Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Justin Bieber  (Przeczytany 4634 razy)

Cant

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Sierpień 2011, 18:22:42 »
Nie rozumiem czemu zawsze porównują go z Lady Gagą, on i ona to całkiem co innego.Rozumiem że zawsze jest tak że to oni są w głównym centrum zainteresowania i wgl ale nie widzę porównania no ale mniejsza.
Nie wiem jak dla mnie lepszy być nie może, i pytając za co go podziwiam to nie wiem od czego zacząć, i kompletnie nie rozumiem antyfanów czyichkolwiek, jestem takiego samego zdania nie lubisz - nie słuchaj zajmij się swoimi idolami i tyle. (: Nie którzy mówią że nic nie osiągnął i nie osiągnie takimi piosenkami jak "Baby", no dobra nie ma osoby która nie zna refrenu "Baby" xd no ale to jest jedna piosenka, a czy ktoś z tych osób słyszał resztę? Bo wątpię, oceniając po jednej piosence osobę to uhh.. no dobra wracamy do tego nic nie osiągnął ale przepraszam bardzo czy ktokolwiek z nich oglądał np. "Never say never"? Jest najmłodszym artystom który wystąpił na Madison Square Garden, największy stadion muzyczny i tak naprawdę mało osób wierzyło w to że wgl uda sprzedać mu się bilety bo przecież występowali tam m.in : Lady Gaga , Michael Jackson,Taylor Swift i cała reszta, a taki 16 letni chłopiec sprzedał bilety szybciej niż oni w zaledwie 22min. Więc nikt nie powie mi że brak mu talentu, i ma same 10 letnie fanki.Ja podziwiam go za życie marzeniami, nikt by nie pomyślał że taki chłopiec grający sobie na gitarze przed teatrem, będzie fenomenem.I wybił się sam tak naprawdę nie miał wgl łatwego dzieciństwa,w kościele składali się na perkusje dla niego aby mógł robić to co kocha, i robi więc postawcie się raz w jego sytuacji i nie patrzcie na niego jak na chłopaka który śpiewa sobie "Baby" nie chodzi mi żebyście stali się jego fanami chodzi mi o szacunek do niego i tego co osiągnął.Dla mnie jak dla jego fanki czasami trudno jest czytać takie rzeczy które piszą niektórzy antyfani, a co dopiero dla niego.Nie wiem czego w nim tak niektórzy nienawidzą ale nie ma osoby która nie ma antyfanów co jest straszne.No ale każdy ma inny gust więc nikt nie dopasuje się na tyle żeby odpowiadać każdej osobie.Dla mnie dziwne jest to że on jako osoba może być tak strasznie kochany prze fanów i jednocześnie tak strasznie nienawidzony przez antyfanów.Ja osobiście podziwiam go w 200% i dziękuję mu za to że jest jaki jest, i że jest moim idolem i zawsze będę go podziwiać za to co robi i może niektórzy z was tego nie zrozumieją.Jego fanki też nie mają łatwo miano "pokemonów" normalnie cudownie, i niektóre po prostu rezygnują z bycia Belieberką przez presje otoczenia.Ja tego nie rozumiem i nie zamierzam tak robić, już nie raz były takie sytuacje że po prostu próbowali mi docisnąć z powodu Justina ale tak naprawdę zdanie innych wcale nie nie obchodzi, i nie ważne że pokazują na mnie palcami na mieście i wytrzeszczają oczy (serio XD) kiedy idę sobie w bluzce z napisem " I <3 Justin Bieber" jeśli on potrafi przez to przejść to ja tym bardziej (: i nie ważne co napiszecie poniżej powiem wam ze jestem dumna z bycia jego fanką, i chciałabym żebyście chociaż raz popatrzyli na niego jako na człowieka a nie na najsławniejszego nastolatka na świecie, przecież on w środku jest jeszcze dzieciakiem a żadnemu dzieciakowi nie było by łatwo przechodzić przez to wszystko. W mowie końcowej haha XD chciałam was także zachęcić na poświęcenie 110 minut w dniu lub nocy na obejrzenie "Never say never" teraz już jest tego pełno w necie po polskiej premierze płyty, tylko po to aby zobaczyć przez co przechodził i nabrać szacunku do jego osoby, bo po tym filmie z pewnością nie będzie dla was aż taki zły jak co niektórzy sądzą .

Uff.. to sie wysiliłam normalnie podziwiam osobę która przeczyta to w całości o.o <3


Hi perfection, i love you ♥

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Sierpień 2011, 18:33:11 »
A ja wam powiem że kiedyś byłam jego fanką XD Trwało to jakiś miesiąc, miałam totalną nagonkę na niego. [to było w tamtym roku, w marcu :pp] Nie lubię go teraz, ale jakoś wisi mi co on robi. Jednakże ostatnio się wkurzyłam po przeczytaniu newsów że na koncercie Seleny zaczął buczeć i czymś tam rzucać na scenę. Cholernie to chamskie i nie dojrzałe -.-

Cant

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Sierpień 2011, 18:39:00 »
A ja wam powiem że kiedyś byłam jego fanką XD Trwało to jakiś miesiąc, miałam totalną nagonkę na niego. [to było w tamtym roku, w marcu :pp] Nie lubię go teraz, ale jakoś wisi mi co on robi. Jednakże ostatnio się wkurzyłam po przeczytaniu newsów że na koncercie Seleny zaczął buczeć i czymś tam rzucać na scenę. Cholernie to chamskie i nie dojrzałe -.-

nie wiem czy wiesz ale to była plotka : P jakoś nie wierzyłam w to od razu po wyjściu tego newsa.


Hi perfection, i love you ♥

Charlotte

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Demi Lovato Polska
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Sierpień 2011, 18:49:07 »
Ja tam za nim nie przepadam, ale gorzej do niego zraziły mnie te jego szurnięte fanki niż on sam  ??? Niektóre w zamian za bilety na koncert oferowały utratę dziewictwa.... Po prostu może to przez nie ludzie coraz bardziej go nie lubią?

Cant

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Sierpień 2011, 18:57:33 »
Ja tam za nim nie przepadam, ale gorzej do niego zraziły mnie te jego szurnięte fanki niż on sam  ??? Niektóre w zamian za bilety na koncert oferowały utratę dziewictwa.... Po prostu może to przez nie ludzie coraz bardziej go nie lubią?

tak wiem nie które fanki serio wyrabiają mu straszną opinie i to odbija się na nim -.- ale też nie można zapominać że niektóre są normalne.


Hi perfection, i love you ♥

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Sierpień 2011, 19:18:39 »
A ja wam powiem że kiedyś byłam jego fanką XD Trwało to jakiś miesiąc, miałam totalną nagonkę na niego. [to było w tamtym roku, w marcu :pp] Nie lubię go teraz, ale jakoś wisi mi co on robi. Jednakże ostatnio się wkurzyłam po przeczytaniu newsów że na koncercie Seleny zaczął buczeć i czymś tam rzucać na scenę. Cholernie to chamskie i nie dojrzałe -.-

nie wiem czy wiesz ale to była plotka : P jakoś nie wierzyłam w to od razu po wyjściu tego newsa.

a to nie wiedziałam XD

Lolly

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
    • Harry Styles Fan
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Sierpień 2011, 22:12:03 »
Najlepsze jak na kotku.pl wszyscy twierdzą że z Seleną już nie chodzi , haha.
Lubię go. No dobra, uwielbiam.
Ale nie rozumiem tych 'fanek'.. Mdleją, sprzedają swoje dziewictwo. Idźcie się leczyć!

Cant

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Sierpień 2011, 22:27:07 »
Najlepsze jak na kotku.pl wszyscy twierdzą że z Seleną już nie chodzi , haha.
Lubię go. No dobra, uwielbiam.
Ale nie rozumiem tych 'fanek'.. Mdleją, sprzedają swoje dziewictwo. Idźcie się leczyć!
one tylko pokazują że nie mają do siebie szacunku w taki sposób :P i sa po prostu głupie robiąc takie żeczy no dobar rozumiem jeśli chodzi o Justina to jej mam obsesje na jego punkcie <3 ale nie zrobiłabym czegoś aż tak głupiego ;p
nawet nie wiedziałam że go lubisz o.o o ja :D


Hi perfection, i love you ♥

Maddie

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 215
  • Reputacja: 6
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Portal Fan-Strefa.pl
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Sierpień 2011, 13:07:55 »
Bieber nie jest taki zly... ma kilka piosenek, ktore wpadaja w ucho  :P
Maddie || fan-strefa.pl


Lolly

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
    • Harry Styles Fan
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Sierpień 2011, 16:22:55 »
Najlepsze jak na kotku.pl wszyscy twierdzą że z Seleną już nie chodzi , haha.
Lubię go. No dobra, uwielbiam.
Ale nie rozumiem tych 'fanek'.. Mdleją, sprzedają swoje dziewictwo. Idźcie się leczyć!
one tylko pokazują że nie mają do siebie szacunku w taki sposób :P i sa po prostu głupie robiąc takie żeczy no dobar rozumiem jeśli chodzi o Justina to jej mam obsesje na jego punkcie <3 ale nie zrobiłabym czegoś aż tak głupiego ;p
nawet nie wiedziałam że go lubisz o.o o ja :D
hihi :D tajemnica moja ;d ale wiesz... no, mam kilka (z 20) plakatów, zdjęć itp na ścianie, wszystko w fiolecie ;D Belieberka ze mnie wielka ;D

Cant

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Sierpień 2011, 17:51:23 »
Najlepsze jak na kotku.pl wszyscy twierdzą że z Seleną już nie chodzi , haha.
Lubię go. No dobra, uwielbiam.
Ale nie rozumiem tych 'fanek'.. Mdleją, sprzedają swoje dziewictwo. Idźcie się leczyć!
one tylko pokazują że nie mają do siebie szacunku w taki sposób :P i sa po prostu głupie robiąc takie żeczy no dobar rozumiem jeśli chodzi o Justina to jej mam obsesje na jego punkcie <3 ale nie zrobiłabym czegoś aż tak głupiego ;p
nawet nie wiedziałam że go lubisz o.o o ja :D
hihi :D tajemnica moja ;d ale wiesz... no, mam kilka (z 20) plakatów, zdjęć itp na ścianie, wszystko w fiolecie ;D Belieberka ze mnie wielka ;D
ojejeje <3 ja też ! fiolecik rlz ! (: mam nawet taki wielki obraz z Anglii ale różowe tło ;D i kalendarz <lol2> i specjalną ściane i półkę na JB <3 jej ale że ja nie wiedziałąm (: dziś VMA i Justin wystąpi z Chrisem i będzie Next 2 u !! ;*


Hi perfection, i love you ♥

Lolly

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
    • Harry Styles Fan
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Sierpień 2011, 18:04:12 »
Najlepsze jak na kotku.pl wszyscy twierdzą że z Seleną już nie chodzi , haha.
Lubię go. No dobra, uwielbiam.
Ale nie rozumiem tych 'fanek'.. Mdleją, sprzedają swoje dziewictwo. Idźcie się leczyć!
one tylko pokazują że nie mają do siebie szacunku w taki sposób :P i sa po prostu głupie robiąc takie żeczy no dobar rozumiem jeśli chodzi o Justina to jej mam obsesje na jego punkcie <3 ale nie zrobiłabym czegoś aż tak głupiego ;p
nawet nie wiedziałam że go lubisz o.o o ja :D
hihi :D tajemnica moja ;d ale wiesz... no, mam kilka (z 20) plakatów, zdjęć itp na ścianie, wszystko w fiolecie ;D Belieberka ze mnie wielka ;D
ojejeje <3 ja też ! fiolecik rlz ! (: mam nawet taki wielki obraz z Anglii ale różowe tło ;D i kalendarz <lol2> i specjalną ściane i półkę na JB <3 jej ale że ja nie wiedziałąm (: dziś VMA i Justin wystąpi z Chrisem i będzie Next 2 u !! ;*
U mnie byłoby na MTV ale pech chciał że nie mogę oglądnąć :/ Cóż, na yt będzie trzeba

Cant

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Sierpień 2011, 18:26:49 »
Najlepsze jak na kotku.pl wszyscy twierdzą że z Seleną już nie chodzi , haha.
Lubię go. No dobra, uwielbiam.
Ale nie rozumiem tych 'fanek'.. Mdleją, sprzedają swoje dziewictwo. Idźcie się leczyć!
one tylko pokazują że nie mają do siebie szacunku w taki sposób :P i sa po prostu głupie robiąc takie żeczy no dobar rozumiem jeśli chodzi o Justina to jej mam obsesje na jego punkcie <3 ale nie zrobiłabym czegoś aż tak głupiego ;p
nawet nie wiedziałam że go lubisz o.o o ja :D
hihi :D tajemnica moja ;d ale wiesz... no, mam kilka (z 20) plakatów, zdjęć itp na ścianie, wszystko w fiolecie ;D Belieberka ze mnie wielka ;D
ojejeje <3 ja też ! fiolecik rlz ! (: mam nawet taki wielki obraz z Anglii ale różowe tło ;D i kalendarz <lol2> i specjalną ściane i półkę na JB <3 jej ale że ja nie wiedziałąm (: dziś VMA i Justin wystąpi z Chrisem i będzie Next 2 u !! ;*
U mnie byłoby na MTV ale pech chciał że nie mogę oglądnąć :/ Cóż, na yt będzie trzeba

Ja oglądam na MTV jak nie pójdzie to na necie ;D nie ma opcji że nie oglądam uff jak dobrze ze to nie np za tydzień bo wtedy by już do szkoły trzeba było . Raz oglądałam z niedzieli na poniedziałek Golden Globes na HBO i później nie poszłam do szkoły bo zaspałam haha xd a oglądałam tylko dla kurcze jednej minuty w której on był xdd a na yt na pewno będzie więc i tak (: no ale ja muszę na żywo .


Hi perfection, i love you ♥

Maddie

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 215
  • Reputacja: 6
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Portal Fan-Strefa.pl
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Sierpień 2011, 19:52:12 »
hihi :D tajemnica moja ;d ale wiesz... no, mam kilka (z 20) plakatów, zdjęć itp na ścianie, wszystko w fiolecie ;D Belieberka ze mnie wielka ;D

Hanna Marin tez nalezy do Beliebers  ;D To apropos twojego avatara :P
Maddie || fan-strefa.pl


Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Sierpień 2011, 20:03:59 »
Mi tam koleś wisi. Nie słucham jego muzy.
Ale wkurzają mnie jego psychopatyczne fanki. Wiecie takie, na których nawet moja wypowiedź, że mi Justinek wisi wywołałaby burze, bo przecież Justinka trzeba loFFciać!
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Sierpień 2011, 20:03:59 »