Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: CPM Fetch  (Przeczytany 14975 razy)

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Styczeń 2011, 06:02:41 »

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Październik 2011, 22:55:24 »
Odświeżę nieco temat..
wszystko fajnie, tylko jak dodac to "class" z <td> bo szczerze nie mam pojęcia
(pierwszy raz koduje z tymi zdjęciami,wybaczcie).


JUŻ NIEWAŻNE
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2011, 23:40:00 wysłana przez Mikaela »

fovsaken

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Grudzień 2011, 20:22:09 »
Czy jest jakiś sposób na wstawienie ostatnich obrazów, gdy się ma galerię na cba? Bo trochę szkoda mi zakładać nową razem z hostingiem na starszz skoro tam mam już tyle plików i odsłon. A gdy się wkleja kod na stronę z ostatnimi zdjęciami (z cba.pl), to nie pokazują się miniaturki zdjęć, tylko niestety obrazki z cba.pl -,-
ma ktoś na to sposób?

Wiem, że to troszkę nie na temat odpowiedź, ale napiszę, bo może się komuś przyda (a nie widziałam, żeby tu ktoś o tym wspominał).
Cba.pl jest straszne. Sama miałam tam galerię i denerwowała mnie do tego stopnia, że wraz ze współredaktorkami postanowiłam ją przenieść na fan-strefę.pl (gdzie pięknie śmiga swoją drogą). Aby przenieść galerię trzeba tylko skopiować wszystkie pliki z ftp na cba.pl, a potem przenieść je do nowej galerii. Nie stracisz wtedy żadnych zdjęć, nie bój się :) Ale takie ściąganie i przenoszenie może trochę potrwać, zwłaszcza jeśli masz tych zdjęć dużo.

Rachel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Kwiecień 2012, 03:27:15 »
Mam problem z fetchem. Galeria jest na osobnej domenie i każda próba umieszczenia kodu zakończyła się wyrzuceniem błędu masakrycznej długości :D
Może pytanie zabrzmi idiotycznie, ale to jedyne co przychodzi mi do głowy: co powinnam umieścić w "include "./galeria/cpmfetch/cpmfetch.php";
  $objCpm = new cpm("./galeria/cpmfetch/cpmfetch_config.php");" jeżeli galeria jest na innej domenie? Wpisywałąm już http://adres/ http://www.adres i resztę, ale błąd dalej się pojawia...

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Kwiecień 2012, 17:58:20 »
Mam problem z fetchem. Galeria jest na osobnej domenie i każda próba umieszczenia kodu zakończyła się wyrzuceniem błędu masakrycznej długości :D
Może pytanie zabrzmi idiotycznie, ale to jedyne co przychodzi mi do głowy: co powinnam umieścić w "include "./galeria/cpmfetch/cpmfetch.php";
  $objCpm = new cpm("./galeria/cpmfetch/cpmfetch_config.php");" jeżeli galeria jest na innej domenie? Wpisywałąm już http://adres/ http://www.adres i resztę, ale błąd dalej się pojawia...

a może spróbuj to troszkę obejść - np. na serwerze galerii dodaj plik powiedzmy ostatniefoty.php z kodem do galerii a na stronie głównej dodaj to jako iframe:)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Kwiecień 2012, 18:09:58 »
a co to jest wogóle za wtyczka CPM Fetch? co ona daje? jesli moge wiedziec ;>

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Kwiecień 2012, 18:13:50 »
a co to jest wogóle za wtyczka CPM Fetch? co ona daje? jesli moge wiedziec ;>

nie jestem pewna ale to chyba do wyświetlania ostatnich zdjęć na głównej stronie

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Kwiecień 2012, 18:22:36 »
a co to jest wogóle za wtyczka CPM Fetch? co ona daje? jesli moge wiedziec ;>

nie jestem pewna ale to chyba do wyświetlania ostatnich zdjęć na głównej stronie
aaa to tym sie u mnie koder zajmnie ;)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Październik 2012, 15:25:39 »
Mam probem...
mianowicie na stronie pisze mi takie cos ...

Unknown column 'p.owner_name' in 'field list'

SELECT p.filepath AS pFilepath, p.filename AS pFilename, p.aid AS pAid, p.filesize AS pFilesize, p.title AS pTitle, p.caption AS pCaption, p.owner_name AS pOwner_name, p.owner_id as pOwnerId, p.ctime AS pCtime, p.hits AS pHits, p.pid AS pPid, p.pic_rating AS pPic_Rating, p.votes AS pVotes, p.pwidth AS pWidth, p.pheight AS pHeight, p.user1 as pUser1, p.user2 as pUser2, p.user3 as pUser3, p.user4 as pUser4, c.cid as cCid, c.name as cName, c.description as cDescription, c.pos as cPos, c.parent as cParent, c.thumb as cThumb, u.user_lastvisit AS uUser_lastvisit,u.user_regdate AS uUser_regdate,u.user_email AS uUser_email,u.user_profile1 AS uUser_profile1,u.user_profile2 AS uUser_profile2,u.user_profile3 AS uUser_profile3,u.user_profile4 AS uUser_profile4,u.user_profile5 AS uUser_profile5,u.user_profile6 AS uUser_profile6, a.aid AS aAid, a.title AS aTitle, a.description AS aDescription, a.visibility as aVisibility, a.pos as aPos, a.category as aCategory, a.thumb as aThumb, a.keyword as aKeyword FROM cpg14x_pictures AS p LEFT JOIN cpg14x_users AS u ON p.owner_id = u.user_id LEFT JOIN cpg14x_albums AS a ON p.aid = a.aid LEFT JOIN cpg14x_categories AS c ON a.category = c.cid WHERE 1 AND p.approved='YES' AND ((a.visibility = 0 OR a.visibility IS NULL) AND (a.alb_password IS NULL OR a.alb_password = "")) ORDER BY p.ctime DESC LIMIT 0,16



wiecie jak temu zapobiec? :P
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Październik 2012, 17:45:07 »
Do you want more?


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Październik 2012, 18:27:40 »
Poczytaj tutaj
http://forum.coppermine-gallery.net/index.php?topic=65412.0

Dzięki za link, no ale mój angielski nie jest za dobry... i to co zrobzumiałam to zrobiłąm, ale nic nie pomaga ;/
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Październik 2012, 12:21:41 »
Mam problem z fetchem. Galeria jest na osobnej domenie i każda próba umieszczenia kodu zakończyła się wyrzuceniem błędu masakrycznej długości :D
Może pytanie zabrzmi idiotycznie, ale to jedyne co przychodzi mi do głowy: co powinnam umieścić w "include "./galeria/cpmfetch/cpmfetch.php";
  $objCpm = new cpm("./galeria/cpmfetch/cpmfetch_config.php");" jeżeli galeria jest na innej domenie? Wpisywałąm już http://adres/ http://www.adres i resztę, ale błąd dalej się pojawia...

a może spróbuj to troszkę obejść - np. na serwerze galerii dodaj plik powiedzmy ostatniefoty.php z kodem do galerii a na stronie głównej dodaj to jako iframe:)

Dzięki Skye, miałem ten sam problem i Twój sposób działa!

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Wrzesień 2013, 19:04:38 »
Mam problem.
Po świeżej instalacji CPM Fetch na galerii Coppermine 1.5.9 nie wyświetlają się miniaturki zdjęć.
Wczesniej nie chciało się wyświetlać kompletnie nic, teraz po lekkiej modyfikacji skryptu pojawiają się tylko linki do zdjęć. Oto screen:


Czy ktoś z Was wie w czym może leżeć problem? Już rozważałem grzebanie w galerii bo może metoda skalowania obrazów jest źle ustawiona.
Do you want more?


Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Wrzesień 2013, 14:43:28 »
PA_BLO - problem rozwiązany, sprawdź teraz czy się wszystko wyświetla ;)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Wrzesień 2013, 15:15:33 »
Wielkie dzięki. Problem rozwiązany :)
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: CPM Fetch
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Wrzesień 2013, 15:15:33 »