Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: DODA - Sopot Top Trendy 2011  (Przeczytany 2727 razy)

Immortal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 536
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Ewa Farna Fansite
DODA - Sopot Top Trendy 2011
« dnia: 06 Czerwiec 2011, 00:25:29 »
Całe Show Dody można pobrać z http://www.wupload.com/file/9587767/Sopot.TOPtrendy.Festiwal.2011.Recital_Dody-TRODAT.avi

Bądź obejrzeć fragment na http://www.youtube.com/watch?v=u8qHCSnlSGA&feature=player_embedded

Mnie się mega podobało :) fajne show jak na polską gwiazdę ja jestem z niej dumny :) zwłaszcza z scenerii do Electrode oraz intro z sesji zdjęciowej :)

A wam jak się podoba? Możę ktoś w TV oglądał?

EWA-FARNA.NET - Twoje najlepsze źródło informacji poświęcone  Ewie

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2011, 08:10:35 »
Niestety nie oglądałem, ale z chęcią przejrzałem fragment, który opublikowałeś powyżej. Stwierdzam, że bardzo poprawnie wszystko zaśpiewane, świetny wokal itp ale mam jedno ALE. Nie chcę aby to było odebrane jako atak na Dodę, ale zapewne i tak będzie ... otóż chodzi o całe to intro i przerywniki między występami. Gdy tylko obejrzałem wstęp do koncertu to od razu pomyślałem "toć to jest prawie to samo co Britney prezentowała w trasie The Onyx Hotel Tour" z roku 2004. Tam też było tak, że Britney odnajduje dziwne wejście do świata zwanego "The Onyx Zone", które jest powiązane z przewodnim tematem hotelu Onyx (gdzie cała akcja się dzieje). Zobaczcie sobie zestawienie wszystkich Interlude z koncertu Britney http://www.youtube.com/watch?v=IvMrws5V5Nw
Do you want more?


FactoryBoy

  • Fan Strefowicz
  • ******
  • Wiadomości: 1344
  • Reputacja: 21
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Last.fm
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2011, 15:58:10 »
Wokal ma dobry tego nigdy nie ukrywałem ale te klimaty s-f są straszne.. a o tyle co stroje gagi są szokujące o tyle te dody żałosne i kiczowate.

Audrey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2011, 16:46:23 »
jak na polskę to show dała dobry. tylko niektóre elementy mi się nie podobały

RudeBoy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Grudzień 2011, 20:17:57 »
Niestety nie oglądałem, ale z chęcią przejrzałem fragment, który opublikowałeś powyżej. Stwierdzam, że bardzo poprawnie wszystko zaśpiewane, świetny wokal itp ale mam jedno ALE. Nie chcę aby to było odebrane jako atak na Dodę, ale zapewne i tak będzie ... otóż chodzi o całe to intro i przerywniki między występami. Gdy tylko obejrzałem wstęp do koncertu to od razu pomyślałem "toć to jest prawie to samo co Britney prezentowała w trasie The Onyx Hotel Tour" z roku 2004. Tam też było tak, że Britney odnajduje dziwne wejście do świata zwanego "The Onyx Zone", które jest powiązane z przewodnim tematem hotelu Onyx (gdzie cała akcja się dzieje). Zobaczcie sobie zestawienie wszystkich Interlude z koncertu Britney http://www.youtube.com/watch?v=IvMrws5V5Nw

To Doda nie może użyć motywu, że znajduje "tajemnicze miejsce", bo Britney to zrobiła... No proszę -.-

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Grudzień 2011, 21:52:36 »
Niestety nie oglądałem, ale z chęcią przejrzałem fragment, który opublikowałeś powyżej. Stwierdzam, że bardzo poprawnie wszystko zaśpiewane, świetny wokal itp ale mam jedno ALE. Nie chcę aby to było odebrane jako atak na Dodę, ale zapewne i tak będzie ... otóż chodzi o całe to intro i przerywniki między występami. Gdy tylko obejrzałem wstęp do koncertu to od razu pomyślałem "toć to jest prawie to samo co Britney prezentowała w trasie The Onyx Hotel Tour" z roku 2004. Tam też było tak, że Britney odnajduje dziwne wejście do świata zwanego "The Onyx Zone", które jest powiązane z przewodnim tematem hotelu Onyx (gdzie cała akcja się dzieje). Zobaczcie sobie zestawienie wszystkich Interlude z koncertu Britney http://www.youtube.com/watch?v=IvMrws5V5Nw

To Doda nie może użyć motywu, że znajduje "tajemnicze miejsce", bo Britney to zrobiła... No proszę -.-
Ja jej nie bronię ... ale helloł ile razy można zrzynać pomysł od Britney lub innych gwiazd światowego formatu? To nie pierwszy raz, kiedy "inspiruje się" twórczością swoich idolek. Skoro Doda ma takie wysokie IQ to chyba żadnym problemem jest wymyślić coś mega oryginalnego nawet jak na światowe realia. I ona chce robić karierę za oceanem? Tu w Polsce to większość przymknie oko na takie "kopiowanie", ale USA nie jest takie pobłażliwe i ją tam zjadą ostro, że niby przyjechała nikomu znana gwiazdka z Europy (bo mogę się założyć, że nawet nie będą wymieniać Polski) i próbuje się wybić czyimś kosztem/wzorcem. Zobacz jak skończyła Xtina po tym jak oskarżyli ją o kopiowanie Gagi (zaznaczam tym samym, że nie posądzam Kryśkę o kopiowanie - zostawiam ten temat bez komentarza).
Do you want more?


RudeBoy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Grudzień 2011, 22:14:13 »
Sorry, ale w twoim przykładzie nie ma dla mnie jakieś ewidentnego przykładu, że Doda to skopiowała. Britney znalazła jakieś dziwne miejsce, Doda też. Wiesz ile takich "tajemniczych miejsc" było w bajkach, filmach? To jest motyw używany w wielu miejscach, przez wiele gwiazd, filmów. Rozumiem, gdyby skopiowała jakoś scenografię tego odnalezionego miejsca czy coś, ale ona po prostu odnajduje "inny świat" i to nie jest nic złego. Tak samo można Britney zarzucić, że skopiowała ten pomysł, bo w jakiejś bajce czy filmie jakaś postać znalazła "coś tajemniczego" za drzwiami? xd
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2011, 22:15:44 wysłana przez RudeBoy »

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Grudzień 2011, 22:16:47 »
Sorry, ale w twoim przykładzie nie ma dla mnie jakieś ewidentnego przykładu, że Doda to skopiowała. Britney znalazła jakieś dziwne miejsce, Doda też. Wiesz ile takich "tajemniczych miejsc" było w bajkach, filmach? To jest motyw używany w wielu miejscach, przez wiele gwiazd, filmów. Rozumiem, gdyby skopiowała jakoś scenografię tego odnalezionego miejsca czy coś, ale ona po prostu odnajduje "inny świat" i to nie jest nic złego. Tak samo można Britney zarzucić, że skopiowała ten pomysł, bo w jakiejś bajce czy filmie jakaś postać znalazła "coś tajemniczego" za drzwiami? xd

Sraka Ptaka wszyscy nie od dziś wiedzą że Doda kopiuje inne gwiazdy...
KONIEC TEMATU...

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Grudzień 2011, 22:18:44 »
Masz rację Evan, skończmy ten temat ... bo niektórzy nie potrafią przyjąć do świadomości, że ich idolka kopiuje i to równo.
Do you want more?


Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Grudzień 2011, 22:22:32 »
Masz rację Evan, skończmy ten temat ... bo niektórzy nie potrafią przyjąć do świadomości, że ich idolka kopiuje i to równo.
Tak już na podsumowanie - jak dla mnie Doda nie kopiuje "równo". Czasami masz wrażenie jakby nic innego nie robiła, tylko zżynała od innych. Ale każdy ma prawo do własnego zdania, więc już zakończmy tę "bitwę o Dodę" xD Nic dobrego i tak z tego nie wyniknie...

RudeBoy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Grudzień 2011, 23:00:14 »
Nie rozumiem, po co kończycie temat. Chyba brak argumentów...
Po drugie forum jest po to, by wyrażać swoją opinię i ja to robię :) Wymieniałem się swoimi poglądami z PA_BLO i nie wiem czemu nagle piszecie, abyśmy skończyli tą sprawę.

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Grudzień 2011, 23:21:08 »
Nie rozumiem, po co kończycie temat. Chyba brak argumentów...
Po drugie forum jest po to, by wyrażać swoją opinię i ja to robię :) Wymieniałem się swoimi poglądami z PA_BLO i nie wiem czemu nagle piszecie, abyśmy skończyli tą sprawę.


Kończymy  temat po to że zaraz zlecą się fani pokemonki i wyniknie z tego jedna wielka kłótnia .... Niektórzy fani nie potrafią trzeźwo patrzeć na to co robi ich idolka -.- i kilka takich sytuacji już tu było ! Właśnie dlatego chcemy to tu skończyć.

RudeBoy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Grudzień 2011, 12:51:14 »
Nikt nie ma zamiaru robić kłótni, rozmawiamy normalnie, nikt nikogo nie prowokuje. Kłótnie dopiero prowokują osoby używając takich słów jak "pokemonki". Po drugie akurat nie jestem ślepo zapatrzony w Dodę, ale potrafię odróżnić co Doda kopiuje, a co nie...

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Styczeń 2012, 23:00:31 »
RudeBoy a potrafisz powiedziec co kopiuje skoro mówisz, że potrafisz odróżnić co kopiuje a co nie[/b[?
Nie atakuję Dody, tylko się wtrąciłąm  w temat po przeczytaniu tego.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: DODA - Sopot Top Trendy 2011
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Styczeń 2012, 23:00:31 »