Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Uzupełnianie galerii  (Przeczytany 13652 razy)

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Maj 2012, 13:18:42 »
DobrzeBedePisałaBezOdstepówJestemW1klasiePodstawowki

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Maj 2012, 13:21:17 »
Jezu trzymajcie mnie, twoje cholerne argumenty działają mi już na nerwy nie wiem jak ja jeszcze nie wybuchłam boże.Ja np robię grafikę i nie biorę za to pieniedzy nie wszyscy są tak pazerni na pieniądze, że za byle rzecz biorą kase. Nikt jej nie każe tracić czasu, dodaje się zdjęcia nie dla zysku tylko dla przyjemności a skoro nie umiesz tego pojąć to już twój problem.

No właśnie , ale niektórzy są :D no i niech mają co ich . Nie chodzi mi o Ciebie Avery  ... przykład podałąm tylko abyś zrozumiała o co mi chodzi . To dlaczego inni biorą kase za kodowanie itp ?

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Maj 2012, 13:21:38 »
Może trochę bardziej kulturalnie, bo to "ja jebie" było zupełnie nie na miejscu. Nie musisz też od razu "naskakiwać" na nikogo.
Tak, jak Avery napisała, strony i galerie zakłada się ze świadomością, że trzeba będzie je uzupełniać i, jak dla mnie (tak, tak, proszę, możesz hejtować) płacenie komuś za dodawanie zdjęć to ogromna przesada i przejaw lenistwa. Brak czasu to też nie byłby argument, bo gdybyś go nie miała/a to nie powinieneś/powinnaś podejmować się zakładania i prowadzenia fansitu.
Poza tym, dodawanie zdjęć i ich szukanie (szczególnie kiedy na forum jest praktycznie "podana na tacy" lista źródeł fotografii HQ) nie jest teraz jakoś okropnie skomplikowane. Sama, prowadząc stronę o Gotye, mam problem ze znalezieniem fotek, ale nie oznacza to, że nie próbuję o własnych siłach.
Piszcie co chcecie, ale płacenie komuś za dodawanie zdjęć do TWOJEJ galerii to porażka, jak słusznie zauważyła wyżej Sandra.
Przy okazji, zgadzam się z Kailee:
By the way, Nickole, w której jesteś w klasie? :) Radziłabym Ci żebyś przypomniała sobie, że zdanie zaczynamy wielką literą, a kończymy kropką, wykrzyknikiem czy znakiem zapytania. I te spacje pomiędzy przecinkiem a wyrazem też według mnie są zbędne. Amen.

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Maj 2012, 13:23:14 »
boże, jak ty możesz porównywać kodowanie do dodawania zdjęć. Trzymajcie mnie normalnie, trzymajcie. 

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Maj 2012, 13:25:46 »
boże, jak ty możesz porównywać kodowanie do dodawania zdjęć. Trzymajcie mnie normalnie, trzymajcie.
Dokładnie! Kodowanie to ciągła praca, dokształcanie i wymaga nauczenia się, bo kodowaniem nie można nazwać przerobienia gotowych themów ze starszz czy innych hostingów. A źródła zdjęć, jak już pisałam, masz nawet na forum podane...

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #35 dnia: 19 Maj 2012, 13:26:08 »
boże, jak ty możesz porównywać kodowanie do dodawania zdjęć. Trzymajcie mnie normalnie, trzymajcie.
Właśnie. Kodowania nie nauczysz się Nickole w pięć minut tak jak dodawania zdjęć, czyli tylko robienia nowych albumów i dodawania do nich zdjęć. Tak samo jak z grafiką. Płaci się tylko za dobrą grafikę, a dobrej grafiki nie robi się od razu - po wielu latach i miesiącach nauki, ćwiczenia. A dodawanie zdjęć to nich skomplikowanego.

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Maj 2012, 13:27:01 »
BO BIoRA ZA TO PIENIADZE !!

oj tak tak , dogadamy sie a 100%

Tak  , tak                    kto wyliczy mi wszystkie zgubione litery ?

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Maj 2012, 13:27:53 »
boże, jak ty możesz porównywać kodowanie do dodawania zdjęć. Trzymajcie mnie normalnie, trzymajcie.
Właśnie. Kodowania nie nauczysz się Nickole w pięć minut tak jak dodawania zdjęć, czyli tylko robienia nowych albumów i dodawania do nich zdjęć. Tak samo jak z grafiką. Płaci się tylko za dobrą grafikę, a dobrej grafiki nie robi się od razu - po wielu latach i miesiącach nauki, ćwiczenia. A dodawanie zdjęć to nich skomplikowanego.


sorry ja nie umie dodawać zdjęć ? i co  ???

kejtlin

  • Gość
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Maj 2012, 13:28:44 »
BO BIoRA ZA TO PIENIADZE !!

oj tak tak , dogadamy sie a 100%

Tak  , tak                    kto wyliczy mi wszystkie zgubione litery ?


Jezu wez już przestań o.O robisz sobie samych wrogów na forum...
Twoje argumenty są głupie i bez sensu -,- sory ale taka prawda

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #39 dnia: 19 Maj 2012, 13:29:29 »
boże, jak ty możesz porównywać kodowanie do dodawania zdjęć. Trzymajcie mnie normalnie, trzymajcie.
Właśnie. Kodowania nie nauczysz się Nickole w pięć minut tak jak dodawania zdjęć, czyli tylko robienia nowych albumów i dodawania do nich zdjęć. Tak samo jak z grafiką. Płaci się tylko za dobrą grafikę, a dobrej grafiki nie robi się od razu - po wielu latach i miesiącach nauki, ćwiczenia. A dodawanie zdjęć to nich skomplikowanego.


sorry ja nie umie dodawać zdjęć ? i co  ???
Co napisałaś, bo rozczytać się nie da? To miało być "Sorry, ja nie umiem dodawać zdjęć?" - bo jeśli tak, to zapraszam do wujka Google -.-

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #40 dnia: 19 Maj 2012, 13:30:32 »
żal -.- ' i kto tu mówi nie tak ostro . może nie oceniaj mnie od razu .wazne , ze ty robisz dobra grafikę :) pff
ja jebie .  one tylko ogłosiły tak ? każe Ci ktoś to kupować ? NIE
 ( co do cen , są wysokie owszem)
" zajmijcie się swoimi galeriami" - hahah :) bo przeczytam to jeszcze raz . skoro ktos jest chetny zeby uzupelnic mu galerie to zapłaci za to ?

Może nie każdy jest sępem komputerowym jak Ty i potrafi siedzieć tylko przed kompem dodawajac zdjecia :D ludzie... o co my sie kłócimy

Gdzie ja tak napisałam, że robię dobrą grafikę? Po prostu uważam, że Twoje porównywanie czasu jaki się TRACI przy dodawaniu zdjęć, a robieniu szablonów jest żałosne. Przede wszystkim, gdy się dodaje zdjęcia swojego idola to powinno być przyjemnością, a nie traceniem czasu.

Skoro jest ktoś aż tak leniwy, to z ogromną przyjemnością mu pomogę przy dodawaniu tych żałosnych 5,000 zdjęć, za darmo.
Co do tego sępa komputerowego, to rozumiem, że wujek google Ci pomógł w wyszukaniu odpowiedniego słowa, żeby mnie obrazić. Zdziwię Cię, bo to mnie nawet nie zabolało. ;-)

Kalleye

  • Gość
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Maj 2012, 13:31:01 »
Ja nie rozumiem, jak można być takim pazernym. We wszystkim szukacie zysku i frajera na którym możecie zarobić. Weźcie się troszkę zastanówcie. Już ktoś miał tutaj "genialny" pomysł na "dorobienie się" poprzez odpłatne dawanie skanów z gazet.Teraz co? Teraz mamy nowy biznes uzupełnianie galerii za kasę. A co będzie Waszą kolejną działalnością gospodarczą? WIEM! Dam Wam genialny pomysł. Wprowadzicie usługę: "strona na gotowe" Jakie usługi będziecie świadczyć? Uzupełnianie działów, galerii, podstron, a może nawet aktualizowanie strony na bieżąco. WSZYSTKO ODPŁATNIE oczywiście. Bo jak to tak można pomóc drugiemu człowiekowi za darmo? To w ogóle nie do pomyślenia -,-

Co do 'ogarniania dużej ilości zdjęć'. Nie rozumiem co tutaj jest do ogarniania. Zapisujesz zdjęcia i wgrywasz do galerii. Nawet nie trzeba siedzieć i zapisywać ich samemu, są fajne wtyczki, które ograniczaja naszą robotę tylko do jednego naciśnięcia zapisz wszystkie obrazki. I gdy powiedzmy 500 zdjęć się zapisuje można iść zrobić sobie herbatkę, zjeść ciastko, poczytać czy pooglądać telewizję. Potem wgrywanie. Wrzucasz wszystkie zdjęcia na serwer? Długo się wgrywają! Jasne! Kolejne ileś tam minut na inne zajęcia. Faktycznie, to bardzo żmudna i ciężka praca. Więc porównywanie tego do grafiki i/lub kodowania jest śmieszne! Przecież tutaj praktycznie wszystko zrobi za Ciebie komputer, a twoje działania ogranicza się do zapisz, wgraj. A grafiki nie zrobi za ciebie komputer, nie zakoduje sam.

Przecież zakładając stronę trzeba się z tym liczyć, że trzeba uzupełnić galerię. Jak nie ma się siły, to bierze się osobę jakąś do pomocy, która na pewno się ucieszy, że może pomóc przy stronie o swoim idolu i grosza za to nie weźmie. Albo najlepiej, w ogóle się nie zabieraj. Przecież fansajty mają być przyjemnością, a nie jednym wielkim wydatkiem. Lepiej iść na lody (by nie powiedzieć, na piwo) ze znajomymi niźli wydać 30 złotych na wgrywanie zdjęć. W sumie co? Zapłaciłam za zdjęcia tak? Zapłaciłam za coś, co w gruncie rzeczy nie zawsze jest legalne. Jeszcze gdybyście mieli milion kont na bankach... ale zaraz.. nie zapłacę za kradzione zdjęcia z banków ;-) (bo przecież, to nie wasze konto, dostaliście go, nie? nie płacicie potężnych sum by konto dalej było aktywne).

Więc weźcie się dwa razy zastanówcie zanim wpadniecie na genialny pomysł na biznes -.-

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #42 dnia: 19 Maj 2012, 13:31:15 »
Nie porównuj dodawania zdjęć do robienia grafiki. Ja zazwyczaj biorę kasę za prace, które robię (kiedyś nie, ale teraz się bardziej rozwinęłam). Dlaczego? Ponieważ dodawanie zdjęć to nie grafika. Grafika wymaga czasu, kreatywności, a nie kilku kliknięć aby wybrać album i dodać fotki. Nie wiem kto z Was, dobrych grafików robiłoby ją za darmo, a siedzi nad nią po kilka godzin (a czasami nawet dni)

Bee

  • Gość
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #43 dnia: 19 Maj 2012, 13:31:35 »
Nie skomentuję inaczej porównania tego do robienia grafiki niż śmiech na sali. Jakiej inwencji twórczej i kreatywności wymaga dodawanie zdjęć do galerii od ciebie? Błaga, tylko nie mów, że szukanie ich, bo chyba na linę pójdę ;-)e

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #44 dnia: 19 Maj 2012, 13:31:47 »
ups bede mieć samych wrogów na forum  ;D dobre..
Spróbujcie to zrozumieć i tyle ?
Moze chcia dorobic na tym , nie dostaja kieszonkowego , nie wiem tysiace innych przykladow .
Chodzi mi tylko o to ! Dajcie im spokoj niech sobie maja ten cennik I TYLE

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #44 dnia: 19 Maj 2012, 13:31:47 »