Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: jak zmienić nazwy plików, coppermine  (Przeczytany 1189 razy)

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
jak zmienić nazwy plików, coppermine
« dnia: 27 Październik 2011, 19:26:40 »
więc mam pewny problem.. zaczęłam dodawać do albumu 'prywatne zdjęcia Pixie' ( http://pixie-lott.org/photos/thumbnails.php?album=548&page=8 ) fotki numerowane 001, 002 ... 634. ale jak będę miała już ponad tysiąc, to mi się pomieszają te pliki. więc moje pytanie brzmi, jak zmienić nazwy plików łatwo i szybko, tzn dodać jedno zero przed nazwą, by nie utracić zdj, wyświetleń itd?

Niulinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: jak zmienić nazwy plików, coppermine
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Październik 2011, 19:35:03 »
Ustaw sobie nie alfabetycznie tylko data dodania - rosnąco i wtedy możesz mieć różne nazwy, nie obchodzi Cię to, a zdjęcia będą w kolejności (kolejności dodawania, ale w prywatnych do chyba nie kłopot :)).
A jeśli chcesz zmieniać  nazwę jednak to musisz chyba każdy plik ręcznie - edytuj informacje o pliku.

Candice

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 244
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Twoje polskie źródło o Selenie Gomez!
Odp: jak zmienić nazwy plików, coppermine
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopad 2011, 11:53:09 »
Znam sposób na zmianę nazwy zdjęcia bezpośrednio w galerii, ale niestety ten sposób nie jest szybki, ponieważ musisz każde zdjęcie zmieniać osobno. Tak więc wchodzisz w interesujący Cię album, klikasz na zdjęcie, któremu chcesz zmienić nazwę, i pod zdjęciem jest funkcja Edytuj informacje o pliku, klikasz na to i później masz ramkę Nazwa pliku, gdzie możesz zmienić nazwę. Mam nadzieję, że pomogłam :)

SELENA MARIE GOMEZ

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: jak zmienić nazwy plików, coppermine
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopad 2011, 11:53:09 »