Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Once Upon a Time  (Przeczytany 2536 razy)

Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Once Upon a Time
« dnia: 01 Czerwiec 2012, 13:33:50 »


Cytuj
Jennifer Morrison jako Emma Swan
Ginnifer Goodwin jako Królewna Śnieżka / Mary Margaret Blanchard
Robert Carlyle jako Rumplestiltskin / Pan Gold
Josh Dallas jako Królewicz / David Nolan
Lana Parrilla jako Zła Królowa / Regina Mills
Raphael Sbarge jako Jiminy Cricket / Archie Hopper
Jared Gilmore jako Henry Mills
Meghan Ory jako Czerwony Kapturek / Ruby
Eion Bailey jako August W. Booth
 


Cytuj
 
Serial opowiada o kobiecie z burzliwą przeszłością, która osiada w niewielkim miasteczku wstanie Maine. Jak się na miejscu okazuje, magia i tajemnice znane z bajek mogą być prawdziwe. Twórcy serialu, Edward Kitsis i Adam Horowitz, którzy wcześniej pracowali przy „Zagubionych” zapowiedzieli, że w „Once Upon a Time” pojawi się kilka nawiązań do tego serialu.

Ogląda ktoś :)? Jeżeli nie, to gorąco polecam! Najlepsze baśnie i bajki w świetnym wykonaniu. Mimo tematyki, serial nie jest jakąś historyjką dla dzieci - bohaterowie są świetnie skrojeni, a fabuła ciekawa.
Parę tygodni temu został wyemitowany ostatni odcinek pierwszego sezonu.

Kalleye

  • Gość
Odp: Once Upon a Time
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Czerwiec 2012, 14:18:05 »
Ja oglądam :D Serial bardzo fajny, jednak wymieniłabym Jennifer Morrison na inną aktorkę jej mimika jest powalająca -.- Ale za to Robert Carlyle stworzył zarąbiastą postać Rumpela :D
I kto jest na tyle inteligentny by z  Prince Charming zrobić Królewicz (w obsadzie)? xD Toż z tego co wiem jego polskim odpowiednikiem jest książę z bajki. Z reszta nie wnikam..

Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Once Upon a Time
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Czerwiec 2012, 14:23:54 »
Ja oglądam :D Serial bardzo fajny, jednak wymieniłabym Jennifer Morrison na inną aktorkę jej mimika jest powalająca -.- Ale za to Robert Carlyle stworzył zarąbiastą postać Rumpela :D
I kto jest na tyle inteligentny by z  Prince Charming zrobić Królewicz (w obsadzie)? xD Toż z tego co wiem jego polskim odpowiednikiem jest książę z bajki. Z reszta nie wnikam..

Aaaaa to pewnie jakaś inteligenta osoba na filmwebie :D Ale lepszy Królewicz niż "książę Czaruś" (a tak powinno być najwierniej? :D)
Morrison jest denerwująca - a może nawet nie ona, ale postać którą stworzyła. Chyba największa wada serialu, ale tak jest już chyba bywa, że główny bohater rzadko kiedy jest lubiany/interesujący.
Tak bardzo brakowało mi Grahama! Czytałam spojlery i przez pół sezonu czekałam jak dziecko na gwiazdkę, żeby się znowu pojawił, a on mignął przez pół minuty i to by było na tyle...

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Once Upon a Time
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Czerwiec 2012, 14:46:18 »
Ja też oglądam :D Bardzo ciekawy serial. Co do Roberta Carlyle'a to się zgadzam. Jest świetny jednocześnie jako Rumpel i Mr. Gold. Ja szczerze mówiąc myślałam, że Grahama pokażą trochę więcej, może bardziej w tych "wspomnieniach", które pokazują. Mnie osobiście denerwuje aktor, który gra 'Królewicza' xD Jennifer może być, chociaż wydaje mi się, że lepiej grała u House'a.

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Once Upon a Time
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Wrzesień 2015, 15:46:16 »
JENNIFER MORRISON <3 Genialnie zagrała, uwielbiam jej postać. Gold i Rumple też bardzo dobrze zagrani. Josh Dallas rzeczywiście nie powinien był zagrać, nie nadaje się do tej roli.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Once Upon a Time
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Wrzesień 2015, 15:46:16 »