Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Vienna

Strony: [1]
1
Kodowanie / Problem z kodowaniem Wordpressa
« dnia: 31 Październik 2014, 01:49:20 »
Hej.
Mam pewien problem z kodowaniem, a mianowicie na stronie nie wyświetla mi innych wpisów oprócz jednego.. Dodatkowo przy nagłówku z boku pojawia się część z notki. -> W załączniku można to zobaczyć.
Wie ktoś jaki jest problem?
Być może coś w functions.php?
Czekam na odpowiedź i dziękuję z góry za pomoc  ;)

2
Promocja strony / Shailene-Woodley.Pl
« dnia: 02 Maj 2014, 23:32:17 »
Już niedługo (max tydzień) zostanie otwarta pierwsza polska strona o Shailene Woodley.
Shailene-Woodley.Pl
Z chęcią się wymienię rodzinnymi, elitą bądź top.

3
Rozwiązane problemy / Problem z wyświetlaniem zdjęć
« dnia: 13 Marzec 2014, 20:09:59 »
Hej.
Nie wiecie, co zrobić aby zdjęcia w galerii, które chcę wyświetlić się pojawiały zamiast kosza? Bo inaczej niestety wyskakuje mi pełen rozmiar zdjęcia, a jak zmienię w ustawieniach max stosunek szerokośći do długosci to niestety, ale zdjęcie wyświetla się jako miniaturka kosza.
Pomocy:(

4
Rozwiązane problemy / Zmiana nazwy
« dnia: 28 Luty 2014, 11:13:04 »
Witam. Chcę się zapytać, czy jest możliwość zmiany nazwy galerii chodzi mi dokładniej o to, by zmienić z galeria na gallery. Jak wiecie to proszę napiszcie jak to zrobić, gdyż jest to dla mnie ważne. Z góry dziękuję ;-)

5
Przywitaj się / Vienna
« dnia: 12 Kwiecień 2011, 14:31:10 »
Hej  :D
Nazywam się Andżelika,ale "dałam sobie" ksywę Vienna. Mam 14 lat. ( 22 lipca - 15 czekam na życzenia HHAHAHAHA, żaruje ;p )Konto założyłam niedawno, ale już pewien czas śledzę to forum. I powiem, że w grafice niektórzy są świetni!
Mam w planach stworzyć jakąś grafikę, ale zawsze brak mi motywacji i chęci...  Czym się interesuję ? Głównie to komputerem tzn. grafika mnie coś wciąga.Lubię czytać książki, według mnie najlepsze pisze Nicholas Sparks.Gram też w orkiestrze, co niestety zabiera mi dużo czasu, ale i tak to lubię . Moim ulubionym przedmiotem do niedawna była matematyka, ale się to zmieniło i obecnie moim ulubionym jest informatyka.  Po skończeniu gimnazjum idę albo, do liceum, albo do tech. informatycznego bądź hotelarskiego. I to tyle o mnie... ;)

Strony: [1]