Forum portalu Fan-Strefa.pl > Przywitaj się

Skąd pomysł na Wasze loginy?

(1/14) > >>

PA_BLO:
Jeszcze nie widziałem takiego tematu na forum, więc pomyślałem że fajnie coś takiego stworzyć. Tak jak w tytule, skąd pomysł na Wasze loginy/nicki?

Zacznę od siebie. Od czasów liceum pamiętam jak koleżanki ze szkoły nazywały mnie Pablo (moje prawdziwe imię Paweł), gdyż zawsze obsypywałem je komplementami i mówiły mi, że ze mnie taki włoski lovelas xD Nie mam pojęcia skąd to porównanie, ale spoko. Na studiach przyjęło się tak, że wszyscy uważali mnie za osobę, która strasznie obnosi się stylem celebryckim ... zawsze na czasie ... zna najświeższe newsy ... cały celebryta, który kocha lans ... to kolejny powód dla którego zmieniono moje imię z Paweł na Pablo. Dlaczego ten _ w loginie? Otóż od zawsze byłem "indywidualistą" i zauważyłem że na wielu forach loginy "Pablo" są bardzo częste ... wpadłem na pomysł, że wzbogacę go czymś takim niecodziennym (żadne znaczki VIP, na których widok rzygam, żadne daty urodzenia) o taki prosty _ . To wszystko.

A jak u Was wygląd historia? Tez jest tak złożona jak u mnie?

Dodo:
Dodo- od zabawy w chowanego. koleżanka chciała mnie zaklepać i żeby zdążyć przede mną powiedziała Dodo, zamiast Dominika.

FactoryBoy:
łe to ja będę najmniej oryginalny, od piosenki TPR - Factory Girl xD
Do niedawna używałem też Crush! ot tak, proste, inne i z wykrzyknikiem xD
Czasami się zastanawiam który jest lepszy i którego używać

Katie:
Mój od mojego imienia xD Kasia= Katie.Nie miałam pomysłu na nick, a nie chciałam jakiegoś wymyślnego tak więc stwierdziłam, że taki będzie w sam raz :D

Avery:
Mój od postaci w książce Plotkara wejście Carlosów :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej