Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: pilna pomov  (Przeczytany 10759 razy)

Brit

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
pilna pomov
« dnia: 25 Listopad 2014, 17:54:52 »
wiem ze nie w temacie stron ale jestem zdesperowana hahaha


heej!
mam mały problem i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mogł by mi pomoc ( jesli dodałam to w złym miejscu to sorry ale posze na telefonie)
No wiec chodzi o to ze mam zrobic plakat wspomagajcy akcje przeciwko razimnowi i musze ten plakat zrobic pod temat "see people for who they are" nie wiem jak to dokładnie na polski przetłumaczyc ale chodzi o to zeby nie oceniac ludzi po kolorze

zaczełam robic o nakladaniu "łatek" na ludzi np, czarny, azjata itd i pod pisałam ze takie cos jest dla ubran/jedzienia
Ale tego jakos nie widze teraz


i tu moja prosba hahaha
miał by ktos jakis pomysl na plakat? Jakis prosty itd

ogolnie to jest na konkurs i jestem na kursie graficzny i plakat tez musi byc taki zeby kazdy zrozumiaj i zeby dzieci tez mogły zrozumiec ewntualnie domyslic sie


PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: pilna pomov
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2014, 19:29:03 »
Fajny konkurs :) Czytając Twój opis od razu zarysowałem sobie koncepcję takiego posteru. Mój pomysł wyglądałby tak. Plakat przedstawia obraz widziany z perspektywy Nas samych czyli na środku zrobiłbym okulary które są trzymane niby naszymi rękoma (tak na samym środku centralnie). W okularach widzimy zarys osoby a w niej pojawiają się przykładowe hasła (tolerancyjny, pomocny, życzliwy, radosny, przyjacielski ...) z kolei to co jest po za okularami to obraz człowieka którego widzimy na pierwszy rzut oka np. jakaś czarnoskóra osoba bądź Azjata. Chodzi o to, że to co widzimy przez okulary to wnętrze tej osoby, które tak ciężko dostrzec bo pierwsze co to ocena człowieka po jego wyglądzie i pierwszym wrażeniu. Ważne aby ta postać była pokazana zarówno częściowo z perspektywy obrazu w okularach jak i po za nimi. Czyli widzisz jej twarz bądź klatkę piersiową w okularach (fajnie zaznaczyć też że ma w środku pomocne serduszko) z kolei po za granicami okularów widzimy zwykłego człowieka. Tak można zrobić z każdym człowiekiem innej rasy. Taki jest mój pomysł na szybkiego.
Do you want more?


szczerbbaa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: pilna pomov
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2015, 18:02:27 »
Genialny konkursik, świetny pomysł.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: pilna pomov
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2015, 18:02:27 »