Nasze zainteresowania > Gry

CS: Counter Strike

<< < (2/3) > >>

Kalleye:
U nas na takiej długaśnej przerwie prawie pół godzinnej wszystkie komputery w centrum są okupowane przez zaciekłych graczy w CS'a xD
Osobiście wolę strzelać do zombiaków xD

Charlotte:
Hahha ja nie przepadam za strzelankami, bo zaraz się boję, że mie zabiją :o

M:

--- Cytat: Kalleye w 22 Lipiec 2011, 14:56:53 ---U nas na takiej długaśnej przerwie prawie pół godzinnej wszystkie komputery w centrum są okupowane przez zaciekłych graczy w CS'a xD
Osobiście wolę strzelać do zombiaków xD

--- Koniec cytatu ---

Znasz jakieś gry z zombie :D ? Proooszę podziel się tytułami :>

Kalleye:
Resident Evil chociażby (wkrótce nowa część xD)
No jeszcze znam House of the Dead (trzy części), ale to taka gra 'na pieniążek' (zostawić 100 zł w automacie xD) gdzieś widziałam w necie aby pobrać na kompa, bo mam, jakbyś chciał to mogę spróbować znaleźć linka.
Doom, ale chyba tylko trójka.
The Typing of the Dead - ale to prawie to samo co House of the Dead.
Jeszcze znam coś co nazywa się Ed Hunter - co prawda nie grałam więc nie powiem czy fajne i czy to aby napewno z zombiakami - podkładka muzyczna Iron Maiden tyle wiem.
I jeszcze Left 4 Dead.
W sumie tytułów nowych gier ode mnie nie dostaniesz w dużej mierze - bardzo lubię stare gierki xD

Ach i jeszcze jest Stalker - tyle że jak dla mnie to tam nie ma zombie tylko zmutowańce od tego bum w Czarnobylu. Ale bardzo fajne mimo wszystko ;D

tomeh:
Gra prosta jak drut - może być bezmózga a ma fanów na całym świecie. Sam grałem, choć przestałem jak widzę że tam świrów wiele gra jak opętani. Zero składu tylko strzelanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej