Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Wtyczka "WP to Twitter"  (Przeczytany 605 razy)

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Wtyczka "WP to Twitter"
« dnia: 18 Grudzień 2011, 00:04:23 »
Myślę, że ta wtyczka to lepszy pomysł, niż ciągłe logowanie się na twittera i dodawanie tweetów o nowych postach na stronie. Jednak nie mam pojęcia jak zrobić, żeby ta wtyczka mi chodziła :/ mógłby mi ktoś wytłumaczyć?

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Wtyczka "WP to Twitter"
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudzień 2011, 10:34:13 »
Mam problem.Zainstalowałam tą wtyczkę WP to twitter, ale jak napisałam post nie dodało informacji o nim na twitterze i pojawił się błąd:

One or more of your last posts has failed to send it's status update to Twitter. Your Tweet has been saved in your post custom fields, and you can re-Tweet it at your leisure.

401 Unauthorized: Authentication credentials were missing or incorrect.

Sorry! I couldn't get in touch with the Twitter servers to post your new blog post. Your tweet has been stored in a custom field attached to the post, so you can Tweet it manually if you wish!

Wie ktoś jak to naprawić?

Podczas aktywowania aplikacji, nie klikaj "create your access token", tylko najpierw kliknij w USTAWIENIA (Settings) i zmień typu aplikacji na "Read, Write and Access direct messagesi".
Po tym jak aplikacja Twitter zostanie zaktualizowana po wybraniu powyższej opcji, wejdź w zakładkę Home, a następnie dopiero kliknij "create your access token". To powinno pomóc.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Wtyczka "WP to Twitter"
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudzień 2011, 10:34:13 »