Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Lady GaGa  (Przeczytany 3630 razy)

Judas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Marzec 2012, 19:54:30 »
Ja nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią Lady Gagi. Rozumiem, że ma kontrowersyjne stroje ale dzięki temu mamy różnorodność w muzyce i show-biznesie. Tak na prawdę gdy przeglądałem zdjęcia, artykuły innych wokalistek jeszcze za nim pojawiła się Gaga w świecie muzyki to wszystkie one były takie same. Różniły się tylko nazwiska czy pseudonimy artystyczne. Po za tym Lady Gaga daje jakieś przesłanie w piosenkach. Tak na prawdę to dzięki niej przestałem naśmiewać się z gejów, lesbijek czy nawet osób otyłych. Dzięki niej i piosence "Born This Way" stałem się tolerancyjny. Ktoś wyżej napisał, że inni jej nie lubią bo jej nie rozumieją. W tym jest wiele prawdy. Większość z Was czyta pewnie same plotki o niej a nie zajrzy na polskie strony fanowskie, które piszą tylko prawdę. Wiele osób pisało, że lubią ją od Just Dance do Paparazzi czy Poker Face, piosenki z albumu "Born This Way" są o wiele lepsze :)

Shaverce

  • Gość
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Marzec 2012, 18:45:25 »
Mnie ta różnorodność po prostu już wymęczyła, zbyt szybko i zbyt naraz chciała zszokować strojem czy zachowaniem aż w końcu skończyły się pomysły. Powinna rozłożyć to sobie jakoś na lata i np: ubierać się dziwacznie co 2-3 gale, a nie na 1 przebierać się z 1000000 razy.
Po prostu ja jej nie lubię, jestem antyfanką. Muzyką mnie nie przekonuje ani trochę - takich utworów pełno jest teraz w radiu.
Każdy ma prawo lubić czyjąś twórczość, a czyjąś nienawidzić. No i co innego kontrowersyjne, ale przemyślane stroje, a świeceniem gołym tyłkiem gdzie się da.

Jen

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Scarlett!
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Marzec 2012, 11:23:05 »
Mnie ta różnorodność po prostu już wymęczyła, zbyt szybko i zbyt naraz chciała zszokować strojem czy zachowaniem aż w końcu skończyły się pomysły. Powinna rozłożyć to sobie jakoś na lata i np: ubierać się dziwacznie co 2-3 gale, a nie na 1 przebierać się z 1000000 razy.
Po prostu ja jej nie lubię, jestem antyfanką. Muzyką mnie nie przekonuje ani trochę - takich utworów pełno jest teraz w radiu.
Każdy ma prawo lubić czyjąś twórczość, a czyjąś nienawidzić. No i co innego kontrowersyjne, ale przemyślane stroje, a świeceniem gołym tyłkiem gdzie się da.
popieram w każdym cału. mnie gaga całkowicie do siebie zraziła mięsną sukienką. to po 1. było obrzydliwe a po 2. - ile zwierząt musiało zginąć ot tak żeby ona miała "sukienke" ? czasami trzeba myśleć, a jak dla mnie gaga mózg to już sobie wyłączyła całkowicie.

Smiley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Marzec 2012, 17:19:19 »
Mnie ta różnorodność po prostu już wymęczyła, zbyt szybko i zbyt naraz chciała zszokować strojem czy zachowaniem aż w końcu skończyły się pomysły. Powinna rozłożyć to sobie jakoś na lata i np: ubierać się dziwacznie co 2-3 gale, a nie na 1 przebierać się z 1000000 razy.
Po prostu ja jej nie lubię, jestem antyfanką. Muzyką mnie nie przekonuje ani trochę - takich utworów pełno jest teraz w radiu.
Każdy ma prawo lubić czyjąś twórczość, a czyjąś nienawidzić. No i co innego kontrowersyjne, ale przemyślane stroje, a świeceniem gołym tyłkiem gdzie się da.
popieram w każdym cału. mnie gaga całkowicie do siebie zraziła mięsną sukienką. to po 1. było obrzydliwe a po 2. - ile zwierząt musiało zginąć ot tak żeby ona miała "sukienke" ? czasami trzeba myśleć, a jak dla mnie gaga mózg to już sobie wyłączyła całkowicie.
Nie ujęłabym tego lepiej.

Dave

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipiec 2012, 23:01:06 »
Dla mnie GaGa była najlepsza z ery The Fame i The Fame Monster a teraz z tym Born This Way flopła..

Mats_Deds

  • Gość
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Sierpień 2012, 16:42:03 »
Ja na temat Gagi mam bardzo zróżnicowane zdanie. Faktycznie, jej muzyka bardziej podchodziła mi do gustu z czasów singli "Poker Face" czy "Love Game" czy "Telephone". To były jej single z pierwszej płyty, natomiast.. jej druga płyta pokazała że pod maską tych dziwacznych strojów, które (po części) są inspirowane madonną - że kryje się tam naprawdę mądra osoba, która chce zmienić nastawienie ludzi do innych ras, orientacji czy poglądów. Ja w pełni ją popieram. Jej piosenka "Born This Way" była na to dowodem, który przekazała w piękny sposób. Ja do niej nic nie mam, absolutnie.. jest jedną z osób które uświadamiają nam to co inni próbują stłamsić. Chodź jej 2 płyta nie przypadła mi do gustu, to i tak mam dla mnie duży respekt.. może nie do niej jako piosenkarki ale jako osoby. Czasami nawet wpadam na strony fanowskie poczytać, co u niej. I Czekam na jej 3 płytę "ARTPOP" ;)

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Sierpień 2012, 16:43:06 »
Princess Die które gra na koncertach teraz jest super, właściwie ona ma wszystkie wolniejsze piosenki w porządku. Speechless & You And I też
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Cassie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Sierpień 2012, 16:01:08 »
Nie przepadam za nią, ale jakoś specjalnie jej też nie nienawidzę. Niektóre jej piosenki są cudowne, mają niesamowite przesłanie i mogę ich słuchać na okrągło, ale dla mnie Lady Gaga, jako celebrytka już się po prostu przejadła. Zgadzam się z Vearielle i Jen.
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2012, 16:02:50 wysłana przez Cassie »

SELENA GOMEZ ♥
Justin Bieber ♥ Miley Cyrus

Judas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Grudzień 2012, 14:56:56 »
Mnie ta różnorodność po prostu już wymęczyła, zbyt szybko i zbyt naraz chciała zszokować strojem czy zachowaniem aż w końcu skończyły się pomysły. Powinna rozłożyć to sobie jakoś na lata i np: ubierać się dziwacznie co 2-3 gale, a nie na 1 przebierać się z 1000000 razy.
Po prostu ja jej nie lubię, jestem antyfanką. Muzyką mnie nie przekonuje ani trochę - takich utworów pełno jest teraz w radiu.
Każdy ma prawo lubić czyjąś twórczość, a czyjąś nienawidzić. No i co innego kontrowersyjne, ale przemyślane stroje, a świeceniem gołym tyłkiem gdzie się da.
popieram w każdym cału. mnie gaga całkowicie do siebie zraziła mięsną sukienką. to po 1. było obrzydliwe a po 2. - ile zwierząt musiało zginąć ot tak żeby ona miała "sukienke" ? czasami trzeba myśleć, a jak dla mnie gaga mózg to już sobie wyłączyła całkowicie.


Żadne zwierzęta nie zginęły xD

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Styczeń 2013, 14:46:52 »
Lady Gaga zawsze była dla mnie KIMŚ! Potrafiła zadziwić,zrobić coś czego nikt inny nie zdoła zrobić.Piękny głos,piękne piosenki,genialne kreacje. Cóż teraz mniej Gagi w moim małym świecie,ale zawsze będzie dla mnie kimś wyjątkowym.Szanuje ją bardzo,stoi bardzo wysoko w mojej hierarchii ulubionych artystów.Cokolwiek by nie zrobiła będę za nią "Little Monster" .
Being part of something special makes you special

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Marzec 2013, 21:14:27 »
Lubiłem ją tylko w POKER FACE :) BTW to miał być meeega, a wyszło no trochu dno :/ I tak jakby ale ona zbrzydła (bez urazy dla fanów). Porównajcie sobie POKER FACE z THE EDGE OF GLORY ! xD  :o
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Calvin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Marzec 2013, 17:29:30 »
Dla mnie GaGa była najlepsza z ery The Fame i The Fame Monster a teraz z tym Born This Way flopła..
Flopła? Dlaczego? Dlatego, że radia nie chcą puszczać takiej muzyki? No pewnie. Ludzie przecież wolą słuchać piosenek typu: Eeeh- Sexy Lady Whop! Whop! Whop! Whop! Oppan Gangnam Style niż piosenek o akceptacji, wierze itd. dla mnie BTW to najlepsza płyta Gagi i zawsze będzie ♥

Madney

  • Gość
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Marzec 2013, 19:23:43 »
Flopła? Dlaczego? Dlatego, że radia nie chcą puszczać takiej muzyki? No pewnie. Ludzie przecież wolą słuchać piosenek typu: Eeeh- Sexy Lady Whop! Whop! Whop! Whop! Oppan Gangnam Style niż piosenek o akceptacji, wierze itd. dla mnie BTW to najlepsza płyta Gagi i zawsze będzie ♥
Dokładnie ;)

juliee

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Christina Aguilera Polska
Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Kwiecień 2013, 14:43:30 »
Flopła? Dlaczego? Dlatego, że radia nie chcą puszczać takiej muzyki? No pewnie. Ludzie przecież wolą słuchać piosenek typu: Eeeh- Sexy Lady Whop! Whop! Whop! Whop! Oppan Gangnam Style niż piosenek o akceptacji, wierze itd. dla mnie BTW to najlepsza płyta Gagi i zawsze będzie ♥
jeśli dla Ciebie radia nie puszczają jej piosenek to co powiesz o Xtinie?

Ogólnie jak dla mnie to przerost formy nad treścią.. wybiła się na skandalach, no i jeszcze nieudolna próba skopiowania Express Yourself za co powinna zostać powieszona. A podobno to ją wszyscy kopiują.

christinaaguilera.com.pl

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Lady GaGa
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Kwiecień 2013, 14:43:30 »