Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.  (Przeczytany 5165 razy)

Mojito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • LMFAO
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:27:19 »
Wszędzie jest kopiarstwo i będzie. Nie mówię tutaj o tej poruszonej sprawie, która chyba wyszła  Clodagh na dobre bo pewnie się jej skoczyły wejścia na www:D
Na zagranicznych stronach też jest dużo takich spraw. Siedziałam trochę na starszz i tam to samo:/ Najgorsze jest to, że np "coś jest modne" np nie wiem (wymyślam) wzór kwiatowy, to na każdej stronie to będzie...
  reminds me of you ♥
   Pixie Lott ♥ LMFAO ♥  Nina Dobrev ♥  Gossip Girl ♥ TVD


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #46 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:31:16 »
Wszędzie jest kopiarstwo i będzie. Nie mówię tutaj o tej poruszonej sprawie, która chyba wyszła  Clodagh na dobre bo pewnie się jej skoczyły wejścia na www:D
Na zagranicznych stronach też jest dużo takich spraw. Siedziałam trochę na starszz i tam to samo:/ Najgorsze jest to, że np "coś jest modne" np nie wiem (wymyślam) wzór kwiatowy, to na każdej stronie to będzie...
Tak... no i jest prawdą, że np... jeżeli na pierwszej stronie pojawią sie te kwiaty... to na kolejnych 10 strona i potem 100, 1000 itp pojawiąs ię te kwiaty. Moda na stronach www wychodzi włąsnie z kopiarstwa... niedawno były modne szablony z manipulacją... niewiem gdzie pierwsze takie coś sie pojawiło,no ale wiem, ze zostało to skadć skopiowanie. \


lepiej robić coś zle a jezeli kraść i robić dobrze....
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:36:44 »
Może dlatego, że Skye od początku była uważana na forum za "guru" w kodowaniu i tworzeniu grafiki (nie odbierzcie tego za coś złego). Wtedy, duzo osób chciało wzorować się na jej sposobie kodowania i może "uczyć się" kilku technik. Ale nauka a kopiowanie to co innego, zwłaszcza gdy kod jest żywcem zerznięty od kogoś. Jest przecież masa stron, które oferują kodowanie pomoc przy kodowaniu i objaśnianiu poszczególnych znaków. Wystarczy tylko przysiąść i szukać podczas gdy się układa kod. Szkoda, że taka sytuacja zaistniała na forum, ale tak jak wspomniał Bartel - nie tylko u nas w Polsce są takie przypadki. Z tego co wiem, to Shawn Corson chyba nigdy nie udostępniał swojego kodowania dla początkujących - on uważa siebie za profesjonalistę (czasami nawet aż za bardzo) i zarabia na tym. Nie wiem czy legalnie czy nie. A u nas Skye traktuje to jako hobby i dorabia sobie (dorabianie a zarabianie to dwa różne pojęcia) i może dlatego może sobie pozwolić na udostępnianie kodu.

Ja również opublikowałem dwa kody do szablonów, ale nie będę rozmieniał kto go kopiuje a kto nie. To te osoby będą miały to na sumieniu, że powielają czyjąś pracę bez jakiegokolwiek prawa. A jak się zdenerwuje to zastrzegę sobie prawa autorskie i koniec :) heheh
Do you want more?


Mojito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • LMFAO
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:41:41 »

PA_BLO ja tam żałuje, że Ty nie wykonujesz zamówień;(
Szczerze to pamiętam, że jak zaczynałam to guru była Twista i to np. ona zapoczątkowała styl, który teraz przypisywany jest Ally (nie czepiam się również!).
Szkoda tylko, że ludzie jak dostaną palec to chcą cała rękę. Inny przykład - psds Bartela. Chylę głowę, bo na serio fajna robota, ale dzięki niemu   widzimy jak wygląda większość stron:( Ja np. nie rozpoznaję czasem kto robił szablon, dopóki nie zobaczę w stopce właściciela...
  reminds me of you ♥
   Pixie Lott ♥ LMFAO ♥  Nina Dobrev ♥  Gossip Girl ♥ TVD


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:41:41 »