Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - guacamole

Strony: [1]
1
Dyskusja ogólna / Odp: Polska a Ameryka czy Kanada
« dnia: 30 Lipiec 2013, 11:03:52 »
Tolerancja? W USA? Hej, ten wielki kraj nie ogranicza się do hollywoood, los angeles, i fashion blogerek z nowego jorku. Jest jeszcze wiele stanów (Tennessee, Texas, Minnesota, Kentucky i kilka innych) które są bardziej zacofane i zdecydowanie mniej otwarte od naszej ojczyzny. Mnie mentalność amerykanów odrzuca, jasne, to "kraj możliwości" ale te możliwości ograniczają się do kilku metropolii, reszta to centrum wyzysku. Polecam książkę "Za grosze pracowac i (nie)przeżyć" Barbary Ehrenreich, oraz kilka genialnych programów typu Honey BooBoo, w Ameryce rocznie zabija się 60 miliardów zwierząt by nasycić tych redneckowskich grubasów, a oni i tak połowę z tego wyrzucą. Brzydzi mnie taki konsumpcjonizm.
Do Kanady mam sentyment, mimo że swoje też mają za pazurkami, to jednak (pomijając toronto, w którym codziennie ktoś ginie od broni palnej) żyje się tam chyba spokojniej. :) Wyjechać do kanady i mieć męża drwala.... :marzyciel:

2
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 30 Lipiec 2013, 10:51:19 »
Monster Magnet Live in Germany 2004  ;)

3
Gry / Odp: Gry w stylu "ukryte obiekty"
« dnia: 30 Lipiec 2013, 10:49:37 »
Z fajnych i klimatycznych gier typu point and click z czystym sumieniem mogę polecić Machinarium. Przeurocza gra produkcji naszych sąsiadów - czechów. :D Jeden screen i już wiadomo, jakiego klimatu można sie spodziewać. Dla mnie cudo, ale ostrzegam, siostra w trakcie rozgrywki skatowała monitor pięścią więc wymaga mocnych nerwów.

4
Film / Odp: Na czym ostatnio byłeś w kinie?
« dnia: 30 Lipiec 2013, 10:42:02 »
Great Gatsby, Jeździec z nikąd
Gatsby całkiem przyjemny, pokrywa się z książką. Jeździec to totalna porażka tylko dla wielkich fanów deppa i piracików - czyli nie dla mnie. Coraz gorzej kombinuje ten disney, już boje się nadchodzącej części gwiezdnych wojen która wychodzi z ich stajni.

A pojutrze Wolverine ;d

Strony: [1]