Dla webmastera > Zamówienia

[sprzedam] Szablon pod wordpressa

(1/7) > >>

patrycjaap94:
P.S - z gory sorry za zły dzial, ale lepszego nie znalazłam.

Sprzedam szablon pod wordpressa, który skodowany jest przeze mnie.
Cena wywoławcza: tylko 100zł
Ogolnym zamysłem miała być przejrzystość, elegancja i szablon nieprzeładowany skryptami i zdjęciami(co jest czestym problemem na f-s). Rozwijane menu w ccs5, trochę canvasa dla ożywienia :)  Wszystko działa, testowane 2 dni
W cenie jest grafika wg. zamowienia + logo!

nie patrzcie na to co jest obecnie, bo się niedogadałam z administratorkami...no chyba ze ktoś robi stronę o Iggy Azalei. :)
Szkoda mi troche poswieconego czasu, wiec szablonu nie 'wrzucam do szuflady'.

Jeśli jest ktoś zainteresowany to najlepiej prosiłabym o kontakt majlowy: patrycjaap94@gmail.com


Podgląd: https://www.dropbox.com/s/1wpavkv4y1urzv5/prezentacja.png?dl=0
Zainteresowana osoba dostanie wgląd do DEMO LIVE, bo nieukrywam troszę to sie rozni od obrazka na podglądzie (duzo lepiej :))

PA_BLO:
Czy ja dobrze rozumiem, w cenie 100zł jest SAMA grafika (wedle zamówionej postaci) czy do tego też kod? Bo moim zdaniem za taką propozycję cena 100zł jest za duża. Po za tym nie wiem czy strony FanStrefy są przeładowane grafiką i skryptami. Taki jest urok stron typu fansite. :)

patrycjaap94:
w cenie jest wszystko :)
Kod+grafika+logo :) Tylko grafika wg. zamowienia, bo nikt nie chce chyba dostac grafiki z Iggy jak ma np. stronę o Eminemie, right?

Czy cena jest duża? Chyba tylko na tym forum. Bo kodowanie jest od zera, grafika też. Nie jest to szablon z darmowych i wrzucona grafika pod niego :)

A wiem jak stoją wordpressy. Bo ceny chłamu zaczynaja sie od 700zł+



Edit: i wykonanie ekspresowe, bo 'klienkta' po 2 dniach dostała kod i szablon.

PA_BLO:
Szablony pod WordPress od 700zł? Gdzie? Gotowe pakiety gdzie szablon jest dostosowany do urządzeń mobilnych, tabletów i zwykłego PC to koszt około 60-70$ co w przeliczeniu na złotówki nie stanowi tak kolosalnej kwoty za coś bardzo porządnie skodowanego. Zobacz: http://themeforest.net/popular_item/by_category?category=wordpress A tych szablonów raczej nie można nazwać chłamem.
Szablony robione przez naszych grafików i koderów też nie są zamówieniami opierającymi się o darmowy kod z podstawioną grafiką. Każde zamówienie jest inne a co za tym idzie kod musi być dostosowany indywidualnie i nie ma mowy o powielanym schemacie.
Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że wszystkie elementy dynamiczne są robione przez Ciebie od zera czyli sama od początku tworzysz pliki JavaScript nie opierając się o schemat znaleziony gdzieś w sieci, podobnie z PHP. Masz rację, na tym forum cena 100zł jest czymś kosmicznym dla wielu użytkowników (bo nawet ceny jakie proponują nasi koderzy niektórym wydają się za wysokie).

Liza:
Vectorową Iggy też robiłaś sama? (pytam z czystej ciekawości po wypowiedzi, że grafika jest robiona od zera)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej