Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Sims 3  (Przeczytany 20516 razy)

Charlotte

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Demi Lovato Polska
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Lipiec 2011, 13:15:53 »
Ja i tak dom buduje i znęcam się nad simsami, czyli je głodzę, zamykam w domu bez okien i drzwi itp xD <haha jestem zła >

Ja robię dokłądnie to samo :D Wsadzam ich do basenu i zabieram drabinki, a potem patrzę jak się topią  ;D Raz mi cała rodzina z głodu padła  :o Czasami też giną w pożarze w kuchni...  ;D

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Październik 2011, 14:20:44 »
z ciekawości ściągnęłam sims 3 zwierzaki. O dziwo bez problemu się zainstalowały, ale jeszcze nie grałam. Może będzie dało się znęcać nad simsami poprzez pogryzienie przez  dobermana <marzyciel>
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

kejtlin

  • Gość
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Październik 2011, 14:43:41 »
ja tez uwielbiam sie znęcać nad simami ^ ^

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Listopad 2011, 17:13:47 »
ja sobie kupiłam zwierzaki jak tylko wyszły xD nie dość, że instalowałam je ze dwie godziny (za pierwszym razem nie chciała mi pójść aktualizacja podstawy, a za drugim dłuuuuuuugo szła) to jeszcze jak w końcu je włączyłam okazało się, że mam słabą kartę graficzną i zwierzaki 'rozwalają' się :/ tym sposobem zabrano mi całą radość z gry i grałam tylko dwa razy XD


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Grudzień 2011, 22:43:18 »
Natomiast ja grałam w trójkę tylko u kolegi i ni jak mi nie pasowało. Nie mogłam przyzwyczaić się do tamtej grafiki, ani tego, że można tak po prostu wyjść sobie z parceli ;) więc pozostaję przy kochanej dwójce! co prawda, nie grałam już około 4 miesięcy, ale często powracam do niej myślami ;) i to znęcanie się nad simami <3
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Grudzień 2011, 19:53:44 »
ja tam pamiętam jak grałam kieeeedyś w kuzynki, bodajże w 1 i na tym etapie skończyła się moja gra w simsy. jakoś mnie nie ciągnie, bo największa frajdę i tak zawsze miałam z urządzania domu, a potem nie wiedziałam co robić xDD

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Grudzień 2011, 21:38:28 »
Jeszcze nie miałam okazji wypróbować bo żadna z koleżanek jeszcze nie ma (jak dla mnie szkoda kasy).
Ja i tak dom buduje i znęcam się nad simsami, czyli je głodzę, zamykam w domu bez okien i drzwi itp xD <haha jestem zła >

Tak jak ja hahaaaa! Ja takie akcje robię na przykład kogoś rozkochuje żenię się potem znowu kogoś rozkochuje i całuje się na oczach żony czy męża


Schane

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #52 dnia: 01 Styczeń 2012, 22:01:53 »
Grałam do niedawna, no ale niestety chyba mam za słabą kartę graficzną, ponieważ się cięły i w sumie to popsuły mi laptopa -.- Ale gra świetna na zabicie nudy... uwielbiałam w sumie ją zawsze do momentu aż zakończyłam urządzanie domu, a potem to życie to już nudne :D
KATY PERRY AMANDA SEYFRIED PIXIE LOTT
Kate Winslet ♥ Shakira ♥ Lana Del Rey ♥ Natalie Portman ♥ Sandra Bullock ♥ Evan Rachel Wood

Cassie.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #53 dnia: 15 Styczeń 2012, 18:47:07 »
szczerze mówiąc to od The Sims 3 wolę dwójkę. niby w trójce jest rozbudowane wszystko.. grafika itd, ale jakoś nie przypadło mi do gustu aż tak :)
jeśli jednak posiada się wszystkie dodatki do trójki i pobierze się jeszcze jakieś z internetu (np. fryzury, makijaż) to gra staje się atrakcyjniejsza :P
Stelena ♥ Delena ♥

gosiunia210

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Styczeń 2012, 02:18:11 »
a ja nie kupuje simsów ściągam i szybko mi się to jakoś instaluje... a mi najbardziej kręci w simach tworzenie sima a później budowanie, ale od jakieś czasu próbuję trzymać tylko jedną rodzinę i z tej jednej rodzinki chcę zrobić takie pokolenie, żeby później mieć duże drzewo geneologiczne... bo zawsze to ja tworzylam nowe rodzinki i miałam ich 5... a teraz staram się o licencje  ::)

Shaverce

  • Gość
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Styczeń 2012, 10:22:59 »
Dla mnie 3 to porażka..... Grafika do dupy, ciągle się tnie, wolno chodzi jak cholera, funkcji ma mało.... zapłaciłam tyle kasy dla bubla.... Pozostaję wierna 2.

gosiunia210

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #56 dnia: 16 Styczeń 2012, 20:49:41 »
Dla mnie 3 to porażka..... Grafika do dupy, ciągle się tnie, wolno chodzi jak cholera, funkcji ma mało.... zapłaciłam tyle kasy dla bubla.... Pozostaję wierna 2.
u mnie wszystko chodzi bez zarzutu, czasami to komputer jest winny złej pracy gry... ale nie zawsze, żeby nie było... :D

Shaverce

  • Gość
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #57 dnia: 17 Styczeń 2012, 19:00:05 »
Możliwe, ale u mnie, u przyjaciółek i koleżanek też się przycina xD według mnie to wina wadliwej płyty. Wszystkie kupowałyśmy w tym samym miejscu w dniu premiery więc możliwe. Ale ogólnie dla mnie kijowa. Grałam w 3 tylko raz. W dniu kupna.

SpicerLady

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #58 dnia: 18 Styczeń 2012, 10:10:35 »
Dla mnie 3 to porażka..... Grafika do dupy, ciągle się tnie, wolno chodzi jak cholera, funkcji ma mało.... zapłaciłam tyle kasy dla bubla.... Pozostaję wierna 2.
u mnie wszystko chodzi bez zarzutu, czasami to komputer jest winny złej pracy gry... ale nie zawsze, żeby nie było... :D
u mnie się zacinało, ale tylko wtedy kiedy miałam zainstalowane na dysku c. teraz jak mam na d to wszystko szybciutko działa tylko dodatków nie mogę pobierać bo folderu nie ma. ; c.

Cassie.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Styczeń 2012, 19:18:07 »
Ja zawsze robie kilkuosobową rodzinke z dzieciakami, zatrudniam pokojówke, matke wysyłam do pracy, dzieciaki w szkole no a mężulek z pokojówką haha i potem rozwód i blablabla..
ostatnio zrobiłam taką laske, którą nazwałam Katie (tak jakoś) i była biseksualna. Najpierw miałam plan, żeby była z jakąś starą laską co już była w trójce, ale zmieniłam zdanie. Potem ją zeswatałam z mężem od tej starej baby ahah, no i ze sprzątaczem.. i innymi 8 osobami. wyszła za mąż za tego starego kolesia, ale potem go zabiłam (uhuhuh..) i ona adoptowała 3 dzieci no i jeszcze z tym kolesiem zdążyła zajść w ciążę. Ostatecznie żyła długo i szczęśliwie że sprzątaczem, póki nie naszedł mnie chory plan zeswatania go z moją simsową Mamulką O.o
Stelena ♥ Delena ♥

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Sims 3
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Styczeń 2012, 19:18:07 »