Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean  (Przeczytany 4451 razy)

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« dnia: 02 Sierpień 2012, 18:19:41 »
Wczoraj o 14.00 doczekaliśmy się na premierę teledysku Justina do piosenki : As Long As You Love Me, którą nagrał z Big Sean

http://www.youtube.com/watch?v=R4em3LKQCAQ


Moim zdaniem to najlepszy klip Biebera. Oczywiście pokazał,że ma te 18 lat, bo pojawiło dużo się scen z dziewczyną.Najbardziej szkoda mi Justina na koniec teledysku, kiedy go bije ojciec dziewczyny. Ogólem teledysk strasznie mi się podoba. A Wam? Wypowiadajcie się ;)
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Mats_Deds

  • Gość
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2012, 18:31:10 »
Piosenka wpada w ucho, wszyscy teraz jadą dupstep'u, fajnie ;). A sam teledysk jest bardzo ciekawy, sama fabuła jest ciekawa, a udane kadry i ujęcia sprawiają że fajnie się to ogląda. Powiem szczerze, najlepszy teledysk Justina ;) Powodzenia.

Isabelle_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpień 2012, 18:33:04 »
No no no, to było coś cudownego! :D Ja w sumie nie przeżywałam aż tak bardzo tego końca, ale to był okropny widok :c Czy najlepszy - owszem. EVER! Mi się bardzo podoba, oglądam go dniami i nocami od wczoraj,hahahaha :D A Justin wygląda w niektórych momentach, na prawdę słodko. :)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień 2012, 18:34:30 »
czy on w kazdym teledysku musi robić 'zbolałą minę'' ?




Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sierpień 2012, 18:48:20 »
UWIELBIAM, to mało powiedziane. najlepszy teledysk EVER. Mogę w nieskończoność oglądać, seksowne sceny, to już nie Justin z grzyweczką, to dorosły mężczyzna. POLECAM!

Prizzy_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sierpień 2012, 19:02:17 »
każda z nas chyba chciałaby mieć kogoś takiego przy sobie ;) świetnie zagrał w teledysku, uwielbiam go♥

kejtlin

  • Gość
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sierpień 2012, 19:04:26 »
piosenka fajna ale co do teledysku to nie wiem czym sie wszyscy jarają o.O

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Sierpień 2012, 20:16:12 »
Owszem piosenka wpada w ucho i bardzo przyjemnie się jej słucha. Co do teledysku to nic nowego nie pokazał. Nadal wygląda na nastolatka zgrywającego macho niczym z teledysków Chrisa Browna. Chyba wszyscy widzą, że Justin właśnie się Chrisem inspiruje i do tego fabuła klipu praktycznie zerżnięta z teledysku Enrique Iglesiasa - Hero, gdzie bohater tez na końcu obrywa za uprowadzenie dziewczyny. Rada dla Justina: "Justinku, proszę nie rób min mający wywoływać współczucie - bo to wygląda jakby bolał Cię ząb".
Do you want more?


Prizzy_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Sierpień 2012, 20:24:43 »
mimo, że go lubię zgodzę się z PA_BLO ponieważ w niektórych momentach jego miny były .. hmm dziwne?

Krystian

  • Gość
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Sierpień 2012, 20:12:55 »
Owszem piosenka wpada w ucho i bardzo przyjemnie się jej słucha. Co do teledysku to nic nowego nie pokazał. Nadal wygląda na nastolatka zgrywającego macho niczym z teledysków Chrisa Browna. Chyba wszyscy widzą, że Justin właśnie się Chrisem inspiruje i do tego fabuła klipu praktycznie zerżnięta z teledysku Enrique Iglesiasa - Hero, gdzie bohater tez na końcu obrywa za uprowadzenie dziewczyny. Rada dla Justina: "Justinku, proszę nie rób min mający wywoływać współczucie - bo to wygląda jakby bolał Cię ząb".
całkowicie się zgadzam.

Fellie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Sierpień 2012, 00:23:36 »
Prawdę powiedziawszy po zobaczeniu Sneak Peeku teledysku myślałam, że będzie on mega. Niestety się zawiodłam. Nie jest on zły, jest całkiem okej, ale spodziewałam się lepszego. Według mnie dużo scen przelatuje za szybko. Zgadzam się także z wypowiedzią, iż przypomina teledysk Iglesiasa do piosenki Hero i uważam, że marna kopia, ale cóż. Widać po tym teledysku, że mały Justinek już wcale nie jest taki mały. Muszę przyznać, że niezły z niego przystojniak. Piosenka też okej. :)
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2012, 00:25:09 wysłana przez Fellie »
poza kontrolą widzę kres skoro ciebie nie ma obok, nie ma łez, nie ma słów, które bolą.

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Październik 2012, 12:44:42 »
kocham ten teledysk, wzruszyłam się jak chyba przy każdym Justina. nie powiem, że najlepszy bo tak nie uważam. moim zdaniem każdy jeden jego teledysk jest świetny i po prostu nie umiem wybrać.

Cassie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Październik 2012, 14:40:18 »
Teledysk w ogóle nie przypadł mi do gustu, za to piosenka sama w sobie bardzo mi się podoba. Słucham jej na okrągło

SELENA GOMEZ ♥
Justin Bieber ♥ Miley Cyrus

Dakota

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Grudzień 2012, 07:55:47 »
Uwielbiam tę piosenkę! Od razu wpadła mi w ucho, teledysk nie jest może jakiś fenomenalny, ale podoba mi się.


I won't let these little things slip out of my mouth.
 But if I do it's you, oh it's you they add up to.
 I'm in love with you and all these little things.


Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Styczeń 2013, 21:16:11 »
zaraz polecą hejty na mnie. nie lubię go od początku bo według mnie udaje, że jest spoko kolesiem a tak nie jest. ta jego gra od początku jest taka sama. jestem sławny czyli fajny, otóż nie. z każdym kolejnym klipem wzrasta jego przekonanie, że teraz mu się uda przekonać do siebie coraz więcej osób, czy robi to dobrze? tą odpowiedź sobie sami w sobie musicie znaleźć, ot co.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Styczeń 2013, 21:16:11 »