Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Rihanna w Polsce  (Przeczytany 6498 razy)

Ntalia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Rihanna w Polsce
« dnia: 02 Maj 2013, 09:47:00 »
Jak większość z was już pewnie wie, 7 Lipca Rihanna zagra w Gdyni. I tu moje pytanie: kto jedzie? Robimy jakąś większą akcje? Jakieś pomysły, propozycję?

Miquela

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2013, 11:03:17 »
Z tego co czytałam na jednej stronie ma być jakaś akcja z dolarami, na których jest zdjęcie Ri. Ale nie wiem, ja nie jadę ;D

Lea

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Christina-Aguilera-Xtina.com
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Maj 2013, 13:57:17 »
ja chętnie bym pojechała, ale nikt z moich znajomych nie chce jechać :/  :-[

ladymama

  • Gość
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Maj 2013, 18:49:40 »
Może pojadę, jeszcze nie wiem.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Lipiec 2013, 20:46:52 »
Jakiś czas temu baaaardzo polubiłam twórczość Riri. Niestety jej styl bycia kompletnie mi nie odpowiada. Chwilami serio bywa zbyt wulgarna. Jednak nie można zarzucić jej braku talentu.
Na jutrzejszy (chyba to jutro, prawda?) koncert możliwe, że bym się wybrała (gdyby była taka możliwość), ale sama nie wiem czy nie szkoda byłoby mi przeznaczać na to pieniądze...
 Tym którzy jednak jadą życzę niesamowitej zabawy i niezapomnianych wspomnień:)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lipiec 2013, 21:03:04 »
Rihanna już w Polsce ! Pierwsze zdjęcia i informacje ! Aktualnie wokalistka jest na festiwalu!

  AKTUALNE INFORMACJE   Pod tym linkiem!!
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

TheDawid1994

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Justin Timberlake Polska
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Lipiec 2013, 16:15:26 »
Nie obraź się, ale jesteś strasznie nachalny w promocji swojej strony, swojej 'twórczości'. Przystopuj trochę, każda strona ma swój wątek.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Lipiec 2013, 16:30:43 »
Jakiś czas temu baaaardzo polubiłam twórczość Riri. Niestety jej styl bycia kompletnie mi nie odpowiada. Chwilami serio bywa zbyt wulgarna. Jednak nie można zarzucić jej braku talentu.
Zgadzam się z Tobą. Od czasu premiery płyty Talk That Talk Rihanna strasznie się zmieniła. To już nie ta sama dziewczyna, która cieszyło nagrywanie nowego albumu i kontakt fanami. Widać po niej, że zależy jej tylko na kasie, popularności i stara się na siłę pokazać mediom że nie jest taka niewinna. Szkoda tylko, że robi to w najgorszy z możliwych sposobów. Nie widziałem jeszcze przykładu aby cycki i tyłek sprawiły, że publika polubi gwiazdę jeszcze bardziej. Ludzi już oburza jej zachowanie - im gorsza reakcja publiki tym bardziej Rihanna jest zdeterminowana do kolejnego szokującego kroku. To jak ubrała się na lotnisko w Polsce i te fotki z wystającymi piersiami to już przesada. Tak przywitać kraj - brak szacunku. Ludzie czepiali się, że niby Justin pomylił nasz kraj z czymś tam - było wielkie halo. Niech lepiej spojrzą na Rihannę, która stacza się na dno. Szkoda dziewczyny, bo ma ogromny talent w postaci głosu i wyczuciu stylu. Obecnej Rihannie mówię nie.
Do you want more?


Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Lipiec 2013, 17:11:33 »
Nie obraź się, ale jesteś strasznie nachalny w promocji swojej strony, swojej 'twórczości'. Przystopuj trochę, każda strona ma swój wątek.

Nie no rozumiem i wgl  :) Ale wątek RIHANNA W POLSCE a ja po prostu odświeżam i informuję że wokalistka jest w Pl i że są zdjęcia xD Kontynuuje wątek
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Dave

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Lipiec 2013, 23:53:37 »
Jakiś czas temu baaaardzo polubiłam twórczość Riri. Niestety jej styl bycia kompletnie mi nie odpowiada. Chwilami serio bywa zbyt wulgarna. Jednak nie można zarzucić jej braku talentu.
Zgadzam się z Tobą. Od czasu premiery płyty Talk That Talk Rihanna strasznie się zmieniła. To już nie ta sama dziewczyna, która cieszyło nagrywanie nowego albumu i kontakt fanami. Widać po niej, że zależy jej tylko na kasie, popularności i stara się na siłę pokazać mediom że nie jest taka niewinna. Szkoda tylko, że robi to w najgorszy z możliwych sposobów. Nie widziałem jeszcze przykładu aby cycki i tyłek sprawiły, że publika polubi gwiazdę jeszcze bardziej. Ludzi już oburza jej zachowanie - im gorsza reakcja publiki tym bardziej Rihanna jest zdeterminowana do kolejnego szokującego kroku. To jak ubrała się na lotnisko w Polsce i te fotki z wystającymi piersiami to już przesada. Tak przywitać kraj - brak szacunku. Ludzie czepiali się, że niby Justin pomylił nasz kraj z czymś tam - było wielkie halo. Niech lepiej spojrzą na Rihannę, która stacza się na dno. Szkoda dziewczyny, bo ma ogromny talent w postaci głosu i wyczuciu stylu. Obecnej Rihannie mówię nie.

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Lipiec 2013, 11:10:56 »
Kilka zdjęć z koncertu :







Krótki Filmik
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Lipiec 2013, 22:49:00 »
Na koncercie nie byłem i nie miałem zamiaru bo Rihanna nie jest typem wokalistki na której show wydałbym ostatnią kasę. Ale z tego co czytam po różnych relacjach to koncert przez większość oceniany jest bardzo negatywnie. Ogólnie "totalna olewka polskiej publiczności ze strony Rihanny". Rozumiem, że popołudnie na plaży nie udało jej się za sprawą natrętnych ludzi - ale niech ona zrozumie, że jest osobą publiczną i przyciąga mniejsze lub większe zainteresowanie. To nie jest USA gdzie ludzie napatrzyli się na nią i jej obecność na plaży nie wzbudza sensacji. To Polska - kraj, który często brany jest pod uwagę na szarym końcu gdy chodzi o organizowanie gwiazd pokroju Rihanny (artyści pop głównie). Jej postawa nie wymagała wielkiego wysiłku. Wystarczy żeby traktowała wszystkie swoje koncerty i fanów tak samo. A nie raz daje super show a kolejnym razem aby tylko zaliczyć wizytę i bye bye. Zrobiła nam genialną promocję w mediach - niezbyt korzystną. Teraz wiele jej fanów zza zachodniej granicy pomyśli sobie, że Polacy są dziwni skoro nie dali spokoju ich idolce. Kolejna sprawa to ten zabawny filmik nakręcony chyba dzień przez koncertem. Wyraźnie widać, że jest pijana. Gdyby tak wyglądała jej "zabawa" jak argumentują niektórzy - to chcę wiedzieć co paliła, że ma taki lot. Oczekiwałem, że jej polscy fani (i przypadkowi uczestnicy koncertu) będą zadowoleni z jej pobytu a tu wręcz odwrotnie. Zapewniała, że niby kolejny raz przyleci do Polski? Wątpię aby po takim cyrku jaki tu odstawiła chciała przeżywać to drugi raz. Po za tym nie tylko PL jest rozczarowana zachowaniem artystki. W USA też jest głośno o tym, że Rihanna stacza się na dno - i piszą to też jej fani, którzy zawiedli się jej ogólną postawą.
Do you want more?


Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Lipiec 2013, 00:05:32 »
Na koncercie nie byłem i nie miałem zamiaru bo Rihanna nie jest typem wokalistki na której show wydałbym ostatnią kasę. Ale z tego co czytam po różnych relacjach to koncert przez większość oceniany jest bardzo negatywnie. Ogólnie "totalna olewka polskiej publiczności ze strony Rihanny". Rozumiem, że popołudnie na plaży nie udało jej się za sprawą natrętnych ludzi - ale niech ona zrozumie, że jest osobą publiczną i przyciąga mniejsze lub większe zainteresowanie. To nie jest USA gdzie ludzie napatrzyli się na nią i jej obecność na plaży nie wzbudza sensacji. To Polska - kraj, który często brany jest pod uwagę na szarym końcu gdy chodzi o organizowanie gwiazd pokroju Rihanny (artyści pop głównie). Jej postawa nie wymagała wielkiego wysiłku. Wystarczy żeby traktowała wszystkie swoje koncerty i fanów tak samo. A nie raz daje super show a kolejnym razem aby tylko zaliczyć wizytę i bye bye. Zrobiła nam genialną promocję w mediach - niezbyt korzystną. Teraz wiele jej fanów zza zachodniej granicy pomyśli sobie, że Polacy są dziwni skoro nie dali spokoju ich idolce. Kolejna sprawa to ten zabawny filmik nakręcony chyba dzień przez koncertem. Wyraźnie widać, że jest pijana. Gdyby tak wyglądała jej "zabawa" jak argumentują niektórzy - to chcę wiedzieć co paliła, że ma taki lot. Oczekiwałem, że jej polscy fani (i przypadkowi uczestnicy koncertu) będą zadowoleni z jej pobytu a tu wręcz odwrotnie. Zapewniała, że niby kolejny raz przyleci do Polski? Wątpię aby po takim cyrku jaki tu odstawiła chciała przeżywać to drugi raz. Po za tym nie tylko PL jest rozczarowana zachowaniem artystki. W USA też jest głośno o tym, że Rihanna stacza się na dno - i piszą to też jej fani, którzy zawiedli się jej ogólną postawą.
No z tą plażą mnie rozwaliła kompletnie. Wierzę, że to musi być męczące, że ludzie za nią łażą non-stop, ALE to też moim zdamiem część jej pracy. Bycie idolem nie wiąże się tylko ze sprzedażą swoich płyt/filmów czy innych rzeczy, ale też z obcowaniem z tymi, którzy cie uwielbiają.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Lipiec 2013, 12:05:55 »
Mówicie że to norma ?

To tak chociażby na spokojnie mogła być na plaży na Hawajach rok temu:



I jakoś normalnie mogła się przemieszczać i wgl.  ;)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Versey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Lipiec 2013, 14:52:23 »
Mówicie że to norma ?

To tak chociażby na spokojnie mogła być na plaży na Hawajach rok temu:



I jakoś normalnie mogła się przemieszczać i wgl.  ;)

Chyba nie tak spokojnie, skoro paparazzo cykał jej fotki...
Rihanny nie trawię..

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Lipiec 2013, 14:52:23 »