Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Reign (2o13)  (Przeczytany 2553 razy)

Shanti

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Reign (2o13)
« dnia: 22 Styczeń 2014, 17:59:47 »

Cytuj
"Historia dojścia do władzy królowej Szkocji. Mając zaledwie 15 lat, Mary Stuart (Adelaide Kane) przybywa do Francji, aby poślubić syna króla, księcia Franciszka (Toby Regbo). Ich ślub ma na celu zjednoczyć Szkocję, jednakże sprawy się komplikują, gdy przyrodni brat Franciszka, Bash (Torrance Coombs), zakochuje się w Mary."

____________________________________

~ Kocham ten serial :-*
Team Bash! ♥

Aid_than

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Reign (2o13)
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2014, 15:53:08 »
Ja tak samo jestem wielkim fanem serialu .Reign to dla mnie spora odmiana po tych wszystkich fantastycznych serialach o wilkołakach i podobnej tematyce . W każdym razie , chociaż serial niewątpliwie ociera się o wątki historyczne , to jest to najzwyklejsze fantasy . Jednak gra aktorska , wspaniała scenografia i niesamowita fabuła nadają tej ekranizacji wspaniały nastrój i urok. Jak w każdym telewizyjnym widowisku o podobnej fabule widzimy tutaj wątek miłosny i wydarzenia , które ten wątek komplikują . Bohaterką jest królowa Szkocji Mary , która musi zmagać się z przeciwieństwami losu ,i perwersjami miłosnymi , które zostały narzucone przez wyższe podmioty . Jest to historia królowej ,ale i nastoletniej dziewczyny ,która musi unieść ciężar bezpieczeństwa całego kraju poprzez  narzucony ślub z księciem Francji. Po drodze pojawiają się także inne niebezpieczeństwa , bo w końcu serce nie sługa. Jedyne do czego można się przyczepić , to rekwizyty miejscami nie pasujące do danej epoki . Polecam każdemu serdecznie .

Aid_than

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Reign (2o13)
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2014, 12:50:01 »
Zapraszam wszystkich zainteresowanych : http://reign-polish.fan-strefa.pl/

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Reign (2o13)
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień 2014, 18:17:51 »
Nawet nie wiedziałam,że taki serial istnieje ale wydaje się ciekawy :) Muszę sprawdzić bo szukam czegoś nowego dla siebie.

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Reign (2o13)
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Maj 2014, 13:51:30 »
Nawet nie wiedziałam,że taki serial istnieje ale wydaje się ciekawy :) Muszę sprawdzić bo szukam czegoś nowego dla siebie.

Rozkręca się po 3 odcinku :>

wiekowal

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Perfumy damskie el nino
Odp: Reign (2o13)
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Czerwiec 2014, 12:21:28 »
jak dla mnie nuda, dałem sobie spokój po 2 odcinkach

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Reign (2o13)
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Czerwiec 2014, 12:21:28 »