Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Crazy Stupid Love (2011)  (Przeczytany 898 razy)

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Crazy Stupid Love (2011)
« dnia: 28 Grudzień 2011, 00:08:37 »
Cytuj
W wieku czterdziestu kilku lat przesadnie poprawny Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie idealne życie — ma dobrą pracę, ładny dom, udane dzieci i szkolną miłość za żonę. Ale kiedy dowiaduje się, że jego druga połowa, Emily (Julianne Moore), zdradziła go i chce się rozwieść, jego „wymarzone” życie rozpada się na kawałki. Co gorsza, w dzisiejszym świecie, w którym królują single, Cal, który na randce nie był od lat, staje się uosobieniem niezgrabności. Nieszczęsnego Cala, spędzającego wolne wieczory na samotnych rozmyślaniach w pobliskim pubie, wybiera sobie na partnera i ucznia przystojny podrywacz po trzydziestce , Jacob Palmer (Ryan Gosling). Jacob stara się pomóc Calowi pogodzić się rozstaniem i rozpocząć nowe życie, więc ukazuje mu liczne możliwości, jakie się przed nim otwierają: zalotne kobiety, męskie wypady na drinka i wyczucie stylu, jakiego nie można wyrobić sobie, robiąc zakupy w sieciówkach.
Oglądał ktoś może? Ja właśnie się do tego zabieram, słyszałam, że to świetna komedia. Zresztą ja tam kocham wszystko, co się łączy z Ryanem < 3

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Crazy Stupid Love (2011)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudzień 2011, 13:11:08 »
Ja oglądałam, i zdecydowanie to jeden z moich ulubionych filmów.Dawno się tak nie uśmiałam :D Rola Steva jest fenomenalna. A scena w ogrodzie gdy wszyscy zaczynają się bić no po prostu epicka xDD płakałam ze śmiechu;D

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Crazy Stupid Love (2011)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudzień 2011, 13:11:08 »