Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Uzupełnianie galerii  (Przeczytany 13649 razy)

Jogi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Dakota-Johnson.pl
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Maj 2012, 09:27:58 »
płacić za uzupełnianie galerii? Chyba jakiś żart, jak dla mnie uzupełnianie zdjęć na stronie to kolejny plus do tego że możecie pisać o swoim idolu. A to że chcecie zarabiać na takich rzeczach to świadczy tylko o was.
true story
♥  Dakota-Johnson.pl  ♥ 

kejtlin

  • Gość
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Maj 2012, 11:02:42 »
płacić za uzupełnianie galerii? Chyba jakiś żart, jak dla mnie uzupełnianie zdjęć na stronie to kolejny plus do tego że możecie pisać o swoim idolu. A to że chcecie zarabiać na takich rzeczach to świadczy tylko o was.

zgadzam się w 1000%

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Maj 2012, 11:41:32 »
yaa man , tylko dodanie 5000 zdjec do galerii (nie swojej) to strata czasu i meczenie oka .   dlaczego ma to robić za darmo ? traci więcej czasu niż nad kodowaniem lub grafiką . ee ? nie bierzcie pieniędzy za szablony ?

kejtlin

  • Gość
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Maj 2012, 11:57:32 »
yaa man , tylko dodanie 5000 zdjec do galerii (nie swojej) to strata czasu i meczenie oka .   dlaczego ma to robić za darmo ? traci więcej czasu niż nad kodowaniem lub grafiką . ee ? nie bierzcie pieniędzy za szablony ?

lol to niech uzupełnia swoją galerię a nie innym. a co ma wspólnego kodowanie i grafika z dodawaniem zdjeć do galeri ? o.O

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Maj 2012, 12:41:00 »
to , że bierzesz za to pieniądze ?
uzupełnia Twoją galerie - płacisz jej
robisz komuś layout - płaci Ci za to?



Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Maj 2012, 12:41:57 »
yaa man , tylko dodanie 5000 zdjec do galerii (nie swojej) to strata czasu i meczenie oka .   dlaczego ma to robić za darmo ? traci więcej czasu niż nad kodowaniem lub grafiką . ee ? nie bierzcie pieniędzy za szablony ?

Nie tak ostro. Po pierwsze skoro to: "strata czasu i męczenie oka" to tego nie róbcie i zajmijcie się swoimi galeriami. Po drugie pobieranie pieniędzy za wszystko to już jest przesada. Szczerze wątpię, że ktokolwiek zapłaci tyle za dodanie zdjęć.
Poza tym Ty nie robisz grafiki na tak dobrym poziomie żeby wiedzieć ile czasu to zajmuje.

Szczerze? Z tego co dobrze pamiętam to dodanie 5,000 zdjęć do swojej galerii zajęło mi niecałe 2 dni. I to jest pikuś żeby zrobić to samemu, w bardzo krótkim czasie. ;-)

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Maj 2012, 12:49:53 »
żal -.- ' i kto tu mówi nie tak ostro . może nie oceniaj mnie od razu .wazne , ze ty robisz dobra grafikę :) pff
ja jebie .  one tylko ogłosiły tak ? każe Ci ktoś to kupować ? NIE
 ( co do cen , są wysokie owszem)
" zajmijcie się swoimi galeriami" - hahah :) bo przeczytam to jeszcze raz . skoro ktos jest chetny zeby uzupelnic mu galerie to zapłaci za to ?

Może nie każdy jest sępem komputerowym jak Ty i potrafi siedzieć tylko przed kompem dodawajac zdjecia :D ludzie... o co my sie kłócimy

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Maj 2012, 12:56:19 »
po pierwsze, nie umiesz się wysłowić bez tego "ja jebie" taka jesteś ograniczona? Po drugie skoro chcecie mieć strony trzeba się liczyć z tym że trzeba dodać ponad kilka tysięcy zdjęć (zazwyczaj), skoro nie chce wam się tego robić, to nie widzę sensu żeby zakładać stronę chcecie żeby każdy coś za was zrobił? Mija się to z celem. Po trzecie płacenie za takie rzeczy świadczy tylko o tym jacy nie którzy chcą jak najszybciej coś zarobić, chcecie zarobić? ruszcie za przeproszeniem dupe i znajdźcie sobie co nie którzy jakąś pracę dorywczą jak na przykład roznoszenie ulotek. Proste. Wątpię żeby ktokolwiek za takie rzeczy zapłacił. Ja pomagałam kilku osobą uzupełniać galerię nie dlatego że ktoś mi za to zapłacił tylko dlatego że chciałam komuś pomóc.  Po czwarte chyba trochę przesadzasz z tym sępem komputerowym dodać nie wiem jakieś 3,000 to praca na górę jeden dzień wystarczy chcieć i się sprężyć.

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Maj 2012, 12:58:00 »
Otwierasz stronę o swoim idolu i nie chce Ci się uzupełnić galerii? Porażka.

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Maj 2012, 13:03:06 »
po pierwsze, nie umiesz się wysłowić bez tego "ja jebie" taka jesteś ograniczona? Po drugie skoro chcecie mieć strony trzeba się liczyć z tym że trzeba dodać ponad kilka tysięcy zdjęć (zazwyczaj), skoro nie chce wam się tego robić, to nie widzę sensu żeby zakładać stronę chcecie żeby każdy coś za was zrobił? Mija się to z celem. Po trzecie płacenie za takie rzeczy świadczy tylko o tym jacy nie którzy chcą jak najszybciej coś zarobić, chcecie zarobić? ruszcie za przeproszeniem dupe i znajdźcie sobie co nie którzy jakąś pracę dorywczą jak na przykład roznoszenie ulotek. Proste. Wątpię żeby ktokolwiek za takie rzeczy zapłacił. Ja pomagałam kilku osobą uzupełniać galerię nie dlatego że ktoś mi za to zapłacił tylko dlatego że chciałam komuś pomóc.  Po czwarte chyba trochę przesadzasz z tym sępem komputerowym dodać nie wiem jakieś 3,000 to praca na górę jeden dzień wystarczy chcieć i się sprężyć.


hhahahah :D ja nie kumam jak wy tego nie rozumiecie ... :) nie każdy ogarnia dodawanie tylu zdj naraz . i tworzy boskie strony :D  lol oswiadczami Ci osobiscie , ze są chcętni i na tym forum do zapłacenia za to :) nie róbcie sobie jaj ludzie ...

Weź się do mnie nie rzucaj co ?
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2012, 13:05:02 wysłana przez Nickole »

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Maj 2012, 13:09:00 »
dobrze że ty rozumiesz. Wątpię żeby znalazły się takie osoby,  no chyba że mówisz o sobie. Wydaje mi się że jeszcze nikt nie stracił rozumu żeby płacić za takie rzeczy. Kolejny genialny pomysł na miarę tego żeby sprzedawać skany. Możesz dodawać zdjęcia i robić coś innego w tym czasie, nikt Ci nie każe siedzieć nad nimi i patrzeć jak się dodają. Czasami jest nawet z 300 zdjęć z jednego wydarzenia więc to nie jest wyczyn. A jak widzę twoje argumenty to normalnie ciśnienie mi skacze..

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Maj 2012, 13:11:13 »
po pierwsze, nie umiesz się wysłowić bez tego "ja jebie" taka jesteś ograniczona? Po drugie skoro chcecie mieć strony trzeba się liczyć z tym że trzeba dodać ponad kilka tysięcy zdjęć (zazwyczaj), skoro nie chce wam się tego robić, to nie widzę sensu żeby zakładać stronę chcecie żeby każdy coś za was zrobił? Mija się to z celem. Po trzecie płacenie za takie rzeczy świadczy tylko o tym jacy nie którzy chcą jak najszybciej coś zarobić, chcecie zarobić? ruszcie za przeproszeniem dupe i znajdźcie sobie co nie którzy jakąś pracę dorywczą jak na przykład roznoszenie ulotek. Proste. Wątpię żeby ktokolwiek za takie rzeczy zapłacił. Ja pomagałam kilku osobą uzupełniać galerię nie dlatego że ktoś mi za to zapłacił tylko dlatego że chciałam komuś pomóc.  Po czwarte chyba trochę przesadzasz z tym sępem komputerowym dodać nie wiem jakieś 3,000 to praca na górę jeden dzień wystarczy chcieć i się sprężyć.

Amen.

Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Maj 2012, 13:14:25 »
dobrze że ty rozumiesz. Wątpię żeby znalazły się takie osoby,  no chyba że mówisz o sobie. Wydaje mi się że jeszcze nikt nie stracił rozumu żeby płacić za takie rzeczy. Kolejny genialny pomysł na miarę tego żeby sprzedawać skany. Możesz dodawać zdjęcia i robić coś innego w tym czasie, nikt Ci nie każe siedzieć nad nimi i patrzeć jak się dodają. Czasami jest nawet z 300 zdjęć z jednego wydarzenia więc to nie jest wyczyn. A jak widzę twoje argumenty to normalnie ciśnienie mi skacze..

skany to przesada ..
nie bede Ci podawać nicków konkretnych osób . nie , nie zaplacę nikomu za dodawanie zdjęc do mojej galerii .  8)
ALE PATRZ
Ktoś dodaje Ci zdjęcia do Twojej galerii (chcesz) - dodaje zdjęcia , traci czas (traci czas w sensie , ze robi to dla Cb)
Ktoś zamawia u Cb grafike np. - robisz tę grafikę , tracisz czas ( tracisz czas w sensie , ze nie robisz czegos dla swojej strony w tym czasie tylko dla kogos )

I on ma Ci płacic za tą grafike ?


Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Maj 2012, 13:16:14 »
po pierwsze, nie umiesz się wysłowić bez tego "ja jebie" taka jesteś ograniczona? Po drugie skoro chcecie mieć strony trzeba się liczyć z tym że trzeba dodać ponad kilka tysięcy zdjęć (zazwyczaj), skoro nie chce wam się tego robić, to nie widzę sensu żeby zakładać stronę chcecie żeby każdy coś za was zrobił? Mija się to z celem. Po trzecie płacenie za takie rzeczy świadczy tylko o tym jacy nie którzy chcą jak najszybciej coś zarobić, chcecie zarobić? ruszcie za przeproszeniem dupe i znajdźcie sobie co nie którzy jakąś pracę dorywczą jak na przykład roznoszenie ulotek. Proste. Wątpię żeby ktokolwiek za takie rzeczy zapłacił. Ja pomagałam kilku osobą uzupełniać galerię nie dlatego że ktoś mi za to zapłacił tylko dlatego że chciałam komuś pomóc.  Po czwarte chyba trochę przesadzasz z tym sępem komputerowym dodać nie wiem jakieś 3,000 to praca na górę jeden dzień wystarczy chcieć i się sprężyć.


hhahahah :D ja nie kumam jak wy tego nie rozumiecie ... :) nie każdy ogarnia dodawanie tylu zdj naraz . i tworzy boskie strony :D  lol oswiadczami Ci osobiscie , ze są chcętni i na tym forum do zapłacenia za to :) nie róbcie sobie jaj ludzie ...

Weź się do mnie nie rzucaj co ?

Proszę Cię, co znaczy "nie rzucaj"? Przecież Avery zwraca Ci uwagę, nie rzuca w Ciebie pomidorami. Dodam, że ma rację zwracając Ci uwagę. Jak dla mnie branie pieniędzy za takie drobnostki to przesada. Według mnie uzupełnianie galerii to przyjemność. Uwielbiam to robić i to jedna z przyjemności podczas otwierania nowej strony. :D

By the way, Nickole, w której jesteś w klasie? :) Radziłabym Ci żebyś przypomniała sobie, że zdanie zaczynamy wielką literą, a kończymy kropką, wykrzyknikiem czy znakiem zapytania. I te spacje pomiędzy przecinkiem a wyrazem też według mnie są zbędne. Amen.

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Maj 2012, 13:17:55 »
Jezu trzymajcie mnie, twoje cholerne argumenty działają mi już na nerwy nie wiem jak ja jeszcze nie wybuchłam boże.Ja np robię grafikę i nie biorę za to pieniedzy nie wszyscy są tak pazerni na pieniądze, że za byle rzecz biorą kase. Nikt jej nie każe tracić czasu, dodaje się zdjęcia nie dla zysku tylko dla przyjemności a skoro nie umiesz tego pojąć to już twój problem.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Uzupełnianie galerii
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Maj 2012, 13:17:55 »