Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Ogłoszenia / Odp: Nowy wygląd na forum!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Channah dnia 06 Sierpień 2017, 19:12:23 »
Hmm powiem Ci, że ja po częstym zaglądaniu tutaj teraz na forum już się przyzwyczaiłam do nowego wyglądu, na szczęście ;D
A brakuje mi tego na prawdę, tego co się działo tutaj kiedyś i ciężko mi powiedzieć co nasze forum wyparło, sądzę, że po trochę Facebook, Twitter, Tumblr lub inne fora albo stała elita po prostu jest już starsza i ma swoje życie...
Hmm co do reaktywacji to na pewno coś trzeba zrobić ale sami nie wiemy co dokładnie pomoże, może masz jakiś pomysł konkretny..? Warto napisać do Admina, może akurat uda się coś zdziałać by forum zaczęło hulać ;)
42
Ogłoszenia / Odp: Nowy wygląd na forum!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Haymitch dnia 06 Sierpień 2017, 11:14:41 »
Ładnie i przejrzyście, choć przyzwyczajony jestem do dawnego wyglądu. ;-)
Szkoda, że forum, które kiedyś odwiedzało codziennie wiele osób, dziś jest praktycznie wymarłe. facebookowe grupy go wyparły?
Channah, planujecie jakąś wielką reaktywację połączoną z promocją w sieci? Byłoby fajnie, jakby forum znów zaczęło hulać.  :P
43
Promocja strony / Odp: fifthharmonypolska.fan-strefa.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Agens dnia 04 Sierpień 2017, 18:56:26 »
Dziękuję & cieszę się, że strona przypadła do gustu. :)
44
Promocja strony / Odp: fifthharmonypolska.fan-strefa.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Channah dnia 01 Sierpień 2017, 21:24:41 »
Ooo fajna stronka ;)  i miło, że w końcu ktoś otworzył strone o zespole  :))
45
Promocja strony / fifthharmonypolska.fan-strefa.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Agens dnia 01 Sierpień 2017, 19:38:36 »
Chciałabym zaprosić wszystkich fanów amerykańskiego girlsbandu - Fifth Harmony - na jedyną, aktywną, polską stronę fanowską! Strona działa już od dobrych kilku miesięcy, aczkolwiek był okres, kiedy nie pojawiało się nic nowego. Jednakże, ten okres już minął. Obecnie nadrabiam zaległości i nie planuję żadnych dłuższych przerw na stronie, więc serdecznie zapraszam. Z chęcią wymienię się elitą, więc jeśli są jacyś chętni to piszcie.  ;)

46
Informacje / Odp: Zmiana Nicka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Channah dnia 22 Lipiec 2017, 12:41:13 »
Obecnie by nie zakładać nowego konta, gdy osoba już je ma a chce zmienić tylko nick, bo stary jej się nie podoba, istnieje zmiana nicku (loginu) na nowy. Wystarczy to zrobić w ustawieniach profilu, więc teraz każdy kto tutaj ma konto założone a nick mu przestał się podobać, może zmienić go na nowy  :))
47
Ogłoszenia / Nowy wygląd na forum!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Channah dnia 22 Lipiec 2017, 09:57:02 »
Witam, wczorajszego dnia na forum zawitał całkiem nowy wygląd! Co sądzicie o nim? Może uważacie, że trzeba coś zmienić?
Czekamy na wasze komentarze i opinie.
48
Seriale / Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Channah dnia 21 Lipiec 2017, 13:57:33 »
Mi też się bardzo podobał tym bardziej "Pamiętniki wampirów" to był naj naj najlepszy serial pod słońcem <3
ale niestety zakończył się i nie mam teraz co oglądać  :'( ale przyznam szczerze, że w życiu bym się nie spodziewała, że do obsady ostatniego odcinka wróci Elena, tzn Nina  :P zaskoczyli mnie tym i to mega  ;D
49
Seriale / Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drew dnia 20 Lipiec 2017, 23:00:12 »
Co wy na ostatni sezon? Mnie się bardzo podobał, ostatni odcinek mega, powrót Eleny <3
50
Gry słowne użytkowników forum / Odp: Dziewczyny VS Chłopaki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drew dnia 20 Lipiec 2017, 22:52:13 »
78
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10