Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Nowy system reklamowy  (Przeczytany 6005 razy)

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Nowy system reklamowy
« dnia: 11 Maj 2015, 19:43:42 »


Chcielibyśmy poinformować naszych użytkowników, że dziś został wprowadzony nowy system reklamowy odpowiedzialny za automatyczne dodawanie reklam do stron użytkowników.

Z racji tego, że rozpoczęliśmy współpracę z nową agencją reklamową (Goldbach Audience), nie mogliśmy dalej używać reklam z opcją zamknięcia. Nowy system dodaje automatycznie reklamę nad treścią strony.

W przypadku gdy szablon strony jest tak skonstruowany, że reklama lub strona źle się wyświetla, użytkownik może zdefiniować miejsce w którym reklama będzie wyświetlała się w lepszy sposób.

Reklama musi być umieszczona w topie strony (aby była widoczna bez użycia paska przewijania) dlatego sugerujemy dodawanie reklamy np. pomiędzy topem, a treścią strony.

Przykładowe strony na których użyto tag [[reklama]]: http://beyonce.com.pl, http://selena-gomez.pl, http://hungergames.pl .

Aby dodać reklamę w ten sposób należy umieścić tag: [[reklama]] na końcu kodu w pliku header.php (w przypadku wordpressa) oraz przed {GALLERY} w pliku template.php w przypadku galerii coppermine.

W przypadku wykrycia naruszeń związanych ze złym umieszczeniem reklamy (np. na samym dole strony lub w innym niedozwolonym miejscu), będzie blokowana możliwość używania taga [[reklama]] lub blokowane konto. W razie pytań prosimy o kontakt na admin[malpa]fan-strefa.pl.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maj 2015, 20:55:57 »
Z doświadczenia wiem, że znajdzie się mnóstwo użytkowników/czytelników którym podniesie się ciśnienie w związku z nowym systemem reklamowym. Mi jest obojętnie. Szkoda, że bannery są takie duże, ale jeśli mus to mus. Jeśli dzięki nim nie musimy płacić za hosting, jestem w stanie to przełknąć.
Do you want more?


Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maj 2015, 21:34:49 »
Reklamy są wyświetlane w zależności od dostępnych kampanii. Może równie dobrze być tak, że w przyszłym miesiącu będą takie same jak do tej pory (750x200 czy 750x300). Niestety ale od jakiegoś czasu koszty utrzymania serwerów, domen itp. są większe niż przychody z reklam dlatego zdecydowaliśmy się zmienić agencję reklamową, która wymaga od nas aby reklama była widoczna przez cały czas.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maj 2015, 21:58:26 »
Niestety ale od jakiegoś czasu koszty utrzymania serwerów, domen itp. są większe niż przychody z reklam dlatego zdecydowaliśmy się zmienić agencję reklamową...
Nie wiedziałem, że obecna sytuacja jest aż tak nieciekawa. Mam nadzieję, że obroty wzrosną i nie będzie trzeba wprowadzać minimalnej opłaty za hosting. Chociaż z jednej strony kosztowne jest utrzymywanie domen - które równie dobrze można załatwić sobie samemu jeśli chce się mieć porządną stronę z dobrym adresem.
Do you want more?


B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Maj 2015, 21:59:43 »
pozdro 600. nie mam pytań.
ale przy adblock'u sie nie wyswietla :P

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maj 2015, 20:36:00 »
Mnie wyskakujące reklamy strasznie wkurzały. Na serwerach zagranicznych zazwyczaj są nieruchome ads, które mają pojawiać się w topie strony i moim zdaniem nie jest to takie złe. Zawsze można to jakoś wkomponować w grafikę ;-)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maj 2015, 09:30:13 »
Mnie wyskakujące reklamy strasznie wkurzały. Na serwerach zagranicznych zazwyczaj są nieruchome ads, które mają pojawiać się w topie strony i moim zdaniem nie jest to takie złe. Zawsze można to jakoś wkomponować w grafikę ;-)

dokładnie:D a wyskakujące były tak irytujące, że właziły na cały header,  a tak zrobię sobie belkę, na której będzie reklama i będzie pięknie:D
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Sierpień 2017, 13:45:41 »
a jak zrobić, albo gdzie dokładnie wstawić [[reklama]] aby była ona nad nagłówkiem?

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


HAIZ

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Sierpień 2017, 22:24:14 »
a jak zrobić, albo gdzie dokładnie wstawić [[reklama]] aby była ona nad nagłówkiem?

Nad kodem nagłówka :p najlepiej linijka przed

 Hey baby even though I hate ya,I wanna love ya, I want you-u-u.
And even though I can't forgive you, I really want ta, I want you-u-u.
***
 

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Sierpień 2017, 17:01:35 »
Aaaa rozumiem i dziękuje Ci ;) problem rozwiązany :D
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2017, 16:52:22 wysłana przez Channah »

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Nowy system reklamowy
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Sierpień 2017, 17:01:35 »