Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Vikings (2013-)  (Przeczytany 1512 razy)

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Vikings (2013-)
« dnia: 08 Lipiec 2014, 00:42:52 »
Oglądacie? Ja pokochałam ten serial od pierwszego odcinka, zwłaszcza, że Wikingowie leżą w kręgu moich zainteresowań oraz w pewnym stopniu dotyczą tego, czego uczę się na studiach.
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

ungdom98.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Vikings (2013-)
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lipiec 2014, 01:46:16 »
Miałem to zamiar kiedyś obejrzeć, ale dopiero obejrze jak wyrównam odcinki w każdym serialu którym oglądam(jest ich ponad 35).Wyrównać czyli że musze do ostatnio dostępnego odcinka obejrzeć i można jechać dalej ;)Ja ogólnie lubie seriale od zawsze na swoim konciem jak dotąd mam 101 obejrzanych seriali różnorodzajowych. A z tego faktu że lubie historie to serale takie jak tam wydają się fajne.Wszystko się okaże dopiero po obejrzeniu tego. Na razie oceniam że to dobry serial, jak obejrze to wypowiem się jakoś głębiej na ten temat.
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2014, 02:01:09 wysłana przez JakubPL »

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Vikings (2013-)
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lipiec 2014, 12:48:55 »
Mam ten serial na liście do obejrzenia ;-D Tak samo jak JakubPL muszę wyrównać seriale do bieżącego odcinka ;-D Dopiero wtedy zacznę go oglądać ;-)

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Vikings (2013-)
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lipiec 2014, 12:48:55 »