Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: OffTopic  (Przeczytany 13492 razy)

Kalinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #60 dnia: 08 Listopad 2010, 15:29:59 »
Nie jestem znawczynią muzyki, ale jak dla mnie Rihanna nie potrafi śpiewać (ale nie powiem, lubię ją i jej piosenki, kiedyś byłam jej wielką fanką), tak samo jak Katy Perry. Moim zdaniem ich występy były najgorsze... No i jeszcze Miley Cyrus (co za choreografia? O.o).

Po za tym, ta cała gala z roku na rok jest co raz gorsza... Nie wydaje się Wam tak? (:

Kitty

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #61 dnia: 08 Listopad 2010, 15:31:19 »
Kalina, ja pierwszy raz oglądałam tą galę :D Ale myślę, że była fajna, jak na pierwszy raz dla mnie. :) Tylko te występy były słabe.
Ikonka z livejournal.com

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #62 dnia: 08 Listopad 2010, 15:46:55 »
Ja oglądm MIĘDY KUCHNIĄ A SALONEM xD
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

chris.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #63 dnia: 08 Listopad 2010, 16:19:58 »
EMA była do bani!:/ z roku na rok coraz słabiej... tak samo jak z VMA. Rihanna i Katy nie popisały się, Perry ledwo zaśpiewała swój własny utwór... Nominacje i wreczanie nagród genialne wręcz:/ (podpowiadający Bieber, naćpana Kesha). Jedynie godne uwagi były występy 30stm, Kings Od Leon i (chodz cudowna Viva puściła w trakcie reklame...) i Plan B. Jednym słowem, zmarnowałem czas a mogłem się wyspać;)
nothin' will be just like a was.

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #64 dnia: 08 Listopad 2010, 16:21:37 »
Nie jestem znawczynią muzyki, ale jak dla mnie Rihanna nie potrafi śpiewać (ale nie powiem, lubię ją i jej piosenki, kiedyś byłam jej wielką fanką), tak samo jak Katy Perry. Moim zdaniem ich występy były najgorsze... No i jeszcze Miley Cyrus (co za choreografia? O.o).

Po za tym, ta cała gala z roku na rok jest co raz gorsza... Nie wydaje się Wam tak? (:


Katy zafałszowała ale to jak zawsze... ostatnia gala jaka mi się podobała to chyba w 2007 roku jak Avril Lavigne zaśpiewała HOT ... a w tym roku podobało mi się jak prowadziła Longoria

Lea

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Christina-Aguilera-Xtina.com
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Listopad 2010, 17:41:23 »
EMA była do bani!:/ z roku na rok coraz słabiej... tak samo jak z VMA. Rihanna i Katy nie popisały się, Perry ledwo zaśpiewała swój własny utwór... Nominacje i wreczanie nagród genialne wręcz:/ (podpowiadający Bieber, naćpana Kesha). Jedynie godne uwagi były występy 30stm, Kings Od Leon i (chodz cudowna Viva puściła w trakcie reklame...) i Plan B. Jednym słowem, zmarnowałem czas a mogłem się wyspać;)

zgadzam się... kiedys  jak sie ogladalo taką galę to byl dreszczyk emocji... teraz była tylko nuda ;(

Immortal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 536
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Ewa Farna Fansite
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #66 dnia: 08 Listopad 2010, 20:07:22 »
Ja oglądałem w necie i kulisy było yyy... pokazywanie pupy a wręcz siadanie nią na te dziewczynę było żenujące tak samo pokazanie przedniego organu faceta przy wręczaniu nagrody O_O w pewnym momencie myślałem ze pomyliłem strony

EWA-FARNA.NET - Twoje najlepsze źródło informacji poświęcone  Ewie

Bartosz

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 441
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • HoneySkarbek.pl
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #67 dnia: 08 Listopad 2010, 20:19:40 »
to już lepszą są "Viva Commet" ;-). W ogóle ile reklam było podczas EMA... myślałem, że się wścieknę!

Lea

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Christina-Aguilera-Xtina.com
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #68 dnia: 08 Listopad 2010, 20:21:20 »
Ja oglądałem w necie i kulisy było yyy... pokazywanie pupy a wręcz siadanie nią na te dziewczynę było żenujące tak samo pokazanie przedniego organu faceta przy wręczaniu nagrody O_O w pewnym momencie myślałem ze pomyliłem strony

heh no nieźle, ale atrakcje mnie ominęły heh ja bym na te organy popatrzyła heh oczywiście gdyby było na co  :P

dontaskjack

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Scarlett-Johansson.org
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #69 dnia: 08 Listopad 2010, 20:25:40 »
Ogólnie całe EMA to żenada... Za każdym razem mówię: Po co mam to oglądać? Nie będę tego oglądała, bo i tak będzie "jak zawsze". Ale kiedy dowiedziałam się, że wystąpi Kings Of Leon, czy Linkin Park i Shakira, to nie mogłam przepuścić okazji by zobaczyć ich występy w telewizji. Najbardziej liczyłam właśnie na KOL, i niestety w czasie ich występu MTV puściło reklamy....

Ogólnie te wszystkie skecze, czy sama prowadząca były, jak na MTV przystało, jednoprzymiotnikowe. A już pod koniec całej gali, kiedy ściągnęli temu kolesiowi spodnie, to już nie wiedziałam co mam o tym wszystkim sądzić...

Ogólnie całość oceniam bardzo słabo. Jedyne występy, które mi się podobały to wspomniane Kings Of Leon, Shakira, kawałek Kanye Westa z 30 Seconds To Mars. Linkin Park - standardowo, jak na tego typu imprezach - szału nie było, ale sam fakt, że wystąpili na plus. Do udanych można też zaliczyć Plan B, co prawda wyszło mu to trochę nieśmiało, ale jak na pierwszy taki występ, poszło całkiem nieźle (szczególnie kawałek, kiedy zaczął rapować).

Gala nijaka, ale czego można było się spodziewać po udającej gangsta Evie Longorii w spocie reklamowym, z resztą zwalonym od skeczu Natalie Portman z Saturday Night Live...

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #70 dnia: 09 Listopad 2010, 21:47:17 »
najlepsze gale ze wszystkich to VMA i AMA i Grammy, to jest na poziomie. Np jak GaGa śpiewła paparazzi i ta krew sie polała na VMA albo jak rozwalał butelki o fortepian, albo śpiewłą Shakira i były dziesiątki tancerek do GIVE IT UP TO ME albo Jennifer Lopez na tym swoim ringu, Kelly Clarkson, fakt że ona się nie rusza za bardzo ale  to ma klimat i oni się tam mogłą popisywać a tu co, nie dość że taka gówniana scena na tym EMA ;/ Langoria pewnie zaraz nagra płyte po tej reklamie EMA..  ::)
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Bartosz

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 441
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • HoneySkarbek.pl
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #71 dnia: 10 Listopad 2010, 06:53:11 »

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #72 dnia: 10 Listopad 2010, 18:41:19 »
Szukam sobie filmu na wieczór :D w końcu 4 dni wolnego, to trzeba jakoś fajnie zacząć.
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #73 dnia: 10 Listopad 2010, 18:55:05 »
Jak znajdziesz to mi podeślij xD

Bartosz

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 441
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • HoneySkarbek.pl
Odp: OffTopic
« Odpowiedź #74 dnia: 10 Listopad 2010, 19:04:57 »
Właśnie Bionic ;p. Jak coś podeślesz to się nie obrażę i dam + XD.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: OffTopic
« Odpowiedź #74 dnia: 10 Listopad 2010, 19:04:57 »