Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: New Girl  (Przeczytany 2240 razy)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
New Girl
« dnia: 20 Luty 2012, 10:58:32 »

Cytuj
Poznajmy Jessicę Day (Zooey Deschanel), dwudziestokilkuletnią atrakcyjną kobietę, która stara się pozbierać po zerwaniu z chłopakiem. W końcu udaje jej się znaleźć dla siebie nowe lokum, które zamieszkuje trzech przystojnych i wolnych facetów: barman Nick, profesjonalny i współczesny Casanova - Schmidt oraz były sportowiec, obecnie trener 'Coach'. Dopełnieniem paczki jest najlepsza przyjaciółka Jess - Cece. Wspólnie starają się pomóc Jessice w odnalezieniu prawdziwej miłości i sensu życia.

uwielbiam <3
Jess i Nick OTP !
a Schmidt jest GENIALNY !




V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: New Girl
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2012, 16:14:08 »
temat oklepany XD

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: New Girl
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lipiec 2014, 12:55:30 »
Serial zacząłem oglądać dla Zooey Deschanel <3 I teraz serial uwielbiam ;-D Schmidt powala mnie za każdym razem gdy otwiera buzię.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

ungdom98.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: New Girl
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lipiec 2014, 14:36:41 »
Od czasu do czasu nowe odcinki oglądam bo ten serial nie jest dostępny na tej stronie na której ostatnio przesiadywałem.Źeby obejrzeć nowe odcinki musze wejść na inną strone,czego szczerze niechce mi się robić. Jak wyrównam odcinki w serialach to będę oglądał to na bierząco z powrotem.

sheley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: New Girl
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Lipiec 2014, 21:26:54 »
Kocham, choć ostatnio nie jestem na bierząco

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: New Girl
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Lipiec 2014, 21:26:54 »