Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: X-Factor USA  (Przeczytany 1181 razy)

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
X-Factor USA
« dnia: 09 Grudzień 2012, 16:56:48 »
Szczerze mówiąc nie wiedziałem, do jakiej kategorii dopasować ten temat, więc umieszczam go tutaj. Idea tematu, patrząc na jego tytuł, jest chyba jasna. Założyłem go po to, aby móc z innymi wymieniać spostrzeżenia na temat 2 edycji amerykańskiego X-Factora :)

Jeśli chodzi o mnie to po 3 odcinku live, powoli zacząłem mieć zarys faworytki, a właściwie dwóch. Mówię o Beatrice Miller i Clary Rose Soneclar. Obie pomimo swojego wieku mają wspaniałe głosy. Beatrice ujęła mnie swoim wykonaniem "Time After Time", po którym się wzruszyłem i słucham tego coveru na okrągło, natomiast Carly imponuje mi całokształtem, świetnie wykonuje piosenki. A Wy macie swojego faworyta?

Esmee

  • Gość
Odp: X-Factor USA
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2012, 17:04:02 »
Prócz Bryśki i Demi w jury, nie przypadł mi do gustu żaden artysta, ogółem nic w tej edycji prócz one nie zmusiło mnie do obejrzenia.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: X-Factor USA
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudzień 2012, 17:11:29 »
Pomimo iż jestem ogromnym fanem Britney, to oglądając odcinki i widząc taką wyniszczona kobietę w panelu jurorskim aż chce mi się płakać. Teraz wiem, że wpuszczenie Spears do takiego projektu było ogromnym błędem. Jest mi jej strasznie szkoda, artystka która niedawno co wyszła z załamania i nadal jest na środkach wspomagających pchana jest na siłę do tego typu projektów - gdzie będzie wystawiona na publiczna ocenę co odcinek. Nie wierzę, w ani jedno jej słowo dotyczące tego, że podoba jej się w tym programie iże to coś co zawsze chciała zrobić. Jej potrzebny jest teraz spokój od pracy, niech dochodzi do siebie w domowym zaciszu przy pomocy bardzo dobrego psychologa. Mam wrażenie że z nią jest co raz gorzej niż lepiej. Jej sztab myśli, że jak da jej natłok zajęć to będzie to swojego rodzaju terapia. Niestety skutki są odwrotne.

Co do Demi, to jest to osoba na odpowiednim miejscu. Uwielbiam jej oceny i świeżość jaką wniosła do tego show.

Co do samym artystów to na początku byłem za Paige, lecz i tak moim osobistym zwycięzcą jest Carly. Ona musi to wygrać.
Do you want more?


Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: X-Factor USA
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Grudzień 2012, 19:17:17 »
Carly, Carly, Carly! <3 Wielkie objawienie tego programu i dziewczyna, której kibicuję już od dłuższego czasu. Nie jestem jednak do końca przekonana do Britney jako jej mentorki. Niektóre piosenki, które wybrała nie pasowały do tej wokalistki.

Jeśli chodzi o jury - wymiany zdań Demi i Simona powalają :P Co do słuszności opinii jurorów - wydają mi się całkiem obiektywne, ale było już kilka takich, z którymi kompletnie się nie zgadzałam.

Wyrywny

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • DemiWeb.pl
Odp: X-Factor USA
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maj 2013, 20:12:35 »
Nowy skład panelu jurorskiego:
Simon Cowell
Demi Lovato
Kelly Rowland
Paulina Rubio

Nowy sezon już jesienią w TV!

zandukeli

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: X-Factor USA
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Maj 2013, 15:32:08 »
Ciekawe jak sobie Demi poradzi :)

Przemek

  • Gość
Odp: X-Factor USA
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Maj 2013, 15:33:54 »
Ciekawe jak sobie Demi poradzi :)
Pewnie tak jak w poprzedniej edycji :D Czyli bardzo dobrze :P

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: X-Factor USA
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Maj 2013, 15:33:54 »