Nasze zainteresowania > Gry

Gry płatne czy darmowe?

<< < (8/8)

Winterhell:
I tak powinno być, to niestety najczęściej jest tak, że ci gracze którzy płacą za ulepszacze mają o niebo lepiej niż ci zwykli

courageRi1:
Jest dużo darmowych, dobrych gier, jak Dota 2, League of Legends, Path of Exile, ale nie zgadzam się z tym, że nie warto kupować gier. Są gry, które są lepiej opowiedziane niż niejedna książka, jak Bioshock: Infinite. I tak naprawdę nie ma się pewności, że w jakąkolwiek grę będzie się grało latami, ponieważ technika idzie do przodu i grafika jest coraz lepsza. I póki się nie spróbuje, to nie wie się czy nas wciągnie. Przykładowo, ja dostałam Starbounda od brata. Gra jest jeszcze w beta testach (nie jest ukończona, chociaż już można grać), kosztuje tyle samo co inne gry, a grafikę ma bardzo w stylu retro. Nie spodziewałam się, że spędzę przy niej więcej niż kilka godzin, a spędziłam ich prawie 150.
Dlatego polecam darmowe triale (czasami są na steamie). Albo po prostu zapytać znajomego gracza, która gra jest warta świeczki. Bo takich jest mnóstwo :)

xkacprie4U:
Uważajcie, niektóre płatne gry nie powinny być wydane, nawet za darmo!

michaellot4D:
To zależy. Darmowe prawie na pewno nie będą wybitne. Nie licząc niektórych MMO, które umożliwiają darmową grę, a zarabiają na mikrotransakcjach ze sklepików.

Fanka:
Wiadomo, że gry darmowe,nie będą takie dobre,jak płatne, ale to nie oznacza, że te darmowe nie są ok.Zresztą ja grywam np na fejsie w platformówki, są całkiem fajne.Przecież chodzi o rozrywkę i oderwanie się od problemów dnia codziennego,a to uzyskuje się w czasie grania w gry Internetowe. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej