Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Potrzebne kodowanie!  (Przeczytany 1754 razy)

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Potrzebne kodowanie!
« dnia: 16 Marzec 2013, 14:01:43 »
Hej. Niedługo na stronie Little-Mix.pl nastąpi zmiana szablonu, jednak potrzebujemy kogoś do zakodowania go. Wiem, że brzmi to absurdalnie, jednak szukamy kogoś, kto mógłby to zrobić za "promocję". Strona z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej, mamy ponad 11 tysięcy na twitterze, więc jeśli ktoś chciałby się tego podjąć, w zamian dostałyby od nas promocję swojej strony/konta lub co sobie zażyczycie. Jeżeli jesteś zainteresowany - napisz do mnie w prywatnej wiadomości. Na pewno się dogadamy!

uncton

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Potrzebne kodowanie!
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2013, 23:21:37 »
Myślę, jednak, że przy odrobinie przyzwoitości powinieneś zaproponować coś sensowniejszego. Sam mówisz, że strona ma ileś tysięcy wejść, zarabia zapewne na reklamach, ale pracę chcesz, żeby ktoś zrobił Tobie za free?

LiskaLiz

  • Gość
Odp: Potrzebne kodowanie!
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwiecień 2013, 18:58:31 »
a ja mam inne zdanie na ten temat.
jeśli strona jest popularna to samo umieszczenia "zakodowane przez" oraz linku do autorki kodu jest pomocne. w sumie połowa stron jest kodowana przez kogoś innego więc czemu nie?
promocja na dobrze odwiedzanej stronie jest pomocna dla innych stron. ot co. :)

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Potrzebne kodowanie!
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Kwiecień 2013, 17:32:09 »
Myślę, jednak, że przy odrobinie przyzwoitości powinieneś zaproponować coś sensowniejszego. Sam mówisz, że strona ma ileś tysięcy wejść, zarabia zapewne na reklamach, ale pracę chcesz, żeby ktoś zrobił Tobie za free?

1. Jestem dziewczyną.
2. Nie zarabiamy na reklamach. Reklamy są częścią hostingu.
3. Nie zarabiamy w ogóle na stronie. Nie dostajemy niczego, prócz przyjemności prowadzenia jej.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Potrzebne kodowanie!
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Kwiecień 2013, 17:32:09 »