Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Ilegaaal straszy grafiką!  (Przeczytany 13499 razy)

Cassie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Wrzesień 2012, 14:49:27 »
Obie wersje są ładne, ale jednak bardziej skłaniam się ku tej "różowej". Jedyne co bym zmieniła to kolor czcionki w menu, żeby była lepiej widoczna i usunęłabym efekt nałożenia siatki na kółka. Po za tym bardzo mi się podoba.

SELENA GOMEZ ♥
Justin Bieber ♥ Miley Cyrus

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Wrzesień 2012, 22:57:05 »
Po krótkiej przerwie, powracam :D w ciągu ostatnich dni, udało mi się zrobić dwa szablony, w czym jednego niestety Wam nie pokażę, ponieważ najprawdopodobniej będzie użyty na stronie ;)
Tymczasem dodaję szablon do strony o serialu "Once Upon a Time" - jest możliwość, że otworzę ową stronę, jednak to nie nastąpi raczej w najbliższym czasie.

http://www.twilightfans.pl/wp-content/uploads/2012/09/ouat1.png

EDIT: tam gdzie jest to pastelowe zdjęcie, powinna być animacja ;)
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

Cassie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Wrzesień 2012, 07:30:40 »
Bardo fajny, a przede wszystkim widzę, że masz inny styl niż wszyscy ;) jedyne co bym zmieniła to kolor w napisie "Facebook", "Twitter" i "Once Upon a Time", bo są słabo widoczne.

SELENA GOMEZ ♥
Justin Bieber ♥ Miley Cyrus

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Wrzesień 2012, 11:01:28 »
Bardo fajny, a przede wszystkim widzę, że masz inny styl niż wszyscy ;) jedyne co bym zmieniła to kolor w napisie "Facebook", "Twitter" i "Once Upon a Time", bo są słabo widoczne.

oo, wreszcie stało się to, o czym od zawsze marzyłam - inny styl niż wszyscy! dziękuję ♥
a jeśli o czcionkę chodzi, to bardzo chciałam zamienić jej kolor, jednak żaden mi tam nie pasuje :(
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Wrzesień 2012, 12:04:31 »
super jest :D Ale jak dla mnie trochę za bardzo ściśnięte :P Robiłaś pomiędzy literkami w menu odstępy? Nie wygląda to ładnie :< Poza tym wszystko mi się podoba ;D
Tak jak mówiła Cassie zmieniłabym kolor w napisach "Facebook", "Twitter" i "Once Upon a Time" :)

PS. Jak zrobiłaś tą cudną ramkę w wiadomości powitalnej? Znaczy się że jest taka poszarpana. Nie mogę do tego dojść  :-\ To jest jakiś brush (czy coś tam) czy samemu to się robi? :D
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2012, 12:06:10 wysłana przez Alison »

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Wrzesień 2012, 12:10:10 »
Szczerze? Nie wiem czy można nazwać to odmiennym stylem niż inni. Ally juz dawno temu zaczęła stosować Century Gothic do pisania wiadomości powitalnych oraz innych sekcji tekstowych na nagłówkach. Podobnie jest ze wzorkiem, który znajdziemy na co drugim nagłówku na Fan Strefie. Owszem taka kompozycja nagłówka nie jest często spotykana na innych stronach, ale jednak nie można nazwać tego własnym stylem tylko stylem niszowym. Gdybyś zrobiła coś całkiem odmiennego to zgadzam się, że wtedy ten styl mógłby być Twoim autorskim. Nie piszę, że nie podoba mi się, bo podoba bo jest rzeczywiście odbiegający nie co od tych typowych na naszym hostingu. Podoba mi się zestawienie kolorów, gdyż uwielbiam pastelowe barwy :)
Do you want more?


ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Wrzesień 2012, 12:30:28 »
super jest :D Ale jak dla mnie trochę za bardzo ściśnięte :P Robiłaś pomiędzy literkami w menu odstępy? Nie wygląda to ładnie :< Poza tym wszystko mi się podoba ;D
Tak jak mówiła Cassie zmieniłabym kolor w napisach "Facebook", "Twitter" i "Once Upon a Time" :)

PS. Jak zrobiłaś tą cudną ramkę w wiadomości powitalnej? Znaczy się że jest taka poszarpana. Nie mogę do tego dojść  :-\ To jest jakiś brush (czy coś tam) czy samemu to się robi? :D

Jeśli znajdę, to ci prześlę na PW link di pobrania :)

Szczerze? Nie wiem czy można nazwać to odmiennym stylem niż inni. Ally juz dawno temu zaczęła stosować Century Gothic do pisania wiadomości powitalnych oraz innych sekcji tekstowych na nagłówkach. Podobnie jest ze wzorkiem, który znajdziemy na co drugim nagłówku na Fan Strefie. Owszem taka kompozycja nagłówka nie jest często spotykana na innych stronach, ale jednak nie można nazwać tego własnym stylem tylko stylem niszowym. Gdybyś zrobiła coś całkiem odmiennego to zgadzam się, że wtedy ten styl mógłby być Twoim autorskim. Nie piszę, że nie podoba mi się, bo podoba bo jest rzeczywiście odbiegający nie co od tych typowych na naszym hostingu. Podoba mi się zestawienie kolorów, gdyż uwielbiam pastelowe barwy :)

rozumiem, niestety, Century Gothic przypadło mi do gustu :) będę się starała, aby zrobić coś innego niż wszyscy inni. W końcu nikt od razu nie znalazł tego "czegoś", dzięki czemu nagle zacznie robić szablony w własnym stylu ;) Bardzo dziękuję za opinię, a przede wszystkim za szczere słowa :)
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Październik 2012, 11:20:00 »
WOW ! śliczne czcionki. Bardzo ciekawe rozmieszczenie. Kolory są równie mega jak i cały nagłówek. 9/10

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Październik 2012, 14:36:57 »
WOW ! śliczne czcionki. Bardzo ciekawe rozmieszczenie. Kolory są równie mega jak i cały nagłówek. 9/10

Bardzo dziękuję :)
Tymczasem, dodaję kolejną pracę :) według mnie są ładne kolory, ale co do wykonania, nie jestem pewna. Mam nadzieję, że powiecie mi, co sądzicie o tym tworze :D

http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=8NKU
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Październik 2012, 17:18:57 »
- Fajne kolory
- Fajny pomysł
- nie mogę odczytać białych napisów bo bokach ;<
- to kółko (zdjęcie) z lewej strony jest trochę takie z dupy moim zdaniem coś bym z nim zrobił żeby lepiej pasowało

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Październik 2012, 19:34:06 »
Zgadzam się z Evan'em. Kolory są przepiękne, uwielbiam takie barwy. Estetykę wykonania też oceniam na plus, ale co do pomysłowości szablonu to nie jestem pod wrażeniem. Mam nadzieję, że następnym razem nas zaskoczysz.
Do you want more?


ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Październik 2012, 17:50:47 »
- Fajne kolory
- Fajny pomysł
- nie mogę odczytać białych napisów bo bokach ;<
- to kółko (zdjęcie) z lewej strony jest trochę takie z dupy moim zdaniem coś bym z nim zrobił żeby lepiej pasowało

Zgadzam się z Evan'em. Kolory są przepiękne, uwielbiam takie barwy. Estetykę wykonania też oceniam na plus, ale co do pomysłowości szablonu to nie jestem pod wrażeniem. Mam nadzieję, że następnym razem nas zaskoczysz.

Dzięki za uwagi! Następnym razem bardziej się postaram :)
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Październik 2012, 16:34:59 »
Z góry przepraszam za post pod postem :(

Dodaję kolejny szablon. Mówiłam sobie, że nigdy więcej różowych szablonów, ale wychodzi na to, że mam słabość do tego koloru :(

http://www.twilightfans.pl/wp-content/uploads/2012/10/ADELE-kopia.png
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #58 dnia: 15 Październik 2012, 14:51:19 »
Taki dziwny jakiś *.* i ta wycieta adele mi nie pasuje jakos

we will always love you Cory ♥

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #59 dnia: 16 Październik 2012, 13:42:35 »
hm, gdyby usunąć dół tzn. to "Adele urodziła się" + "serdecznie witamy" + "Adele stała się" to szablon byłby idealny! taki delikatny, w sam raz. niestety dół według mnie psuje cały urok...

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Ilegaaal straszy grafiką!
« Odpowiedź #59 dnia: 16 Październik 2012, 13:42:35 »