Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Qabi - Grafika i Kodowanie  (Przeczytany 4457 razy)

Ade20

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Marzec 2012, 16:57:38 »
Wow, Bartel wkońcu ktoś powiedział choć jedno dobre słowo na temat Ally. Sama robię grafiki i nie należę do grona osób które ślepo naśladują styl Ally i powiem wam jedno: Jesteście wstrętnymi HIPOKRYTAMI!! Prawie wszyscy, którzy objeżdżają Ally robią kropka w kropkę takie same szablony! Bee, Blair, Sweet i wiele wiele innych, Boże ludzie wasze layouty są tak łudząco podobne, że wchodzę na co drugą stronę i wydaje mi się że wszystko robiła Ally!! I ją objeżdżacie że kradnie?! Od kogo?! Od Twisty? No chyba nie, przecież nie ma niczego podobnego w ich layach!! Ally ma własny styl i od nikogo niczego nie odgapia, także przestańcie sobie wycierać nią gęby!
Jeszcze jedna kwestia. Mówicie, że Ally "zdziera" kasę, chcąc 60 złotych za szablon. Ludzie, ona siedzi dniami i nocami nad tym, nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to jest roboty, chociaż Ci co robią grafiki powinni. Normalny szanujący się grafik wziąłby conajmniej 200zł za taką grafike więc przestańcie gadać, że ktoś zdziera bo jeszcze nie wiecie co to znaczy "zapłacić" za grafikę!
Ot, tyle mam do powiedzenia, i jeśli ktoś ma ochote mi nawtykać za to, to proszę bardzo.
Z góry przepraszam Qabi za odbiegnięcie od tematu i lekki spam, Twoje grafiki są naprawde bardzo dobre i to powiew świeżości przy tej bandzie kopiarzy:)) Pozdrawiam!

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Marzec 2012, 17:24:09 »
jedziesz Bee, Blair, Sweet nie pokazując swojej grafiki :p
cofam. :P
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec 2012, 17:44:44 wysłana przez V »

Ade20

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Marzec 2012, 17:36:29 »
Skoro tak bardzo potrzebujesz obejrzeć moją grafikę proszę bardzo, wysłałam Ci PW. Sama sobie ocenisz.


Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Marzec 2012, 17:42:55 »
SKOŃCZCIE ! TO jest temat poświęcony Qabi, a nie ogółowi grafików polskich !!! Ade20, jeśli masz potrzebę podyskutowania, proponuję założyć nowy wątek.

PS. Przepraszam za off top, Qabi.

Ade20

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Marzec 2012, 17:48:34 »
Musiałam napisać odpowiedź w wątku takim żeby ktoś przeczytał. Zresztą wypowiedziałam się na temat grafik Qabi:P

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Marzec 2012, 13:25:50 »
Qabi robi swietna grafike... no ale niestety zamowiłam u niej juz szablon miesiac temu... miałbyc w ciagu 2,3 tygodni. pare dni temu napisalam do niej kiedy bd napisała ze ostateczny tertmin to ten piatek, niestety nic do mnie nie napisła... mam nadzieje ze niebawem ujrze ten szablonik ;))
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Bee

  • Gość
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Marzec 2012, 17:10:07 »
Prawie wszyscy, którzy objeżdżają Ally robią kropka w kropkę takie same szablony! Bee, Blair, Sweet i wiele wiele innych,

jestem Skyler, pokaż mi gdzie publicznie obraziłam Ally i jeden z nowszych szablonów kropka w kropkę skopiowany od niej ;-)

przepraszam za offtop, ale chcę to wyjaśnić.

Co do Qabi - śliczne prace, bardzo mi się podobają. Tak trzymaj i podnieś ceny, bo niedługo wena zacznie uciekać przez niechcenie ;-)
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2012, 17:14:53 wysłana przez Skyler »

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Marzec 2012, 19:07:04 »
Wow, Bartel wkońcu ktoś powiedział choć jedno dobre słowo na temat Ally. Sama robię grafiki i nie należę do grona osób które ślepo naśladują styl Ally i powiem wam jedno: Jesteście wstrętnymi HIPOKRYTAMI!! Prawie wszyscy, którzy objeżdżają Ally robią kropka w kropkę takie same szablony! Bee, Blair, Sweet i wiele wiele innych, Boże ludzie wasze layouty są tak łudząco podobne, że wchodzę na co drugą stronę i wydaje mi się że wszystko robiła Ally!! I ją objeżdżacie że kradnie?! Od kogo?! Od Twisty? No chyba nie, przecież nie ma niczego podobnego w ich layach!! Ally ma własny styl i od nikogo niczego nie odgapia, także przestańcie sobie wycierać nią gęby!
Jeszcze jedna kwestia. Mówicie, że Ally "zdziera" kasę, chcąc 60 złotych za szablon. Ludzie, ona siedzi dniami i nocami nad tym, nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to jest roboty, chociaż Ci co robią grafiki powinni. Normalny szanujący się grafik wziąłby conajmniej 200zł za taką grafike więc przestańcie gadać, że ktoś zdziera bo jeszcze nie wiecie co to znaczy "zapłacić" za grafikę!
Ot, tyle mam do powiedzenia, i jeśli ktoś ma ochote mi nawtykać za to, to proszę bardzo.
Z góry przepraszam Qabi za odbiegnięcie od tematu i lekki spam, Twoje grafiki są naprawde bardzo dobre i to powiew świeżości przy tej bandzie kopiarzy:)) Pozdrawiam!

True story

Roxie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Marzec 2012, 19:56:35 »
Quabi a zapłata to w jaki sposób? Może być doładowanie?  ::)
Użalając się nad przeszłością niszczysz sobie teraźniejszość .

Qabi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • Justyna-Steczkowska.Com
Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Lipiec 2012, 21:00:12 »
Quabi a zapłata to w jaki sposób? Może być doładowanie?  ::)

Oj wybacz że dopiero teraz pisze ;p doładowanie tzn?

W tej chwili formą zapłaty jest kupno konta ze zdjęciami, oczywiście jeśli druga osoba
ma taką możliwość, w razie pytań PW ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Qabi - Grafika i Kodowanie
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Lipiec 2012, 21:00:12 »