Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Ćwiczenia z youtube  (Przeczytany 11198 razy)

Henryk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Krav Maga Wrocław
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Sierpień 2014, 09:31:19 »
Przy jakichś podstawowych ćwiczeniach jak najbardziej - ale na przykład są osoby, które ćwiczą na przykład jogę z filmików na youtube, co według mnie jest mało rozsądne, bo można sobie krzywdę zrobić wykonując niepoprawnie asany.

Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Sierpień 2014, 13:14:53 »
Przy jakichś podstawowych ćwiczeniach jak najbardziej - ale na przykład są osoby, które ćwiczą na przykład jogę z filmików na youtube, co według mnie jest mało rozsądne, bo można sobie krzywdę zrobić wykonując niepoprawnie asany.
Dokładnie! Każdy powinien dopasować ćwiczenia do siebie a nie jechać schematem. Najlepiej jak ktoś komuś ustali ćwiczenia i będzie się do tego dostosowywał. Lepiej wydać te 100 zł na wizytę w siłowni i pomoc profesjonalisty.

Wizuska

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • gram w tenisa
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Sierpień 2014, 13:42:42 »
Miałem już kilkukrotne podejście do ćwiczeń z you tube i niestety z marnym skutkiem. Poćwiczyłem raz i drugie, ale na dłużej nie miałem zapału. Teraz chodzę z kolegą na siłownie i w miarę regularnie udaje mi się trenować, ale w zaciszu domowym zawsze jest coś innego do zrobienia.

Majjowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Wejdź na stronę hostelu
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Wrzesień 2014, 15:08:27 »
Najlepiej jak ktoś komuś ustali ćwiczenia i będzie się do tego dostosowywał. Lepiej wydać te 100 zł na wizytę w siłowni i pomoc profesjonalisty.
Podpisuję się pod tym obiema rękami - spotkanie kilkukrotne z trenerem da więcej niż wielomiesięczne zmagania z filmikami z jutuba. Wiele osób ciśnie ćwiczenia a nie widzi efektów, bo zwyczajnie niepoprawnie je wykonuje.

Lecimytutaj

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Tania bielizna
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Październik 2014, 15:32:14 »
Ja z filmów treningowych na YT gorąco polecam ćwiczenia z MelB. Ja ćwiczę z nią trening brzucha, pomimo że jestem facetem. Ten trening jest trwa 10 minut i jest dosyc intensywny. Myślę że początkujący będą mieli problem z nadążeniem za Mel. Moja dziewczyna ćwiczy z nią tyłek i nogi i efekty sa znakomite. Polecam Wam.
http://www.moraj.pl - bielizna 4xl

Kaspar

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • http://troj-sport.pl
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Listopad 2014, 14:05:09 »
Mel B jest spoko - lubię to że treningi nie są zbyt długie. Przez to łatwiej zachować regularność ćwiczenia, a o to chyba najciężej, zwłaszcza na samym początku przygody ze sportem.

Mimiks

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Styczeń 2016, 19:31:32 »
Na serio to daje motywację do ćwiczeń?
Występują często zakola u mężczyzn

romanadamski

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Luty 2016, 12:20:09 »
Ja często ćwiczę z chodakowską oglądając właśnie filmy na YT. Trochę mi to na pewno pomogło.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Luty 2016, 12:20:09 »