Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Regulamin zakładania i zarządzania wątkami dot. promocji stron.  (Przeczytany 1736 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Drodzy Fanstrefowicze!

W związku z tym, że bardzo duża liczba wątków dotyczących promocji stron była nieaktywna - zostały one zamknięte i przeniesione do kosza. Decyzja taka została podjęta, gdyż co raz mniej użytkowników forum aktualizuje swoje wątki bądź zakłada kolejny bez zamknięcia poprzedniego (dotyczącego tej samej strony).

Jeżeli nie możecie znaleźć swojego tematu, oznacza to że był on nieaktywny od roku 2012. Jedynym rozwiązaniem jest ponowne założenie wątku.

Jeżeli decydujecie się na rozpoczęcie tematu skupionego na zaprezentowaniu swoich obecnych/przyszłych stron, proszę o zapoznanie się z poniższymi wskazaniami:

1. Masz prawo do założenia własnego wątku, jeśli nie istnieje inny dotyczący promocji tej samej strony.
2. Jeśli istnieje wątek dotyczący tego samego adresu/strony a nie jesteś jego autorem (gdyż był założony przez poprzedniego właściciela strony), masz prawo założyć nowy lecz byłoby miło gdybyś poinformował o tym Administratora/Moderatora w celu zamknięcia starego nieaktywnego tematu.
3. W tytule tematu określ czego dotyczy Twoja strona. Możesz to zrobić wpisując adres strony bądź podając o kim lub o czym jest ona prowadzona.
4. Staraj się pilnować, aby Twój temat nie przedawnił się. Opcjonalnym okresem braku aktualizacji wątku jest okres 1-2 lat (w zależności od tego czy do tej pory był to aktywny i chętnie opisywany temat). Po tym czasie, jeżeli nie będzie on aktualizowany - zostanie zamknięty i usunięty.
5. W swoich wątkach możesz poruszać wszystkie sprawy organizacyjne dotyczące promocji strony, np. ogłoszenie o planowanym otwarciu, zbieranie stron do affiliates, ogłoszenia o konkursach bądź specjalnych postach jakie pojawiły się na stronie albo chęć zaprezentowania nowego wyglądu/szablonu.
6. Jeżeli w trakcie wystąpi sytuacja, gdzie Twoja strona zmienia adres (inny niż ten przedstawiony w tytule tematu) - zaktualizuj tytuł wątku bądź stwórz specjalny post informujący o tym, że strona jest dostępna pod inną domeną.
7. Staraj się nie zakładać kilku wątków dotyczących jednej strony (bo przykładowo pierwszy był mało popularny). Zapobiegnie to niepotrzebnemu chaosowi i łatwiej będzie odnaleźć dany temat spośród kilkudziesięciu nieaktywnych.

Wszelkie uwagi bądź propozycje proszę kierować do Administratorów bądź Moderatorów forum.
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl