Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH  (Przeczytany 6339 razy)

Hurts

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Maj 2011, 14:32:48 »
Nikt Tobie nie karze lizać dupy. Każdy może wyrazić swoją opinię - i nie mam nic przeciwko temu. Możesz pisać, że płyta jest do dupy, wszystko na niej jest skopiowane i gardzisz samą Dodą. Ale jeśli zaczynasz odwalać jakieś akcje na innych stronach, podszywasz się pod jakieś dziwne osoby, wymyślasz jakieś dziwne wierszyki i piszesz bzdurne posty - hmm, coś chyba z Tobą człowieku nie tak. Radzę się nad sobą zastanowić.

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Maj 2011, 14:45:09 »
Wracając do tematu.. Pobrałem sobie 7 piosenek z płyty. Chimera, Electrode, Fuck it, Piaty żywioł i Nieskromnie są fajne. Może muzycznie jakoś strasznie nie powalają, poza electrode, które jest moim zdaniem najbardziej na światowym poziomie, ale trzeba oddać Dodzie, że teksty są naprawdę bardzo dobre, metaforyczne, interesujące. Są piosenki, których będę słuchał ;p
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Niulinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Maj 2011, 14:56:16 »
Nikt Tobie nie karze lizać dupy. Każdy może wyrazić swoją opinię - i nie mam nic przeciwko temu. Możesz pisać, że płyta jest do dupy, wszystko na niej jest skopiowane i gardzisz samą Dodą. Ale jeśli zaczynasz odwalać jakieś akcje na innych stronach, podszywasz się pod jakieś dziwne osoby, wymyślasz jakieś dziwne wierszyki i piszesz bzdurne posty - hmm, coś chyba z Tobą człowieku nie tak. Radzę się nad sobą zastanowić.

Szczerze... pokaż, jeśli jesteś w stanie, jakiś dowód na to. Bo teraz to z Twojej strony brzmi dziwnie : /
__________________________________________________

Nie warto się tu chyba kłócić, bo każdy ma swój własny gust muzyczny. Immortal zaczął temat i prawdopodobnie wiedział z czym to się wiąże (czyt. komentarze). Dlatego nie rozumiem jego oburzenia. Chce opinii, a potem się wścieka, gdy są one negatywne.
Osobiście nie zamierzam komentować albumu, ale nie rozumiem postaw niektórych z Was. -.-

FactoryBoy

  • Fan Strefowicz
  • ******
  • Wiadomości: 1344
  • Reputacja: 21
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Last.fm
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Maj 2011, 15:00:38 »
Powiem tyle - jaka gwiazda tacy fani.

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Maj 2011, 15:07:25 »
Nikt Tobie nie karze lizać dupy. Każdy może wyrazić swoją opinię - i nie mam nic przeciwko temu. Możesz pisać, że płyta jest do dupy, wszystko na niej jest skopiowane i gardzisz samą Dodą. Ale jeśli zaczynasz odwalać jakieś akcje na innych stronach, podszywasz się pod jakieś dziwne osoby, wymyślasz jakieś dziwne wierszyki i piszesz bzdurne posty - hmm, coś chyba z Tobą człowieku nie tak. Radzę się nad sobą zastanowić.

Szczerze... pokaż, jeśli jesteś w stanie, jakiś dowód na to. Bo teraz to z Twojej strony brzmi dziwnie : /
__________________________________________________

Nie warto się tu chyba kłócić, bo każdy ma swój własny gust muzyczny. Immortal zaczął temat i prawdopodobnie wiedział z czym to się wiąże (czyt. komentarze). Dlatego nie rozumiem jego oburzenia. Chce opinii, a potem się wścieka, gdy są one negatywne.
Osobiście nie zamierzam komentować albumu, ale nie rozumiem postaw niektórych z Was. -.-


Sam ci wyśle na privie ! Boże robiliśmy sobie ewidentnie żarty a oni sie rzucili huahu to śmieszne i już nie róbmy offa

Hurts

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Maj 2011, 15:08:23 »
Powiem tyle - jaka gwiazda tacy fani.

Nie generalizujcie wszystkich, nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. To, że Wam się nie podoba postawa Immortala to jedno, ale jeśli chcecie poczytać jak wasi koledzy zachowali się na pewnym forum to wejdźcie sobie tam i poczytajcie. Jeśli Was to nie interesuje - to po prostu nie kontynuujcie dyskusji. To są chyba jakieś problemy psychiczne, chyba to schizofrenia się nazywa. Tam - "wielcy" fani Dody - w sumie nie wiem co chcieli udowodnić. Poza ośmieszeniem się nic nie zyskali.

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Maj 2011, 15:11:58 »
Powiem tyle - jaka gwiazda tacy fani.

Nie generalizujcie wszystkich, nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. To, że Wam się nie podoba postawa Immortala to jedno, ale jeśli chcecie poczytać jak wasi koledzy zachowali się na pewnym forum to wejdźcie sobie tam i poczytajcie. Jeśli Was to nie interesuje - to po prostu nie kontynuujcie dyskusji. To są chyba jakieś problemy psychiczne, chyba to schizofrenia się nazywa. Tam - "wielcy" fani Dody - w sumie nie wiem co chcieli udowodnić. Poza ośmieszeniem się nic nie zyskali.

Ja nie czuję się ośmieszony na pewno nie !
Męska mówi o nie nie nie !
Nevermind..
Masz rację nie wrzucajmy fanów do jednego worka bo są normalni też a immortal to ewoluował w 425 ewolucję Bulbazaura ... Po prostu byliśmy ciekawi reakcji i tyle

FactoryBoy

  • Fan Strefowicz
  • ******
  • Wiadomości: 1344
  • Reputacja: 21
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Last.fm
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Maj 2011, 15:54:30 »
Męska to był akurat strzał w dziesiątkę, hah. Ale Immortal serio jest śmieszny żeby nie powiedzieć że żałosny. Nie ma argumentów więc ratuje się obrażając innych.

Eleyne

  • Gość
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Maj 2011, 16:32:51 »
Cytuj
Nikt Tobie nie karze lizać dupy. Każdy może wyrazić swoją opinię - i nie mam nic przeciwko temu.
Dobre, haha. Odkąd jestem na DodaForum to byleby ktoś coś złego nie napisał, bardzo często wybucha afera, bo jak komuś się takie coś może nie podobać. I to nie jeden raz taka sytuacja się zdarzyła.

A w ogóle świetnie to sobie wymyśliliście (Skye i Evan) z tą akcją na forum haha :D

Co do płyty to jest żałosna, tak samo jak "artystka" która ją nagrała.

Bartosz

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 441
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • HoneySkarbek.pl
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Maj 2011, 16:49:31 »
To co zrobiliście na DodaForum to po prostu brak... kultury. Rozumiem, że nie lubicie Dody, ale Wasze zachowanie było poniżej jakiegokolwiek poziomu. Naprawdę jest to mega przykre... Jakoś fani Doroty nie najeżdżają na fora LG, czy też GagaMusic.us. Jak dzieci...

Niulinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Maj 2011, 16:59:02 »
Co do płyty to jest żałosna, tak samo jak "artystka" która ją nagrała.

To akurat była niekonstruktywna i prosta krytyka. Doda wykonuje taką muzykę, jaką wykonuje.
Jeśli ktoś chce ją obrażać niech zrobi to po przesłuchaniu albumu, a nie poprzez przeczytanie opinii innych.
Ja nie komentuję piosenek, bo nie słuchałam. Ja tylko komentuję Wasze głupawe odpowiedzi i przede wszystkich głupawą reakcję na krytykę autora wątku...

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Maj 2011, 17:23:40 »
Że tak powiem ten temat to jeden wielki śmietnik ;D Nie wiem o co chodzi z tą akcją na dodaforum *jak zwykle jestem nie poinformowana* no ale to chyba nie temat na jakieś żale z całym szacunkiem xd

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Maj 2011, 17:32:23 »
To co zrobiliście na DodaForum to po prostu brak... kultury. Rozumiem, że nie lubicie Dody, ale Wasze zachowanie było poniżej jakiegokolwiek poziomu. Naprawdę jest to mega przykre... Jakoś fani Doroty nie najeżdżają na fora LG, czy też GagaMusic.us. Jak dzieci...

Nigdy nie napisałem że jej nie lubię !

Immortal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 536
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Ewa Farna Fansite
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Maj 2011, 19:15:40 »
Nie będą tego komentował uważam ze wszystko powinno iść do kosza...

--------------------------------

Teraz na poważnie: Czy wg. was na płycie niema żadnej piosenki, która jest dobra?  Która najlepsza, najgorsza? Co wg. was powinna śpiewać?

EWA-FARNA.NET - Twoje najlepsze źródło informacji poświęcone  Ewie

Niulinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Maj 2011, 19:32:02 »
Nie będą tego komentował uważam ze wszystko powinno iść do kosza...

--------------------------------

Teraz na poważnie: Czy wg. was na płycie niema żadnej piosenki, która jest dobra?  Która najlepsza, najgorsza? Co wg. was powinna śpiewać?

Nie, są niektóre piosenki dobre, mnie się nawet podoba ten 'XXX', ale ogólnie to nie mój jam.
Nie mogę tylko, że skrzywdziła piosenkę 'Nic nie może wiecznie trwać'. Ma za gruby do niej głos. Ale ogólnie płyta może być dobra na imprezy.
Gdybym lubiła taki typ muzyki, pewnie by mi się spodobało. ; )
I nie oburzaj się tak, chlopie!

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: DODA 7 POKUS GŁÓWCYH
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Maj 2011, 19:32:02 »