Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Kodowanie i grafika  (Przeczytany 1647 razy)

allyxox

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Kodowanie i grafika
« dnia: 22 Wrzesień 2012, 21:22:40 »
Jestem tu od dziś nie wszytko jeszcze rozpoznałam , kto może mi pomóc zrobić grafikę i przy kodowaniu , niech napisze u

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrzesień 2012, 22:26:33 »
Nikt raczej nie wytłumaczy Ci jak kodować czy tworzyć grafikę... Btw. denerwują mnie takie osoby jak ty, co zakładają tu konto i chcą żeby im wszystko na tacy podać

we will always love you Cory ♥

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Wrzesień 2012, 22:47:54 »
Grafiki się nie da wytłumaczyć, najlepiej uczyć się na własnych błędach...
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Wrzesień 2012, 11:08:18 »
1. Najpierw zacznij od zapoznania się z forum i jego działami - ten pierwszy krok za zwyczaj wystarczy na przyszłość aby nie pisać tego typu postów z prośbami.
2. Odwiedź działy GRAFIKA (znajdziesz tam przykłady prac naszych użytkowników) oraz TUTORIALE (tam trafisz na tematy pomocne do tworzenia webdesignu na poziomie podstawowym).
3. Jeżeli chodzi o kodowanie, to tego nikt Cię nie nauczy bo nikt nie jest w stanie przewidzieć Twojego tempa nauki i rozumienia poszczególnych sekwencji kodu. Najlepiej sprawdź dział KODOWANIE - tam jest sporo pomocnych tutoriali związanych z podstawami kodowania. Po za tym nic nie zakodujesz gdy na samym początku nie opanujesz podstaw HTML/CSS http://www.kurshtml.edu.pl/
Do you want more?


Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Wrzesień 2012, 12:01:32 »
kocham takie osoby, które zakładają tu konto tylko po to żeby pójść na łatwiznę i oczekiwać gotowców zamiast samemu się uczyć wszystkiego -.- Potrzebujesz ćwiczyć a nie czekać aż ktoś ci wszystko podłoży pod nos. Ja grafiką zajmuję się od 4 lat i jakoś sama do wszystkiego doszłam. Tak samo z kodowaniem. Uczę się już 3 lata i to opanowałam. Sama musisz się wszystkiego nauczyć. Dobra ok, na forum na pewno ktoś ci pomoże z błędami w html'u czy tutkami do grafiki ale nic poza tym.

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Wrzesień 2012, 08:57:10 »
Nikt raczej nie wytłumaczy Ci jak kodować czy tworzyć grafikę... Btw. denerwują mnie takie osoby jak ty, co zakładają tu konto i chcą żeby im wszystko na tacy podać
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Ally

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Wrzesień 2012, 10:57:04 »
Również się wtrącę.
Nikt nie nauczy Cię kodowania, a tym bardziej tworzenia grafiki, bo niby jak? O.o Zupełnie sobie tego nie wyobrażam.

Najgorsze jest to, że przechodzą sobie teraz na fan-strefę dzieci z onetu (nie mówię o wszystkich), bo to modne, bo to fajne i teraz każdy tak robi, to ja też chcę i oczekują, że każdy za nich wszystko zrobi.

Podam przykład. Dostałam pewnego dnia zamówienie na grafikę i pełny kod, nie spodziewałam się, że pisze to ktoś, kto się nie zna. Zrobiłam, a dziewczyna do mnie z pytaniem. Czemu jej nie utworzyłam również podstron i nie wgrałam galerii! O.o Oh, bo ktoś kompletnie na oczy nie widział wordpressa i coppermine.

No ludzie... Aż serce boli. Inni poświęcili na nauczenie się tego dobre kilka lat, a ktoś wpada, zakłada konto, piszę jeden post "pomóżcie mi we wszystkim" i oczekuje, że zaraz cały tabun ludzi rzuci się do pomocy? Nie ten kraj, nie te czasy, wybaczcie.

I możecie mnie pobić, zlinczować za to co napisałam. Tak myślę i niech się każdy dowie jakie mam zdanie na ten temat, dziękuję.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Wrzesień 2012, 12:53:28 »
Ally masz całkowitą rację. Nie chciałem pisać tego tak dosłownie jak Ty, więc zastosowałem bardziej neutralną wypowiedź, ale zgadzam się z Tobą w 100%.
Do you want more?


Sweetkowa

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 5
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • MileyRayCyrus
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Wrzesień 2012, 14:54:26 »
Również podzielam wypowiedź Ally. Ludzie, co wy myślicie, że wszystko krok po kroku dostaniecie napisane? Otóż NIE. Jasne, możesz popytać jeśli masz z czymś problem, ja np. chętnie pomogę ale nie myśl, że ktoś odwali za ciebie całą robotę. No litości.
♥ Love does that, it changes us...

Drew

  • Gość
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Wrzesień 2012, 15:16:22 »
Również się wtrącę.
Nikt nie nauczy Cię kodowania, a tym bardziej tworzenia grafiki, bo niby jak? O.o Zupełnie sobie tego nie wyobrażam.

Najgorsze jest to, że przechodzą sobie teraz na fan-strefę dzieci z onetu (nie mówię o wszystkich), bo to modne, bo to fajne i teraz każdy tak robi, to ja też chcę i oczekują, że każdy za nich wszystko zrobi.

Podam przykład. Dostałam pewnego dnia zamówienie na grafikę i pełny kod, nie spodziewałam się, że pisze to ktoś, kto się nie zna. Zrobiłam, a dziewczyna do mnie z pytaniem. Czemu jej nie utworzyłam również podstron i nie wgrałam galerii! O.o Oh, bo ktoś kompletnie na oczy nie widział wordpressa i coppermine.

No ludzie... Aż serce boli. Inni poświęcili na nauczenie się tego dobre kilka lat, a ktoś wpada, zakłada konto, piszę jeden post "pomóżcie mi we wszystkim" i oczekuje, że zaraz cały tabun ludzi rzuci się do pomocy? Nie ten kraj, nie te czasy, wybaczcie.

I możecie mnie pobić, zlinczować za to co napisałam. Tak myślę i niech się każdy dowie jakie mam zdanie na ten temat, dziękuję.
Lubię to!

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Wrzesień 2012, 15:47:22 »
Zgadzam się z Ally całkowicie
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2012, 16:19:09 wysłana przez Alison »

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Kodowanie i grafika
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Wrzesień 2012, 15:47:22 »