nie tyle co kolory, ale ich odcienie. No i jak wtapiasz zdjęcie to może zrób je czarno-białe najpierw...  A akcja na głównych zdjęciach kompletnie nie pasuje... takie akcje to raczej do tapet, blendów, awatarów...
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2012, 11:11:16 wysłana przez Bartel »

Mats_Deds

  • Gość
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Maj 2012, 11:09:26 »
Niepotrzebna tekstura, na zdjęciach.. lub mogłaś wybrać inną, która by zabarwiła zdjęcia. Pobaw się cieniami ;) Mi niezbyt ta praca przypadła do gustu.. wygląda jak nie dokończona.

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Maj 2012, 12:41:20 »
Moim zdaniem jak chcesz tworzyć prace graficzne na dobrym poziomie to nie powinnaś sobie już teraz pozwalać na odpoczynek od Photoshopa. Musisz ćwiczyć ile się da, rób nawet po 50 prac dziennie, aż do znudzenia ale staraj się je robić coraz dokładniej, bo to że zostawiacie tak surowe prace to widać że jest efekt lenistwa... Pracę nie powinnaś robić w ileś tam minut, ale godzin. Zapomnij o tych 50 pracach, zrób jedną, nad którą będziesz siedziała nawet kilka dni po kilka godzin/minut, ale dopracuj każdy szczegół. Do każdej warstwy podejdź indywidualnie, baw się wzorkami, kształtami, cieniami, blaskami, filtrami, wszystkim, aż dojdziesz do wniosku iż ta praca jest świetna. Wiem po sobie iż własne prace się rzadko podobają, ale myślę że to pomaga przy tworzeniu, bo jak ktoś uważa że wszystko co zrobi jest piękne to tylko mu się tak wydaje. Pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj... Chyba że nie chcesz wyrobić sobie stylu graficznego to radzę ci rzuć to w diabły... Nie wiem czemu tyle osób chce robić grafikę, a nie daje nic z siebie (to nie aluzja do ciebie)... Życzę weny ;)

No i widzisz, zapomniałem pracy ocenić XD Układ mi się nie podoba i kolorystyka, może nie tyle co kolory, ale ich odcienie. No i jak wtapiasz zdjęcie to może zrób je czarno-białe najpierw...  A akcja na głównych zdjęciach kompletnie nie pasuje... takie akcje to raczej do tapet, blendów, awatarów...

Dokładnie ;) Chciałabym jeszcze dodać, że według mnie, te tekstury są tam niepotrzebne. No i radziłabym Ci dawać taką samą akcję na zdjęcia, bo wydaje mi się, że tam są zupełnie inne, tylko jedna jaśniejsza, a druga ciemniejsza..

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Maj 2012, 19:22:39 »
http://s6.ifotos.pl/img/Bez-nazwy_reahwre.png


nowa praca, nie umiem znaleźć sposobu, aby nie było pusto w pracach ; /
Wszystko siedzi w twojej głowie.

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Maj 2012, 19:27:38 »
akcja na zdjęciach wymiata <3 ale to wszystko. nie rozumiem, co to za moda na umieszczanie napisów w nawigacji na jej górze o.O jeśli chodzi o tytuł strony, to dodałabym inną czcionkę, jakąś grubszą. np. pogrubiony bebas, czy coś. no i wcisnęłabym jakiś jeszcze kolor, bo tak smutno trochę tam jest. poćwiczyłabym trochę nad stylami w nawigacji i innych panelach. powodzenia! :)
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

Drew

  • Gość
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Maj 2012, 20:05:59 »
akcja na zdjęciach wymiata <3 ale to wszystko. nie rozumiem, co to za moda na umieszczanie napisów w nawigacji na jej górze o.O jeśli chodzi o tytuł strony, to dodałabym inną czcionkę, jakąś grubszą. np. pogrubiony bebas, czy coś. no i wcisnęłabym jakiś jeszcze kolor, bo tak smutno trochę tam jest. poćwiczyłabym trochę nad stylami w nawigacji i innych panelach. powodzenia! :)
i za płasko :)

chavnelle

  • JESTEM ZŁODZIEJEM.
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Maj 2012, 20:09:21 »
nie podobają mi się kolory a Justin na drugim zdjęciu wyszedł hmmm "dziwnie" : )
JESTEM ZŁODZIEJEM. JESTEM ZŁODZIEJEM. JESTEM ZŁODZIEJEM. JESTEM ZŁODZIEJEM.  NIECH WSZYSCY TO WIEDZĄ!

Karmin

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • LasDivas.pl
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Maj 2012, 20:31:36 »
Brakuje mi tu efektów (cieni, cieni wewnętrznych, blasków, płaskorzeźby itp) wszędzie! Praca jest płaska i pusta. Jak nie wiesz co umieścić to zajrzyj na inne strony, choćby o Biberze i zobacz co jest na pracy. Czcionki są źle dobrane, rzadko kiedy pisze się wszystko w nazwie strony z dużej litery (chyba że ładnie to wygląda lub czcionka jest taka). W wiadomości powitalnej brakuje jakiejś ramki itp (trochę błędów) . Przede wszystkim poćwicz rozkład wszystkich elementów, bo masz dużo miejsca na którym mogłabyś coś dodać, także ćwicz !

Mats_Deds

  • Gość
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Maj 2012, 20:39:49 »
nie podobają mi się kolory a Justin na drugim zdjęciu wyszedł hmmm "dziwnie" : )

dziwnie to najlepsze określenie ;)

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Maj 2012, 01:58:04 »
nie podobają mi się kolory a Justin na drugim zdjęciu wyszedł hmmm "dziwnie" : )

dziwnie to najlepsze określenie ;)

Wybierz sobie zawzsze 4 podstawowe kolory. Pisz do mnie dalej, to ja pokażę, CI jak praca moze się zmienić przez kilka poprawek :) Będe Ci przesyłała moje.psdi moze cos z tego wyjdzie ;)

Gloom Moon

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Maj 2012, 11:13:46 »
http://s6.ifotos.pl/img/plazapng_rnqxaah.png

Nie podoba mi się :
- twitter
- zdjęcia ( dodałabym akcję, rozjaśniła )
- nawigacja
- ramki
- czcionka "Witajcie" + cały tekst

http://s6.ifotos.pl/img/ppng_rnqxqpp.png

Nie podoba mi się :
- zdjęcia ( dodałabym akcję )
- nawigacja
- wszelkie czcionki
- to co jest napisane "numer 1"
- cienie

http://s6.ifotos.pl/img/gomespng_rnqxaqn.png

Nie podoba mi się :
- jest za pusto
- kolor
- nawigacja
- wszelkie czcionki
- cienie

http://s6.ifotos.pl/img/podstrona_rnqqwxh.png


Nie podoba mi się :
- kolor
- zdjęcie
- czcionki
- cienie
- za pusto
- ramki

Ciągle popełniasz ten sam błąd.
 

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Maj 2012, 12:28:22 »
http://s6.ifotos.pl/img/jelnkaaaa_rwpqsrp.png
nowa praca, najbardziej ona mi się podoba ze wszystkich, które wykonałam  :)
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Aga

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Maj 2012, 15:43:17 »
Świetna praca! :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Karen pracuje
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Maj 2012, 15:43:17 »