Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Creator Matthew  (Przeczytany 2453 razy)

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Creator Matthew
« dnia: 06 Kwiecień 2014, 21:29:04 »
Witajcie ponownie  :) Jest to mój nowy wątek, w którym będę chciał wam przedstawiać drobne grafiki które wykonuję  :) Poprzedni wątek usunąłem z przyczyn hm... spamu  ;) Dodając pracę liczę na opinię kogoś kto się chociaż trochę zna - jeżeli chcecie napisać że to jest okropne, a sami nic nie robicie (albo wmawiacie sobie że robicie i jest super, chociaż nikt nie widział - i prawda jest inna) to PROSZĘ NIE KOMENTUJCIE TUTAJ W OGÓLE.
Liczę na porady, opinie i oceny kogoś kto zna się na rzeczy  ;)

I tak oto trzy ostatnie prace:



Pełne rozmiary :
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=OFTW  , http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=4OY8  , http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=MWRF   ;)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Kreatywna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień 2014, 21:47:39 »
Najbardziej podoba mi się z Rihanną :)

W pracy z Britney na główną za pusto i pasek z menu bym pomniejszyła :)
A w galerii również menu za duże :/

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Kwiecień 2014, 21:59:53 »
Szkoda, że skasowałeś poprzedni wątek, bo miałeś już tyle opinii. Ale skoro zaczynasz na nowo, to spoko :) Ja w swoich wypowiedziach staram się radzić a nie jechać po kimś, więc i tu tak zrobię.

Praca z Britney 1: Moim zdaniem wykracza ona po za rozmiary standardowego nagłówka. Następnym razem zrób coś maksymalnie na 1100px :) Co do wybrou czcionki w wiadomości powitalnej to postawiłbym coś na bardziej podobnego do tej, którą wykorzystałes w nawigacji. Tytuły podstron w nawigacji starałbym się dopasowywac do rozmiaru buttonów, nawet robić nazwy dwurzędowe gdy są za długie. Widzę, że ten wszechobecny fiolet jest lekko ujęty na zdjęciu glównym, ale moim zdaniem za słabo. Fajnie by to wyglądało gdyby fotka Britney była fioletowa, zaś ten element z nazwią strony był zrobiony na szaro lub jakimś zdecydowanie jaśniejszym kolorem.

Praca z Rihanną, zdecydowanie najlepsza z tych trzech zaprezentowanych. Widać, że trzymałeś się kolorystyki. Następnym razem przy projektowaniu staraj się nie ucinać fragmentów szablonu tak jak postać Riri (ta główna) albo box w wiadomością powitalną, który fajnie wyglądałby gdyby był dociągnięty do końca szerokości szablonu.

Praca z Britney 2: Bardzo lubię sesję do Britney Jean, ale akurat ta fotka jest najsłabsza :) ale za to zdjęcie w tle z sesji promującej Las Vegas jest genialne. Naglówek wydaje się troszkę za wysoki. Spokojnie mogłeś dociąć ją w połowie, bo ten biust nie jest tu najważniejszy. Nie będę oceniał dalej, bo zwyczajnie ta praca wygląda jakby była niedokończona. Można tu na tym naglówku zrobić jeszcze masę rzeczy. Mam nadzieję, że tutoriale stworzone przeze mnie będa pomocne i coś z nich wyciągniesz po to aby kolejne prace były dużo lepsze.
Do you want more?


Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwiecień 2014, 18:59:35 »
Szkoda, że skasowałeś poprzedni wątek, bo miałeś już tyle opinii. Ale skoro zaczynasz na nowo, to spoko :) Ja w swoich wypowiedziach staram się radzić a nie jechać po kimś, więc i tu tak zrobię.

Usunąłem bo nie mogłem z poprzedniego wątku usnąć zbędnych komentarzy - i wieelkie Dzięki za opinię Tobie - oraz wszystkim którzy oceniają  ;)  :D
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Maj 2014, 12:15:31 »
Grafika online: http://rita-ora.pl/  :)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Maj 2014, 17:11:00 »
Moim zdaniem grafika nie jest jeszcze gotowa by mogła być online :(
Jest wiele niedoskonałości, mianowicie uciety layout, masa wszystkiego z prawej strony nagłówka (zdjecia,troche o naszej idolce,singiel). Wyglad tego wszystkiego jakoś się nie komponuje, jest to takie surowe dosyć. Kolory się niezbyt zgrywają, w postach jest fioletowy i czerwony napis. Jakoś to się nie zgrywa.

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Maj 2014, 22:48:12 »
Moim zdaniem grafika nie jest jeszcze gotowa by mogła być online :(
Jest wiele niedoskonałości, mianowicie uciety layout, masa wszystkiego z prawej strony nagłówka (zdjecia,troche o naszej idolce,singiel). Wyglad tego wszystkiego jakoś się nie komponuje, jest to takie surowe dosyć. Kolory się niezbyt zgrywają, w postach jest fioletowy i czerwony napis. Jakoś to się nie zgrywa.

Ja właśnie miałem kilka wersji na Rite - spodobało się admince więc jest online  :)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Lipiec 2014, 11:05:45 »
Najnowsze grafiki:

http://keshapoland.com/photos
http://keshapoland.com/ - przerobione.

 :)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Lipiec 2014, 21:27:29 »
moim zdaniem tak nie bałdzo na online

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Lipiec 2014, 21:36:44 »
Pozwoliłem sobie na zajrzenie do kodu HTML i jest tam dwa razy zamknięty tag <body>. Nie wiem czy to przeszkadza ale ja bym jeden usunął ;-D
Generalnie nie jest źle ale dobrze też nie jest - jeśli chodzi o całość ;-D Galeria również mnie nie porywa ;-)

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Lipiec 2014, 21:44:53 »
Jak dla mnie to grafika jest w miarę ale nie urzekająca. Kodowanie jest dobre, ładnie współgra. Jedyne co bym zmieniła to wygląd newsów na keshapoland a w szczególności wykasowała ten tag na ikonie wpisu ;-)

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Lipiec 2014, 22:46:52 »
Nie jest źle jednak radzę Ci popracować nad umiejętnością dobierania kolorów i tworzeniem stylów. Kolory są trochę mdłe, a style trochę nieciekawe lub ich brak. Układy na nagłówkach są całkiem fajne jednak prace są moim zdaniem trochę za duże. Pracuj, ale jesteś na dobrej drodze, każdy tak zaczynał ;-)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Lipiec 2014, 12:15:47 »
Widzę mały krok do przodu w szablonie w galerii, ale też nie jest zadowalająco jakoś wybitnie. Szabon na głównej, no cóż..

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lipiec 2014, 23:28:40 »
Za namową wieelu osób postanowiłem przerzucić się na CS6  ;)

Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Lipiec 2014, 12:48:43 »
Jak dla mnie czcionki do wymiany i ten cien w menu jakos bym zmienil :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Creator Matthew
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Lipiec 2014, 12:48:43 »