Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: [sprzedam] Szablon pod wordpressa  (Przeczytany 5557 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Luty 2015, 10:22:40 »
Matko :D
A ja tylko chciałam sprzedać szablon, bo mnie pewne osoby wystawiły  :-[
Dobrze, nikt Ci tego nie broni. Tylko najpierw (tak jak ktoś wcześniej wspomniał) warto zorientować się w jakich cenach oferowane są szablony na tym forum i czy po takich cenach schodzą. Rozumiem, że napracowałaś się nad kodowaniem i wyceniłaś, ale blisko 90% użytkowników tego serwisu nie stać na taki wydatek. Następnym razem jak dasz ogłoszenie to od razu podlinkuj live preview aby można było samemu wybadać sobie bajery. Nie bój się bo nikt kodu nie pobierze, bo nie można pobrać plików php z wyszukiwarki. Może niektórzy byliby zainteresowani kupnem, ale boją się napisać PW bo pomyślą iż Ty od razu będziesz nastawiona do nich tak aby to kupili za wszelką cenę (no bo przecież wyraził zainteresowanie prosząc o podgląd). Wiele projektantów tak robi, że pokazuje preview aby klient mógł sobie ocenić i wyobrazić swoją stronę w danym motywie.
Do you want more?


Pituz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Luty 2015, 14:10:54 »
Pablo jesteś śmieszny z tymi <centerami> aby coś wyśrodkować wcale nie trzeba mega długiego kodu w css, to samo z <marquee> tylko że przeglądarki powoli przestają suportować te znaczniki. Poczytajcie troszkę o usuniętych tagach z html i ich zastępnikach.

HAIZ

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Luty 2015, 14:46:44 »
Pablo jesteś śmieszny z tymi <centerami> aby coś wyśrodkować wcale nie trzeba mega długiego kodu w css, to samo z <marquee> tylko że przeglądarki powoli przestają suportować te znaczniki. Poczytajcie troszkę o usuniętych tagach z html i ich zastępnikach.
według mnie, jeśli dalej <center jest na chodzie to czemu nie korzystać? śmieszne jest dla mnie pisanie teorii o tym, że przestarzałe są niektóre kody a zapewne 95% koderów używa ich nie tylko z prostoty ale także z funkcjonalności. Nie jestem super ekstra koderką ale każdy koduje jak potrafi. Jeśli według Ciebie to jest passe to okej ale nie wyśmiewaj się z innych bo wychodzi na to, iż się wywyższasz.

 Hey baby even though I hate ya,I wanna love ya, I want you-u-u.
And even though I can't forgive you, I really want ta, I want you-u-u.
***
 

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Luty 2015, 14:48:24 »
Pablo jesteś śmieszny z tymi <centerami> aby coś wyśrodkować wcale nie trzeba mega długiego kodu w css, to samo z <marquee> tylko że przeglądarki powoli przestają suportować te znaczniki. Poczytajcie troszkę o usuniętych tagach z html i ich zastępnikach.
Szablony robione przez nas nie są jakimiś tam projektami, które służą latami. Autorzy stron typu fansite w ciągu roku bardzo często zmieniają wygląd. To, że te tagi html mają być wycofane nie oznacza, że znikną one z dnia na dzień. Póki co sprawdzają się bardzo dobrze i to najważniejsze. Nie jesteśmy profesjonalnymi webdesignerami i nie kosimy na tym tysięcy jak inni. To jest TYLKO dorywcze hobby i chęć pomocy innym, którzy wkraczają dopiero w świat fansite. Jeśli Ty Pituz uważasz się za znawcę html to gratulacje - ale to forum nie jest dla osób które chcą robić rewolucje w kodowaniu i namawiać innym do zmiany sposobu pracy nad projektowaniem strony. Od tego są inne portale, gdzie do woli można udzielać się w tego typu tematach. My trzymamy się swoich zasad i od kilku lat sprawdzają się one. Nie widzę sensu aby teraz wszystkim komunikować że "uwaga trzeba zmienić kod i styl no bo będzie źle". Każdy koduje jak chce i nie obchodzi mnie to, że ktoś będzie wytykał mi błędy. Skoro tak znasz się na kodowaniu i projektowaniu stron to pokaż swoje prace. Wtedy będziemy mogli dyskutować o tym, czy Twoje rady są na miejscu.
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Luty 2015, 14:48:24 »